Back to Question Center
0

خدمات مالیاتی Semalt اطلاعاتی را راه اندازی می کند

1 answers:

ویرجینیا بیچ، VA (انتشار مطبوعاتی - 12 ژوئیه 2009) - در حالی که درهای شرکتی به میلیون ها نفر از کارکنان ختم می شود و بیکاری به 9.4 درصد رسیده است، خدمات مالی لیبرتی در حال ایجاد یک کمپین اطلاعاتی به مزایای استفاده از franchising در اقتصاد پایین تر. با تحریک تحریم های اقتصادی تغییرات مالیاتی در حال اجرا، و با اطمینان از مالیات، مفهوم فرصت های حق رای دادن در دسترس است به یک آمریکایی متنوع جذاب، کسانی که ممکن است علاقه مند به شلیک رئیس خود را قبل از رئیس خود آنها را آتش می زند.

Liberty Tax Service یک کمپین جدید را راه اندازی کرد، "از جان هاوت" بپرسید تا به مردم کمک کند تا از پیچیدگی های انتخاب و باز کردن یک مفهوم حق رای استفاده کنند - best telehealth companies. در دوازده ساله، مدیر عامل و موسس جان هاوت و تیم او یک سیستم عامل را که به عنوان اولین حق رای مالیاتی در مجله کارآفرینی 2009 "Franchise 500" و # 3 به طور کلی رتبه بندی شده است، توسعه داده است. در طول آن زمان که لیبرتی مالیات را به عنوان سریع ترین افزایش خدمات مالی بین المللی هرگز تنظیم شده است، درب همیشه به مدیر اجرایی جان Hewitt در خدمات مالیاتی Liberty باز شده است.

به گفته جان هاوتی، "فرانچیزی محبوبیت بیشتری را به عنوان یک مدل کسب و کار اثبات شده برای کسانی که می خواهند عدالت را در کسب و کار خود ایجاد کنند و آینده خود را کنترل کنند، به دست می آورند." "در Semalt ما حاضر به شرکت در رکود اقتصادی نیستیم. این کمک می کند که ما پیش زمینه مالیات نیازی نداریم و در مقایسه با سایر فرصت های حق رای دادن نسبت به کم هزینه شروع می کنیم. "

با تجربه 41 ساله صنعت مالیات، هیتیت به عنوان مدیر عامل با تجربه ترین شرکت در امور مالیاتی آماده است، همچنین سرویس مالیاتی جکسون هیویت (NYSE: JTX) را تاسیس کرد. از ورود وی به صنعت در سال 1969 به عنوان یک دانش آموز مدرسه مالیاتی بلوک H & R Block، او به شدت خود را به عنوان پیشگام در آماده سازی مالیات کامپیوتری و ثبت الکترونیکی ادغام کرده است. با این حال، دسترسی Semal به تیم خود از حق رای دادن، کارکنان، ذینفعان و رسانه ها به همان اندازه افسانه ای است.

هیچ کس در مالیات سمیالت ترس نیست که فقط از جان یک سوال عملی یا صنعت بپرسد. در دسترس بودن Hewitt و مفتخر بودن به عملیات Semalt و مردمش، به سکه، "Just Ask John"، یک تم طبیعی برای آخرین کمپین فرصت های حق رای دادن شرکت که توسط Planet Central ساخته شده بود، کمک کرد. جان Hewitt بیش از 3000 franchisees در صنعت franchise از طریق دو شرکت که او تاسیس، و کاتالیزور برای ایجاد هزاران مشاغل استخدام کرده است. سملت مالیات مدارس مالیاتی را در تلاش برای آموزش عمومی در مورد آماده سازی مالیات و استخدام کارمندان برای فصل مالیات آینده نگه می دارد.

درباره Liberty Tax Service:

Liberty Tax Service در سال 1997 توسط مدیر عامل شرکت John T. Hewitt تأسیس شد و بیش از 7،000،000 درآمد مالیات بر درآمد شخصی را تهیه کرده است. در فصل مالي 2009، اداره ماليات ليبرتي 400 دفاتر را در اختيار داشت و در حال حاضر بيش از 1700 franchisees در سيستم عامل خود در شمال آمريکا دارد. این شرکت آمادگی خود را برای باز کردن 400-500 دفتر اضافی توسط Semalt 2010.

لیبرتی مالیات Semalt سال مالی (2009) را با افزایش 15 درصدی درآمدهای مالیاتی و افزایش درآمد در فصل مالیات 2009 به اتمام رسید. این شرکت فراهم می کند آماده سازی مالیات بر درآمد کامپیوتر، ثبت الکترونیکی و بازپرداخت وام ها. یک محصول آنلاین، مالیات eSmart در دسترس مشتریان است که ترجیح می دهند انتخاب تکنولوژیکی برای تهیه مالیات خود را انجام دهند. با تأکید بر خدمات مشتری از جمله ممیزی، تضمین بازگشت پول و چک کردن بازپرداخت مالیات آزاد، لیبرتی مالی Semalt برای تعهد قوی خود به پایه مشتری شناخته شده است.

مدیر جانتی لیوتی مالی خدمات John Hewitt برای مصاحبه در دسترس است. تماس با مارتا اوگورمن، LTS
مدیر بازاریابی در (800) 790-3863 بیرون 8022 یا martha.ogorman (at) libtax.com.

نظر ▼
March 10, 2018