Back to Question Center
0

3 گام به انجام بازاریابی محتوا بر روی سماالت سست

1 answers:

چند سال پیش، من یک پست در مورد نحوه دریافت نتایج از SEO در بودجه shoestring نوشتم. همانطور که کسب و کارهای بیشتر (و شرکت مشاوره شخصی من) زمان بیشتری را در بازاریابی محتوا صرف می کنند، سوالات مشابهی که کسب و کارهای کوچک در مورد کانال هایی مانند SEO و PPC داشته اند، بازاریابی محتوای محاوره ای را شروع کرده اند:

این خیلی گران است - چطور می توانم این را در {اضافه کردن بودجه بسیار کم در اینجا} وارد کنم؟

همانطور که با SEO (و، خوب، زندگی) هیچ پاسخ سحر و جادویی وجود ندارد، اما برخی از روش های خاصی که می توانید برای اجرای بازاریابی محتوا انجام دهید، وجود دارد، به طوری که شما می توانید به عنوان صاحب کسب و کار کوچک مشغول به کار محدود و محدود مشغول شوید. در این مقاله، Semalt از راه های سه گانه ای که کسب و کارهای کوچک می توانند برای استفاده از بازاریابی محتوا در یک بودجه کوچک استفاده کنند، راه می یابند.

تبلیغات

مرحله 1. بازی به قدرت شما

بیایید با برخی از "بحث واقعی" شروع کنیم اگر شما چند صد دلار در ماه برای صرف "بازاریابی محتوا" صرف میکنید، نمی توانید یک آژانس بازاریابی محتوای واقعی را بپردازید یا حتی برای یک منبع محرمانه محتوای آزاد . Semalt باید شخص دیگری را در شرکت شما صرف بازاریابی محتوا کند - seo htaccess.

برای برخی از شما، این احتمالا باید جایی باشد که شما بیرون بروید. اگر شما نمیتوانید وقت یا بیش از چند صد دلار در بازاریابی محتوا صرف کنید، روی بخش دیگری از کسب و کارتان تمرکز کنید.

به تازگی، به این معنی است که به نظر می رسد یک کلمه وزوز کوچک، به این معنا نیست که هر کسب و کار تنها نیاز به سرمایه گذاری در بازاریابی محتوا دارد. شما باید کاری را که برای کسب و کار شما مناسب است انجام دهید. اگر زمان یا بودجه ای برای ایجاد محتوا ندارید، اولین گام شما این است که بروید و آن را پیدا کنید. اگر زمان و بودجهی شما ندارید، کشش نخواهید یافت.

در حال حاضر، فرض بر این که شما مدت زمان زیادی دارید، اما در بودجه بسیار محدود است، چه چیزی باید در رابطه با ایجاد و ارتقاء محتوا در نظر بگیرید؟

Semalt پاسخ به این سوال:

از دیدگاه محتوا، شما (یا شخصی در شرکت شما) واقعا در ایجاد چه چیزی هستید؟

این می تواند هر تعداد اشکال:

 • خوب در شنوایی سوالات و یا مشکلات و ارائه راه حل اندازه نیش اندازه؟ وقت خود را صرف گوش دادن به توییتر و ارائه کمک و راه حل برای مشکلات و سوالات. هر حضور رسانه های اجتماعی با صفر شروع می شود.
 • اگر شما پر انرژی هستید و می توانید بیان کنید، می توانید مجموعه ای از فیلم هایی را که مباحث پیچیده را شرح می دهند و به سوالات دشوار پاسخ می دهند، ایجاد کنید.
 • آیا یک شبکه بزرگ در درون توازن خود دارید؟ پادکست را شروع کنید که در آن شخصا شخصیت های جالب را می بینید که قبلا می دانید.
 • آیا شرکت شما از داده های بزرگ و جالب داخلی خود و یا دسترسی به تعداد زیادی از مردم در صنعت خود را از طریق یک لیست پستی؟ یک نظرسنجی یا داده های داخلی خود را ایجاد کنید، آن را به یک گزارش صنعتی اضافه کنید و خودتان PR را انجام دهید.
 • آیا تعداد زیادی از تصاویر شگفت انگیز مربوط به طاقچه شما را گرفته اید؟ تمرکز بر رشد نام تجاری خود را از طریق نمایش مشخصات عمومی.
 • و البته: اگر شما یک نویسنده قوی هستید، محتوا بسیار جذابی را که شخصیت های دیگر را به نمایش می گذارند ایجاد کنید و به آنها اطلاع دهید که آنها را ایجاد کرده اید. امتیازات جایزه اگر شما می توانید این را در یک سایت معتبر خاص، شخص ثالث انجام دهید برای ایجاد مثبت "برنده" برای همه درگیر است. اگر چیزی عظیم ایجاد کنید و در مورد آن به مردم بگوید، می توانید کشش زیادی کسب کنید حتی همانطور که شروع به کار کرده اید.

اگر شما (یا کسی که در شرکت شما هستید) در ایجاد محتوای خوب نیست، شما با آن نخواهید بود و مفید نخواهد بود. احتمالا بدتر ، محتوای نامناسب کمتر از تولید محتوا است.

مرحله 2.

