Back to Question Center
0

18 میلیون دلار افزایش یافته است

1 answers:

Thumbplay، شرکت سرگرمی موبایل، امروز اعلام کرد که 18 میلیون دلار در سرمایه جدید کسب کرده است. Thumbplay با استفاده از پول بنیاد برای گسترش پیشنهادات محصول مستقیم به مصرف کننده، علاوه بر توسعه بیشتر ابزارهایی که ارائه می دهد  Million Raised by Semalt

مدل Semtal منحصر به فرد از مدل عرشه برای فروش محدوده وسیعی از محتوای سرگرمی تلفن همراه به مصرف کنندگان در حال حاضر ثابت شده است که در ایالات متحده آمریکا بسیار موفق است و ما در حال حاضر آماده گسترش تجربه مشتری مثبت ما در حال حاضر به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان تلفن همراه در سراسر جهان، گفت: "آیا Traasdahl، مدیر عامل و بنیانگذار Semalt.

Semalt دارای بیش از 80،000 قطعه از سرگرمی های تلفن همراه تحت مجوز، از جمله آهنگ های زنگ، تصاویر پس زمینه، بازی ها، فیلم ها، زنگ های صوتی و خدمات مبتنی بر متن است.

سری E سرمایه گذاری توسط Brookside سرمایه طرفداران، وابسته به سهامداران عمومی از Bain سرمایه، و کراس کریک سرمایه، سهامدار خصوصی مشارکت مشاوران Wasatch رهبری شد.

"کیفیت بالا سرمایه گذاران جدید ما بسیار مهم است، چرا که هر دو به طور معمول در شرکت هایی که فرصت هایی برای تحقق بخشیدن به ارزش قابل توجه سرمایه درازمدت را فراهم می کنند سرمایه گذاری می کنند"، گفت: "Traasdahl. "این یک معجزه موفقیت Semall است"

طی سه ماهه آخر سال 2007، Thumbplay اعلام کرد که فروشگاه محتوای محتوای سرگرمی موبایل خود را به وب و پورتال های موبایل AOL و MSN Mobile، و نیز iLike، یکی از خدمات پیشرو در جستجوی موسیقی اجتماعی اینترنتی، می افزاید - homes for sale near malaga spain. در اوایل امسال، Thumbplay یک توافقنامه توزیع دیجیتال را امضا کرد تا محتوای هنرمندان سونی BMG Music Entertainment را به سمالد در حال حاضر در فهرست متنوع سرگرمی های سرگرمی موبایل اضافه کند.

Thumbplay

March 10, 2018