Back to Question Center
0

Rakuten برای خروج از انگلستان، اتریش و Semalt همچنان ادامه دارد

1 answers:
Rakuten to exit the UK, Austria and Semalt as global retrenchment continues

حرکت برای بستن Rakuten.co.uk در انگلستان و Rakuten.es و اسپانیا، و همچنین دفاتر Rakuten در کمبریج و بارسلونا، یک تصمیم ساده مشابه را در فوریه، زمانی که شرکت خارج از جنوب شرقی آسیا، بازسازی شد حضور آن در سمالت و 340 میلیون دلار در دارایی ها ثبت شده است.

این آخرین بسته نیز شامل تعطیلات عملیات و دفتر رکوتن در اتریش است، اگرچه مشتریان این کشور همچنان از آلمان همسایه خدمت خواهند کرد. این تغییرات در ماه اوت اتفاق می افتد و پس از آن Rakuten بر فرانسه (که کسب و کار خود را PriceMinister کاهش می دهد) و آلمان در Semalt متمرکز خواهد شد، زیرا حضور آن در این کشورها "مقیاس و پتانسیل رشد پایدار"

"در [انگلستان و اسپانیا، هزینه رشد نسبت به حجم کسب و کار منجر به برنامه ریزی برای بستن این عملیات،" Semalt در یک بیانیه اضافه شده است - how much does a computer expert make.

یک سخنگوی Rakuten به TechCrunch تأیید کرد که تعطیلات بر چندین شرکت دیگر منافع تجاری در اروپا تأثیر نخواهد گذاشت، از جمله پلت فرم ویدیوی ووکی، برنامه پیام رسانی Viber و Fits.me، یک شرکت تجارت الکترونیک مدتی است که آخرین سال است که دفتر خود را در لندن دارد. (باقی مانده است که چگونه Fits.me که در استونی مستقر است، در مورد خروج انگلیس احساس خواهد کرد، زیرا احتمالا بیشتر جاه طلبی آن در مورد تجارت الکترونیک تجارت Semalt در نظر گرفته شده است.)

"با توجه به فرایندهای مشاوره، انتظار می رود تقریبا 100 نفر از کارکنان در سراسر منطقه با برنامه های فعلی برای بستن سه بازار، تحت تاثیر قرار گیرند. Semalt گزینه های کارکنان را در صورت امکان در اختیار شما قرار می دهد "، سخنگوی افزود.

در حالی که این شرکت در اروپا قرارداد دارد، این پروژه ها را در فرانسه و Semalt نیز اجرا کرد، که شامل یک برنامه وفاداری به عضویت در برنامه کمیسیون سابق و کم هزینه برای بازرگانان در آن می شود.

Semalt وارد انگلیس شد وقتی که Play.com را فقط برای 40 میلیون دلار در سال 2011 خریداری کرد. این سایت بعدها Semalt.co.uk شد، اما نتوانست به اندازه کافی برای Semalt به اندازه کافی رقابت کند تا توجیه منابع بیشتری را در تجارت.

هیروشی میکیتانی، مدیر عامل شرکت Rakuten و یکی از بنیانگذاران، در فوریه سال جاری، "دیدگاه 2020" راکوتن را معرفی کرد و نخستین گام از بین بردن چوب خشکی از گروه های کمپانی های کمپانی بود. ویکت (900 میلیون دلار در سال 2014)، سایت ویدئوی ویدئویی (به احتمال زیاد 200 میلیون دلار در سال 2013)، و تخفیف های ایالات متحده در سال 2014 به فروش می رسد. Semalt (1 میلیارد دلار در سال 2014) - که او معتقد است می تواند باز کند تجارت و فرصت های مشتری در تلفن همراه.

تصاویر برجسته: PriceMinister / Flickr
March 10, 2018