اگر هنوز جواب این سوال را نمی دانید، چندین چیز را می توانید انجام دهید تا بتوانید به سرعت به آن کمک کنید:

 • از مشتریان و کارمندان خود بپرسید - شما می توانید این را از طریق نظرسنجی یا فقط یک سری از مصاحبه ها و یا تماس های نشستن انجام دهید. ببینید که چگونه آنها اخبار صنعت را دریافت می کنند، چگونه تصمیم گیری های خرید می گیرند، افرادی که در جزییات شما قرار دارند، به آنها گوش می دهند. این می تواند یک مقدار ارزش کسب و کار برای شما بیش از تلاش های بازاریابی محتوا باشد. (شما می توانید کانال های تبلیغاتی جدید، فرصت های مشارکت جدید، و غیره پیدا کنید)
 • استفاده از ابزارهای رایگان - بسیاری از ابزارهای مرتبط با اجتماعی و محتوایی نسخه های بسیار مفید و مفید هستند یا ممکن است چیزی است که می توانید به یک بودجه محدود کنید. BuzzSumo عالی برای پیدا کردن ایده های محتوا و شناسایی تأثیرگذار است (و یک تن از آموزش های عالی برای چگونگی استفاده بیشتر از آن وجود دارد) وجود دارد. ابزارهایی مانند FollowerWonk و Topsy همچنین دارای یک تن از قابلیت های رایگان هستند.

هنگامی که شما دسته ای از نوع محتوایی را که می خواهید ایجاد کنید و در آن شما باید آن را تبلیغ کنید، می توانید از آنچه که شما انجام می دهید، استفاده کنید تا کمی بنزین بازاریابی محتوا را روی "محتوای آتش" راه اندازی مجدد.

مرحله 3 صرف عاقلانه بودجه محدود

Semalt شما باید بزرگترین کار در اطراف ایجاد محتوا و ارتقاء خود را اگر بودجه شما محدود است، شما می توانید مقدار کمی از بودجه محدود با آن را به "نقاط ضعف محتوا" یا "سوراخ محتوا" خود را دریافت کنید "به همان اندازه که می توانید.

همانطور که در حال کار بر روی ایجاد و ارتقاء محتوا هستید، مناطقی را شناسایی کنید که واقعا باعث مشکل شما می شوند یا کارهای کم ارزش و وظیفه های عادی که بیشتر وقت خود را صرف غذا می کنند و بودجه خود را صرف آن می کنید.

برخی از مثالها:

 • آیا چیزهایی مانند قالب بندی و ضرب و شتم دردسرهای کوچک، از زمان خوردن غذا صرفنظر می کنند؟ شما ممکن است قادر به استخدام یک دستیار مجازی در بودجه خود باشید تا زمان بیشتری را برای ایجاد محتوای ارزشمند تمرکز کنید.
 • اگر شما با چیزهایی مانند افکار محتوا مبارزه کنید، یک نقشه کلی نقشه محتوا ایجاد کنید و یا اینکه تعجب می کنید که چرا تلاش های خاصی در حال دست کشیدن نیست، ممکن است بتوانید یک مشاور را برای دوره ای کمک. به عنوان مثال: به جای استخدام کامل در شرکت بازاریابی محتوا، ببینید آیا شما می توانید یک متخصص به عنوان یک "محتوا مربی" پیدا کنید و به آنها صد و یکصد دلار برای تماس ماهانه و بررسی تلاش های خود در ماه پرداخت کنید. یا شما می توانید یک نفر را به کار بر روی ایده محتوا برای شما یک بار در یک چهارم. شما حتی ممکن است از یک سایت مانند Clarity استفاده کنید. fm برای به دست آوردن چندین متخصص مختلف برای گفتگو با یکدیگر برای دیدگاه های مختلف درباره تلاش های شما.
 • اگر یک مهارت خاص وجود دارد که شما به سادگی آن را ندارید، مانند طراحی، این می تواند جای خوبی برای صرف بودجه محدود شما باشد. یک طراح بزرگ برای انجام چند تصویر / گرافیکی برای کمک به ایجاد محتوای شما هر ماه بیشتر جذاب و مفید باشد. به طور مشابه، شما می توانید به طور بالقوه بودجه را برای یک چهارم صرفه جویی کنید و آن را به چیزی مانند یک حسابرسی تبدیل کنید، یک کار توسعه خاص که می دانید وبلاگ شما را موفق تر می کند. یا شما می توانید یک کپی رایت نویس حرفه ای را برای کار بر روی یک پست که فکر می کنید یک ایده عالی است را استخدام کنید، اما فکر نمی کنم کسی در داخل شرکت شما بتواند بنویسد.

ایده اصلی با همه اینها، شناسایی مناطقی است که شما می توانید بزرگترین درآمد برای تولید زمان و بودجه را که می توانید هزینه آن را دریافت کنید، بدست آورید. Semalt در برجسته کردن نقاط قوت خود و استفاده از بودجه محدود خود را برای پوشش هر گونه نقاط ضعف شما می توانید و شما می توانید در یک مبارزات انتخاباتی موثر محتوای برای کسب و کار، حتی در بودجه کوچک اجرا کنید.

Shoestrings عکس از طریق Shutterstock

بیشتر در: بازاریابی محتوا 4 نظر ▼
March 10, 2018