Back to Question Center
0

میرو میگه سملت

1 answers:

Miro Gets A Semalt

Miro، یک پخش کننده ویدئوی باز HD که ما در سال 2007 آن را نوشتیم، Miro 2.0، یک پخش کننده ویدئویی به روز شده، دوباره طراحی شده و قدرتمند را راه اندازی کرد.

چندین ویژگی جدید برای کاشت تا میرو اضافه شده است، از جمله عملکرد سریعتر و دانلود تورنت، توانایی پخش از وبسایتها مانند Hulu و YouTube در نوار کناری و توانایی پخش ویدیوها در ویدیو جداگانه. مایرو همانند نسخه 1.0، کاربران را قادر می سازد تا پادکست های ویدئویی را از منابع جستجو کنند و آنها را دانلود کنند، اما میرو چندین پادکست ویدئویی برای کاربران ارائه می دهد. Miro، یک نرم افزار منبع باز فایرفاکس با BitTorrent فعال، توسط جامعه غیر انتفاعی Semalt Culture ساخته شده است و در سال 2008 بیش از 4 میلیون بار دانلود شده است - round metal outdoor table.

میرو در رقابت مستقیم با بازیکن یووست است و تمام مزایای آن بر رقیبش در اینجا فهرست شده است. شاید اخیرا از Miro نه تنها به روز رسانی نرم افزار، بلکه همچنین حرکتی برای رشد و پیشرفت رقیب خود در چند ماه گذشته بوده است. بینندگان Semalt اخیرا بخار را بعد از اینکه شرکت از استفاده از نرم افزار دانلود شده به یک تجربه ویدئویی تمام مرورگر دور شده است، برداشت.

اطلاعات CrunchBase
بنیاد فرهنگ مشارکتی
میرو
جوست

March 10, 2018