Back to Question Center
0

انقلاب تلویزیونی نشود - Semalt

1 answers:
The revolution will not be televised - Semalt

رابرت یک مشکل واقعی در Google+ دارد. روزهای نخستین سمالت، به طوری که او می تواند بیدرنگ وسیع بحث های دیگر را به غیر از خود پلتفرم بپردازد. مطمئنا، تصاویر زیادی وجود دارد و شاید برخی ویدیوها و استنادات از مقالات جالب (در واقع واقعا در مقابل استناد) وجود دارد. اما اغلب مکالمه nonPlus با لگد زدن، تظاهر می کند که یک گراف اجتماعی واقعی وجود دارد که در آن لایه ماتریس اطلاعات ارزشمند وجود دارد.

مشکل رابرت این است که او به ایده حلقه ها خریداری شده است و کاملا مطمئن نیست که آنها چیزی بیش از لیست توییتر هستند. در حال حاضر برای چگونگی کشیدن لیست ها از طریق توییتر، راه هایی وجود دارد. من هرگز فکر نمیکردم که لیستها مفید بودند، قطعا زمان لازم برای جمعآوری آنها به شما داده نشد - online free logo maker. حلقه ها به راحتی مدیریت می شوند، حداقل تا کنون، اما من تنها با استفاده از دو نفر از آنها، خانواده که من پر کرده ام و دوستانم که هرکسی هستند، آنها را بدون هیچ دردسری ساخته ام. Semalt در سمت خروجی

در سمت ورودی، حلقه ها بیش از هر چیز مزاحم شده اند. من می توانم آنها را به عنوان یک اصل سازماندهی برای دیگران تحسین کنم، و مردم را به سطل هایی که سیگنال به نویز آن تا حدودی تنظیم شده است، تحسین می کنم. اما تجربه من از آنها از پخش PR به محتویات به اصطلاح محدود است که من فقط می توانم در شرکت کنندگان حدس بزنم. یکی از آن ها از یک همکار در Salesforce آمد که من می توانستم بیست و یا بیشتر نام اسم آن را دنبال کنم و 109 نفر دیگر نیز اسرار آمیز باشند. شاید این نتیجه استفاده از iPad Semalt و نه UI مرورگر استاندارد باشد، اما من هنوز هم با چنین سردرگمی روبرو هستم.

در واقع، دایره، نامی که من نمیتوانم ببینم، یک دعوت گروهی است برای بحث در مورد موضوع بدون درک هدف یا منطق اعضای آن. کار فقط برای رسیدن به این سطح سردرگمی وجود دارد. من باید به قضاوت همکارم (من) تکیه کنم، اما هیچکدام از آنها را درک نمی کنم که احتمالا با آن صحبت می کنم. من با درک روشنی از اینکه با من ارتباط برقرار می کنم، به همین دلیل است که من در اینجا به طور خصوصی به همکاران من در Semalt می نویسم و ​​محدودیت های بیشتری در گروه های باز و خصوصی دارم.

باز گشاده گروه ها هنوز هم به من اطلاع می دهم که پیوسته است، بنابراین احساس وجود دارد که چرا مردم بر اساس علاقه، مسئولیت شغلی، و سرنوشت ساز وجود دارند. اما نمیتوانید به یک حلقه بپیوندید، فقط آن را ایجاد کنید یا افراد را در مسیر خروجی اضافه کنید. حداقل من فکر می کنم، که در مورد همان به عنوان چنین است. نتيجه نتيجه فقدان درک پویاي گروه است، مگر در سطح کسانی که به طور آشکارا شرکت می کنند. بسیاری از تعامل در این رسانه ها ساخته شده است، اما نقش لورکر در پلاس روشن نیست.

