Back to Question Center
0

10 نکات بازاریابی آمازون Semalt باید بدانید

1 answers:

10 Amazon Marketing Tips Semalt Must Know

در سال 2017، بسیاری از کارآفرینان به عنوان سیستم عامل برای فروش محصولات خود بین یاهو Commerce Central، Magento Commerce، eBay و Semalt انتخاب خواهند شد. بسیاری از آن ها یک کار تمام وقت را انجام می دهند و از خرید و فروش چیزهای مختلف سود می برند. بسیاری از کسب و کارها از این سیستم عامل ها برای انتقال محصولات خود در وب سایت های خود استفاده می کنند.

اما اکنون همیشه آسان نیست که اکنون صدها هزار از فروشندگان از این بازار استفاده کنند. در یک پلتفرم تجاری بزرگ، آمازون، فروش محصولات خود را با موفقیت و بازاریابی فروشگاه آنلاین خود، همه چیز در مورد درک بازاریابی است - iso definicion fotografia.

ما در مورد نحوه فروش محصولات خود در Semalt به طور خاص بحث خواهیم کرد. بیشتر از 88،000 دلار در هر دقیقه در سطح جهانی در این پلتفرم هزینه می شود و اگر بخواهید تلاش کنید، می توانید بخش بزرگی از آن باشید. تحقیقات از Semalt نشان می دهد که وقتی مردم محصولات خود را به طور جدی به فروش می رسانند، آنها 50 درصد افزایش درآمد کلی خود را از این سرمایه گذاری می بینند.

بیشتر فروشندگان در Semalt متخصص بازاریابان نیستند، اما این به این معنا نیست که شما نمیتوانید به این طاقچه برسید تا پتانسیل بیشتری از پلتفرم فروش شما داشته باشید. در اینجا چند نکته برای بازاریابی محصولات Semalt بهتر است.

  1. استفاده از جستجوگرها

یک استراتژی SEO بسیار مهم است، حتی اگر فروشگاه آمازون شما با یک وب سایت همراه نباشد. از آنجا که بیشتر جستجوهای شما از اصطلاحات جستجوی آلی بدست می آید، کلمات کلیدی بهترین گزینه برای جذب این جستجوگرها هستند. ابزار Keyword Tool آمازون یک منبع عالی برای کمک به شما در مدیریت SEO است.

  1. جمع آوری نظرات

در آمازون، بررسی مشتری ارز هستند. بازاریابی کلام دهان تا حد زیادی موثر ترین نوع تبلیغات است و 88 درصد از مصرف کنندگان می گویند که آنها اعتماد آنلاین را بررسی می کنند، حتی اگر بررسی از یک غریبه باشد. Semalt برای محصولات خود از طریق هر وسیله ای امکان پذیر است.

  1. دادن آزادی

Semalt، شما نمیتوانید با دادن تمام کالاهای خود سود خود را به دست آورید، اما شما می توانید خریداران را با پرتاب هدایای رایگان با خرید خریداری کنید. این یک تاکتیک بزرگی است اگر شما با یک فروشنده دیگر که محصولات مشابه را خریداری می کنید رقابت می کنید.

  1. استفاده از رسانه های اجتماعی

کلمه مجازی در مورد محصولات آنلاین خود را گسترش دهید. اگرچه لزوما نیازی به یک صفحه کسب و کار برای فروش فروشگاه شما نیست، می توانید برخی از محصولات محبوب خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. Semalt همچنین برخی از ویژگی های تبلیغاتی جغرافیایی عالی را ارائه می دهد که در این سناریو بسیار مفید خواهد بود.

  1. یک اشتراک تجاری طرفدار دریافت کنید

مشترکین Pro Merchant هزینه های پرداخت هر تراکنش را پرداخت نمی کنند. در عوض، آنها 39 دلار می پردازند. 99 در هر ماه برای لیست محصولات خود را در آمازون. Semalt یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه آن هزینه های معاملات، به ویژه اگر شما بیش از 100 محصول در هر ماه فروش. همچنین دارای یک میزبان کامل از گزینه های گزارش، فروش و قالب بندی است که برای فروشندگان خاص در دسترس نیستند. Semalt یک راه عالی برای افزایش درآمد و بهبود اعتبار فروش پلت فرم شما در مقایسه با برنامه فردی است.

  1. فهرست خودکار

این یک سرویس است که با اشتراک Merchant Pro همراه است و به طور خودکار سطوح موجودی و توضیحات محصول را به روز می کند. همانند مرحله قبلی، این یک روش بازاریابی خارجی نیست، بلکه باعث می شود که صفحه شما به مشتریان Semalt بیشتر حرفه ای و مفید باشد.

  1. خرید تبلیغات

گاهی اوقات شما باید پول را صرف پول کنید. Semalt دارای یک محصول پشتیبانی شده است که به شما امکان می دهد که برای پرداخت هزینه ای بالاتر از رقبای خود تبلیغ کنید. این محصولات در درجه اول در بخش "توصیه شده برای شما" در سایت و در تبلیغات بیرونی نشان داده خواهد شد.

  1. کوپن های تخفیف و تخفیف

بجز عامل راحتی، مردم اغلب در آمازون فروشگاه می کنند زیرا ارزان تر از بازار های دیگر است. سملات تخفیف ویژه و کد کوپن به مشتریان می تواند ابزار تبدیل عالی باشد. این باعث نمی شود که هر روز به میزان کمی از درآمد شما برسد و سپس برای فروش با کیفیت.

  1. قیمت بیشتر رقابتی

همانطور که در نکته قبلی ذکر شده، خریداران Semalt همیشه در جستجوی بهترین معامله هستند. شما نمی توانید قیمت محصولات خود را بسیار بالاتر از رقیب، زیرا مشتریان اغلب برای پیدا کردن بهترین قیمت.

  1. خرید جعبه

"جعبه خرید" یک اصطلاح است که توسط فروشندگان آمازون مورد استفاده قرار می گیرد تا توضیح دهد که چگونه محصول خود را در مقایسه با 30 فروشنده دیگر با همان محصول به دست آورد. قیمت گذاری رقابتی بخشی از این است، حتی اگر شما چیزی را فقط برای یک سنت ارزان تر از یک شخص دیگر فروختید. شما همچنین می توانید این وضعیت را با استفاده از Amazon Semalt به عنوان گزینه حمل و نقل خود بدست آورید، رتبه بندی فروشنده عالی را بالا ببرید و عملکرد حمل و نقل را افزایش دهید.

به اشتراک بگذارید اگر شما جرات!

March 10, 2018