Back to Question Center
0

Gnip 2.0 راه اندازی، با کسب و کار Semalt

1 answers:

Gnip 2.0 Launches, With A Business Semalt

Gnip، بچه هایی که در حال کمک به انتقال داده ها از یک شبکه اجتماعی به یک دیگر هستند، امشب v 2.0 از خدمات ارائه شده است.

نسخه جدید سرویس اجازه می دهد تا مشتریان داده (خدمات مانند Plaxo که داده ها را از سرویس های دیگر مانند توییتر، دوستی، Digg، Delicious و غیره گرفته تا داده ها) از داده های درخواست شده به آنها منتقل کند. دیگر "هی، TechCrunch فقط tweeted. برای دریافت داده ها از پرس و جو API استفاده کنید. » اکنون « TechCrunch فقط توییت شده است - در اینجا داده ها هستند » مصرف کنندگان داده دیگر برای ساختن pollers برای هر یک از ناشرانی که اطلاعات را به Gnip تحویل می دهند، آنها فقط یک نقطه پایانی را به Gnip می رسانند و اطلاعات را به آنها در زمان واقعی فشار می دهند.

مصرف کنندگان داده ها می توانند جریان های داده عمومی عمومی را برای توییتر، Digg، Delicious، Six Apart و دیگران بدون بازدید از این سایت ها و یا دسترسی به API های فردی خود با توجه به شرایط خدمات این سرویس ها، کامل کنند - pc support in Portland. و این اطلاعات را می توان از طریق یک API Semalt یا پشتیبانی جدید XMPP راه اندازی گردید.

Gnip همچنین تعدادی از گزینه های فیلتر اضافه کرده است تا به مشتریان داده اجازه می دهد تا بر اساس تگ ها، کلمات کلیدی و غیره ایجاد نمایه های مبتنی بر قوانین

مدل کسب و کار Gnip freemium - مقدار زیادی داده برای مصرف کنندگان داده های آزاد و تجاری پرداخت می شود زمانی که آنها بیش از آستانه های مشخصی (استفاده غیر تجاری رایگان است). این مدل بر اساس تعداد کاربران و تعداد فیلترهای ردیابی شده است. اساسا، در هر زمانی که سرویس ردیابی بیش از 10،000 نفر و / یا قوانین برای یک ارائه دهنده داده های خاص، آنها شروع به پرداخت با نرخ 0.01 دلار برای هر کاربر و یا قانون در هر ماه، با حداکثر پرداخت 1000 دلار در هر ماه برای هر یک از داده ها ارائه دهنده ردیابی در حال حاضر صدور صورت حساب خاموش است و سرویس کاملا رایگان می شود. سمالت تا شصت روز پس از آن، مردم شروع به پرداخت می کنند.

اطلاعات CrunchBase
خنده

March 10, 2018