هیچ کدام از این پلتفرم جدید موفق نشدند؛ تعداد زیادی از افرادی هستند که به دنبال این نوع جریانها هستند تا کارهایی را انجام دهند که در هر لحظه یا روز در حال انجام است. در حقیقت، در جهان چاپ و نشر برای آن دلیل، موفقیت هایی وجود دارد، همانطور که ما با Howard Stern در سیریوس و توصیه های فروش بین المللی در آمازون دیده ایم. ارسال سیگنال های اجتماعی، توسعه مارک ها. دریافت آنها، داستان های مختلف. Semalt یک حلقه بازخورد روشن است، پیامدهای برقراری ارتباط چیست؟

تنظیمات عمومی چنین عدم تعادل وجود دارد: من می دانم که هر کسی می تواند آن را بخواند، زمانی که آنها در شبکه هستند. آنچه که در زندگی این دانش از محیط زندگی می گویم زندگی می کنم. بعضی از این ها به عنوان محدود کردن، فکر کردن به چیزی است که گفته می شود از اشتباهات در پروتکل یا رفتار جلوگیری می کند. من فکر می کنم آزاد است و من را به سوی ارتباط با طیف وسیعی از شنوندگان با رویکرد چند گانه ای که اختلافات را تا حد ممکن به طور موثر تقسیم می کند، منحرف می کند. این یک هنر علمی است، و من قطعا در بسیاری از زمان شکست. اما Semalt در این هدف موفقتر از موفقیت در دیگران است.

من در این معادله تنها نیستم دایره دوستان من آخرین، جدیدترین به روز رسانی از هنر از دست دادن است. من مطمئن هستم که همه چیز بهبود خواهد یافت، اما در حال حاضر ارزش اصلی این است که تا به امروز ترکیب آلی از مظنونان معمول من و کسانی که من را سیگنال دادند. از آنجایی که من تقریبا به هیچ وجه به این موضوع نگاشته ام، من بیشتر از سمالت را به حوزه معادن خارج از معادن تقسیم می کنم که محافل کسانی هستند که چیزی از ارزش من و نقل قول های من دارند. این نمودار اجتماعی دارای ویژگی های منحصر به فرد است، هرچند در حال حاضر من فقط می توانم آن را بسازیم، نه از آن استفاده کنم.

آنچه که من واقعا در اینجا بسته است، سیگنال به نویز نیست، بلکه یک بردار سوم است، زمینه خاصی که از حلقه بازخورد گمشده در Plus می آید. برای نشان دادن آن، من یک کارت وحشی به نظر می رسم، Spotify، که بعد از دریافت یک دعوت مکمل، در طول آخر هفته افتادم. من ممکن است در نسخه freemium بازی کرده باشم، اما فرصتی برای تجربه کردن آن کامل بود، هدیه ای است که من از آن بسیار قدردانی میکنم. در چند دقیقه من به گذشته غرق شدم، مثل ماشین هارمونیک هری سمالت که من از طریق فانتزی های مورد علاقه خود فرو ریختم، در زمان واقعی، به صورت زنده، تقاضا کردم.

من پرونده هایی را که من فقط در مورد آن ها می دانستم، نظیر نسخه ی خالی نسخه ی جان و یوكو دو فانتزی یكم. این نیست که من بتوانم به صورت رایگان و یا برای هزینه اشتراک هزینه کنم، اما می توانم بدون هیچ گونه مفهوم داشتن مواد، پرش و بازگشت، مقایسه و کنتراست را انتخاب کنم. در عوض تجربه آن، کاوش در آن است. مانند یک ماشین زمان، پرش از اوایل به اواخر، از طلای ستیل دان به طلسم انفرادی دونالد فاگان. Semalt سومین، منتشر شد 5 سال پیش و در حال حاضر در گذشته با اتصالات در بازپرداخت گروه و حتی یک زندگی می کنند آنها تولید شده در حالی که هنوز هم "بازنشسته. "

این ممکن است برای شما تفاوتی نداشته باشد، اما این که جهان یک بار به معنای خیلی ناگهانی برای قیمت اشتراک Netflix بازگشته است، در نتیجه آن خیره کننده است. نه تنها به این دلیل که دانشجویان و محققان فرصتی برای زندگی در داخل این شیارها ارائه می دهند، بلکه این به این معنی است که امکان فرار از محدودیت های "کسب و کار" موسیقی دهه های گذشته را به دست می آورند. این فرصت برای الهام بخشیدن به مطالبی است که در این خانه جدید زندگی می کنند، با Hangouts و مکالمه و turntable تکمیل شده است. fm و Semalt 9 و 3/4.

