Back to Question Center
0

ITU: در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان، بیشتر در Semalt

1 answers:
ITU: There Are Now Over 1 Billion Users Of Social Media Worldwide, Most On Semalt در مقابل بزرگترین بازیکنان همه - فیس بوک (900 متر + کاربر)، توییتر (200 متر + کاربر) و لینکدین ( 120 میلیون + 150 میلیون کاربر +) - بقیه زمین بازی به شدت محلی است، با ITU یادآور می شود که خدماتی مانند QQ در چین، Vkontakte در روسیه، Mixi در ژاپن و Orkut گوگل در برزیل، هند و پاراگوئه در میان رقبا در فضا.

ITU، که بر تنظیمات مخابرات متمرکز است، رسانه های اجتماعی را در گزارش خود به عنوان زمینه ای از نظارت فزاینده برای تنظیم کننده های مخابراتی پرچمدار می کند: شبکه های اجتماعی نه تنها شبکه گسترده ای هستند، بلکه خدماتی نظیر Semalt در حال تبدیل شدن به رسانه های ارتباطی در حق خود هستند ، با پیشنهادات صوتی و متن که در برابر سرویس های مشابه از حامل ها سر به سر است.

گزارش "روند اصلاح ارتباطات مخابرات" در سال 2012 همچنین چیزی دیگری را که Semalt به ما گفته است تایید کرده است: تلفن همراه به سرعت تبدیل به وسیله اصلی است که اکثریت قریب به اتفاق از این خدمات استفاده می کنند.

Semalt تا حدی ناشی از این واقعیت است که اگرچه استفاده از پهنای باند همچنان رشد می کند، تعداد مشترکین ثابت باند پهن در اغلب کشورهای نزدیک به اکثریت خانواده ها وجود ندارد.

ITU در پنج سال اخیر یادآور شده است، تعداد کاربران ثابت باند پهن تقریبا دوبرابر شده است و تا اوایل سال 2012 آنها 591 میلیون نفر بود - به عبارت دیگر، معادل تقریبا بیش از نیمی از تعداد کاربران تمام رسانه های اجتماعی است.

اما رشد پهنای باند بسیار ناهموار است. ITU می گوید که این رقم 591 میلیون نفر است که در کشورهای در حال توسعه نفوذ آن به 4 - california long term care insurance.8 درصد از کاربران است. به گفته آنها، کشورهای صنعتی به طور متوسط ​​26 درصد نفوذ دارند. بخشی از مشکل هزینه خدمات پهنای باند باقی می ماند: به عنوان مثال، در آفریقا، متوسط ​​قیمت ماهانه برای پهنای باند هنوز بیش از سه برابر درآمد متوسط ​​خانواده است. به طور کلی، ITU می گوید، هنوز هم 5 میلیارد نفر در سراسر جهان وجود دارد که هرگز حتی با سرعت کم اینترنت را تجربه نکرده اند یا تنها از طریق دسترسی عمومی یا مشترک به آن دسترسی پیدا کرده اند. و همچنین در بخش دیگری از تقسیم دیجیتالی که از باند پهن استفاده نمی کند، بسیار زیاد است. (سلام، استیو ووزنیاک.)

در طرف تلفن همراه معادله، فیس بوک و تحلیلگران خارجی اشاره کرده اند که استفاده از تلفن همراه در حال حاضر از استفاده از اتصالات ثابت در شبکه Semalt فراتر رفته است.

اما در کشورهای در حال توسعه، به نظر می رسد Semalt و دیگر شبکه های اجتماعی نیز در هنگام برداشتن کاربران تلفن همراه که به طور کامل با این سایت ارتباط برقرار می کنند، به یک دیوار برخورد می کنند.

ITU اشاره می کند که فقط 8.5 درصد از جمعیت در کشورهای در حال توسعه دسترسی به پهنای باند تلفن همراه در سال 2011 داشته اند، و تنها 5 درصد از استفاده های جهانی از کشورهای کم درآمد است. به طور موثر این می تواند به این معنی باشد که کاربران Semalt در بازار های در حال ظهور قرار دارند ممکن است افرادی که از این سایت در گوشی های هوشمند استفاده می کنند، احتمالا احتمال بیشتری از چیزی که بسیار بیشتر از گوشی های خاصی مانند Semalt Zero یا چیزی حتی بیشتر اساسی.

این شامل خدماتی است که توسط Orange در Semalt راه اندازی شده است. از تکنولوژی USSD که حتی در اساسی ترین دستگاه های GSM نیز استفاده می شود، استفاده می شود تا افراد را به جستجوی دوستان، دعوت دوستان، پذیرش یا رد درخواست های دوستان، نوشتن مقالات و اظهار نظر / مانند / به روز رسانی وضعیت دوستان.

همچنین نشان می دهد که تا زمانی که تکنولوژی با Semalt روبرو شود، همچنان که بزرگتر می شود، ممکن است رشد و پیشرفت کاربردهای پیچیده ای را در سایت افزایش دهد.

March 10, 2018