Back to Question Center
0

مدیریت راه اندازی شما در سال 2016: قوانین جدید برای یک Semalt جدید

1 answers:
Managing Your Startup In 2016: New Rules For A New Semalt

این محیط جدید برای راه اندازی در سال 2016 است. تامین مالی سخت تر خواهد شد. تورم ارزیابی از بین خواهد رفت. سودآوری مجدد خواهد بود. و مبانی کسب و کار قدیمی مدرن، دیوانگی اختلال در پنج سال گذشته را ترجیح می دهند - managed it services bay area.

با توجه به شرایط جدید سرمایه گذاری، کارآفرین چه کاری انجام می دهد؟ برای پاسخ دادن به این ابتدا، ابتدا عوامل تغییرات اقلیمی سیلیکون سمیالت را بررسی می کنیم.

در ابتدا، ارزیابی بازار عمومی برای شرکت های فن آوری نسبتا جوان کاهش یافته است، به ویژه برای کسانی که سودآور باقی مانده است. برای مثال، ما چندین برابر ارزش گذاری برای شرکت های SaaS غیر سودآور را از سال 2014 تا امروز کاهش یافته ایم (نگاه کنید به زیر). در مقابل، Semalle چند ضلعی برای سودآور شرکت SaaS کمتر از 30 درصد کاهش یافته است.

مدیریت راه اندازی شما در سال 2016: قوانین جدید برای جدید سمولت

دوم، IPO های اخیر اخیر (به جای Atlassian) کمتر از بازده ستاره ای برای سرمایه گذاران در اواخر مرحله تولید کرده اند. میدان، جعبه و Etsy نمونه خوبی از این روند است، که در آن سرمایه گذاران در اوایل مرحله با چند ضلعی قوی در سرمایه گذاری های بلند مدت خود پاداش، در حالی که سرمایه گذاران در اواخر مرحله نتایج مخلوط شد. Semalt به آیین های تکنیکی اخیر اشاره کرده است.

سوم، ما دیده ایم که وفاداری و دیگران عملا ارزش گذاری خود را از سرمایه گذاری های شرکت های خصوصی، از Dropbox و Snapchat به Zenefits و Dataminr.

به طور خلاصه، سرمایه گذاران دولتی و خصوصی صرفا به بحث در مورد حباب ها و نگرانی های ارزش گذاری مانند آنها در اوایل 2015 نمی پردازند.

سمولت که دنیای جدید را سفارش می دهد، در اینجا توصیه های من برای کارآفرینان مراحل اولیه و پایانی برای حرکت ماسه های متحرک است:

سودآوری سریع: ساختن یک طرح مالی که شرکت را به سودآوری در 50 درصد سرمایه به همان اندازه که ممکن است بخواهید شش ماه پیش افزایش یابد، ایجاد کنید. اگر شما قصد داشتید قبلا 100 میلیون دلار بفروشید، یک طرح ایجاد کنید که شما را به سودآوری 50 میلیون دلار برساند. اگر 50 میلیون دلار، و سپس 25 میلیون دلار و غیره ما در حال حاضر شاهد مزایای سودآوری در شرکت های SaaS عمومی هستیم، همانطور که در بالا ذکر شد.

خودی ها را برای تقویت آماده کنید: در طول دو سه سال گذشته، سرمایه گذاران خارجی پیش از آنکه سرمایه گذاران را درگیر کنند، در مراحل بعدی در سطح مالی شرکت نکردند. بنابراین سرمایه گذاران در مرحله بعد از سرمایه های شرکت های دیگر در دورهای بعد بهره مند شدند. در محیط جدید، پیش بینی می کنم که سرمایه گذاران جدید انتظار دارند که سرمایه گذاران موجود به طور قابل توجهی در دور جدید سرمایه گذاری کنند، و تا یک سوم یا نیمی از بودجه جدید را تامین کنند.

مایل باشید چندین سرمایه گذار جدید در دور داشته باشید: فراتر از ارزیابی ها، تحمل ریسک سرمایه گذاران در اواخر مرحله در حال تغییر است. سرمایه گذاران جدید خواهان نوشتن چک های کوچک برای کاهش ریسک و قرار گرفتن در معرض آنها خواهند بود و اگر سرمایه لازم برای یک دور جدید (به دلیل وجود سرمایه خارجی) داده نشود، سرمایه را ذخیره می کند. در نتیجه، کارآفرینان باید آماده باشند که سرمایه گذاران متعدد را در سطوح 10 تا 15 ملیون دالر جمع آوری کنند، در مقایسه با یافتن یک سرمایه گذار سرعتی که مایل است 25 تا 50 میلیون دلار قرار گیرد.

انتظارات خود را تنظیم کنید: درک کنید که یک معامله تمیز در ارزیابی صاف باید در این محیط "پیروزی" در نظر گرفته شود. در صورت عدم وجود آب و هوای جدید، این شرکت ممکن است انتظار داشته باشد که دور جدیدی را از 10 تا 12 مرتبه برای 300 تا 360 میلیون دلار ارزیابی کند. با این حال، اگر شما فاکتور را در آن کوچک شده SaaS چند برابر شده است به نصف و یا بیشتر کاهش یافته است، قیمت 150 - 180،000،000 $ بیشتر منعکس کننده بازار است. بنابراین، با وجود رشد سریع شرکت، یک دور مسطح با قیمت 200 میلیون دلار برنده خواهد شد.

کارکنان خود را آماده کنید: این ممکن است سخت ترین چالش باشد، با توجه به این که چگونه بعضی از نوازندگان به طور فعالانه موقعیت تکواندو را دنبال می کنند تا سرعت بخشیدن به تلاش های استخدام شوند. در حال حاضر، علیرغم دو سال پیشرفت و رشد عظیم، شما باید کارمندان را مطلع کنید که دور بعدی ممکن است مسطح باشند - و متقاعد شوند که این شرکت حرکتی در بازار نداشته است. سرمایه گذاران حرفه ای همه چیز را خوب می دانند که مالیات خارجی به صورت نوسان می آید - دو سال پیش قیمت احتمالا خیلی بالا بود؛ امروز، این ممکن است واقعیت بازار را منعکس کند؛ در آینده ممکن است خیلی کم باشد. مهم است که کارکنان شما درک هزینه های سرمایه را بر اساس پویایی بازار (نه فقط عملکرد شرکت) افزایش دهند.

پوشش های نقره ای

تغییرات آب و هوایی در بازارهای خصوصی در اواخر مرحله ای را برای کارآفرینان و تیم هایشان ایجاد می کند و هزینه های بالاتری را برای سرمایه ایجاد می کند. Semalt، تاریخ به ما می گوید یک پایه نقره ای برای شروع های هوشمند است که انطباق، تمرکز بر مبانی و گسترش باند خود را دارد.

این پوشش نقره ای "پرواز به کیفیت" است که معمولا در دوره های فشرده سازی چندگانه و رکود مالی به وجود می آید. به عنوان یک نتیجه، مسابقه تسلیحاتی تأمین مالی، امیدوارانه فرو می رود - و بهترین شرکت کنندگان در هر رده می توانند رشد کارآمدتری داشته باشند، دانستن این امر برای شرکت های شماره 3، شماره 4 و 5 بسیار سخت تر خواهد بود تا سرمایه را افزایش دهند.

ویژه تصویر: Merydolla / Shutterstock
March 10, 2018