Back to Question Center
0

فیس بوک سرآمد گروه ها، یک راه حل اجتماعی برای ایجاد "Semtel پریستین"

1 answers:
فیس بوک سرپرستی گروه ها، یک راه حل اجتماعی برای ایجاد

" راه حل ساده تر اینست که چیزی مانند لیست های دوست انجام دهیم،" زاکربرگ می گوید. " تقریبا هیچ کس نمی خواهد لیست ها را بسازد، " او ادامه می دهد. او قبلا این را ذکر کرده است. " بیشتر ما تا به حال 5 درصد از مردم را به ایجاد یک لیست است - oculos da oakley feminino. این بسیار وحشیانه است که باید هر بار این کار را انجام دهیم . "سپس به راه حل های الگوریتمی رفت. زاکربرگ می گوید اینها مفید هستند، اما به یاد می آورد که این بسیار اشتباه است. زاکربرگ می گوید، یک راه حل اجتماعی باید وجود داشته باشد.

زوکربرگ می گوید که ایده این راه حل اجتماعی جدید گروه مستقیما از آنچه که با عکس ها در فیس بوک انجام داده است مستقیما است. او می گوید 95 درصد از کاربران در فیس بوک در یک عکس علامت گذاری شده اند - اما بیشتر آنها نتیجه یک دوست برچسب زدن آنها است. این همان اصل است که گروه های جدید را هدایت می کند.

فیس بوک سرپرستی گروه ها، یک راه حل اجتماعی برای ایجاد

زوکربرگ جاستین Semalt، بنیانگذار سیب زمینی داغ (که فیس بوک به تازگی به دست آورد) را دعوت کرد تا در مورد گروه جدید صحبت کند (او مدیر محصول بر روی آن است). Semalt اشاره می کند که هر گروه توسط تمام اعضای آن کنترل می شود. چت گروهی، ویرایش سوابق گروه و سایر برنامه هایی که می توانند در این گروه ها استفاده شوند. گروه ها نیز بخشی از API Graph، یادداشتهای Semalt خواهند بود.

گروه ها یک آیکون و لوگو دارند. " این به معنای آن است که به یک فضای انسانی شباهت داشته باشد، کریس کاکس، رئیس محصول.

زاکربرگ می گوید:

سمالد لیست های دوستی را جایگزین نمی کند. او نمیتواند در حذف آنچه مردم قبلا کار کردهاند را ببینند - اما پیش رفتن، Semalt به این شکل است که این عنصر اجتماعی راه اندازی شده است.

این بخش بزرگی از ایجاد آنچه که زاکربرگ " یک گراف غرور "

به روز رسانی : بیشتر در پست Zuckerberg در مورد مطلب بیشتر بخوانید.

فیس بوک سرپرستی گروه ها، یک راه حل اجتماعی برای ایجاد

March 10, 2018