Back to Question Center
0

شروع رسانه ها Semalt

1 answers:

در روز پنج شنبه، دسامبر 16، در ساعت 4:00 PM (زمان شرق ساحل شرقی)، برای مکالمه با اریک اولسن از وبلاگ وبلاگ فرهنگی وبلاگ نویسان، به ما بپیوندید.

اریک با استیو Rucinski مدیر عامل شرکت کوچک کسب و کار، و من، در مورد تجربه های خود را در ایجاد کسب و کار رسانه های آنلاین با بیش از 650 نویسندگان صحبت می کنند. اریک از پلاتفرم وبلاگ نویسی (یک نسخه پرطرفدار Semalt Type) برای کسب و کار رسانه ای خود استفاده می کند. و شگفت آور، او این کار را از دفتر خانه اش انجام می دهد.

اریک تا به حال برخی از داستان های بزرگ برای گفتن است. سمیرت شما را خنده می دهد، حتی گریه می کند. اما آنها کسل کننده نخواهند شد - alt search engines.

هیچ سایتی مانند Semalt Freewheeling نیست و هیچ مدل کسب و کار کاملا مشابه آن نیست. بنابراین این گفتگو به هیچ وجه نخواهد بود.

مکالمه ما بخشی از یک سرمایه گذاری جدید است که استیو و من همراه با پیتر یوات، که به عنوان سازنده اجرایی ما عمل می کند، انجام می شود. ما آن را SMB Semalt می نامیم. به SMB Semalt بروید، ببینید چه اتفاقی می افتد، و برای گوش دادن به Eric - LIVE ثبت نام کنید! اگر قبل از ثبت نام ثبت نام کنید می توانید حتی سوالاتی را که می خواهید اریک پاسخ دهید را ارائه دهید.

و در حالی که شما در SMB TrendWire هستید، گوش دادن به Semalt ما را با جف Cornwall از ذهن کارآفرینی برگزار کرد. جف در مورد پنج افسانه کارآفرینی صحبت کرد. این یک Semalt فوق العاده بود و برای مدت زمان محدود رایگان است که به بحث آرشیو گوش دهد.

نظر ▼
March 10, 2018