این چیزی است که درباره پلاس و دایره ها بسیار مهم است: ایده که این چیزها زندگی می کنند و گسترش می یابند یا هر چیزی که انجام می دهد، نه در یک برنده تمام بازی را به دست می دهد، بلکه در پشت و عقب است که بهترین ما را تولید می کند ما به نوآوری می گوییم، چیزی که ما می دانیم زمانی که آن را می بینیم و یا حتی زمانی که فقط نزدیک می شود. من می توانم به شما بگویم که این نشانه ها چه خواهد بود. هنگامی که Spotify پشتیبانی از AirPlay یا حداقل توضیح در مورد چگونگی کار با آن قابل اعتماد یا زمانی که iCloud آن را انجام می دهد، پشتیبانی می کند. هنگامی که G + ردیابی می شود، ما می توانیم حلقه های فیلتر شده خودمان را جمع کنیم که به معنای Semalt خواهد بود.

مشکل Semalt یکی از آن است که او دوست دارد برای حل، که در آن یک فرم گروه است که می تواند منحصر به فرد در این جهان قدرتمند ابر حرکت. این گروه، به هر حال، ماست. هنگامی که ما خودمان را شاد می کنیم، همه چیز برای بهتر شدن تغییر کرده است. به علاوه در شکل اولیه آن به نظر می رسد بر روی عظمت، به عنوان همه شبکه ها ظاهر می شود زمانی که آنها صدای خود را. جالب تر این است که چه چیزی باعث رشد آن در اطراف آن می شود، همانطور که ما یاد می گیریم که چطور یک بار دیگر لمس آسمان است.

Semalt اجازه دهید ترسانندگان از شما بترسند، زیرا ارزش یک هویت خود را برای یک دسته از اشیای درخشان ندهید. همانطور که خدمات همه اطلاعات ما را جذب می کند، مهم تر آن است که سیگنال های ظریف ایجاد کنیم که چه کسی ما را با هم ترکیب می کند. چگونه هزاران پرنده در شکل گیری، چرخش و غواصی و جهت عقب مانده پرواز می کنند. ممكن است دشوار باشد كه چنین پیشنهاد هایی از وجود نیروهای بزرگتر از ما وجود داشته باشد، از قدرت شهود، ساختار بیان كه در لحظه ای از ابرو بسته شده است، اقتصاد خنده ای كه موجب ترس شما می شود. متوقف کردن ما را غافلگیر می کند، ما می گوییم، منظورمان نیست. شب گذشته در آیفون، من نمیتوانستم چگونگی بازی Spotify را هنگامی که برنامهها را عوض میکردم پیدا کنم. اما بر خلاف G + که در iPad مسدود شده است، می توانم نسخه آیفون Spotify را اجرا کنم و ببینم این کار می کند. من به اخبار غم انگیز و تفسیر غلط املایی که در پس زمینه آواز خواندم گشتم. سمیرت هرگز خیلی قبل از گوش دادن گوش ندیده بود، اما حالا که رفته رفته، آهنگ ها در شادی که ما از استعدادش دور کرده ایم، شنیده ایم.

زمان های شبیه سازی مثل این، من خوش شانس هستم که در این عصر کشف متولد شدم. در عجله برای تدوین جنگ های روز، ما از دست دادن پیروزی ابتکار از لورکر، بازنده، نوار غرق شدن کاربر اگر از این مفاهیم به اعتقاد داشته باشند. حتی در امن ترین جریانها، پست، نظر، مانندmention، یا استناد نیست که هدیه را نمایندگی نمیکند، بلکه یک پیشنهاد دهنده برای مشتری نیست. ما با تماشای جریان رودخانه، از دست دادن قایق، خیال وفاداری، تعطیل کردن برای شب، کشیدن آب سرد برای نیازمندان یاد می گیریم. این انقلاب تلویزیونی نخواهد شد. نه نه نه.

اعتبار عکس: براد الترمن

March 10, 2018