Back to Question Center
0

Canon EOS M2 انتظار میرود که Canon EOS M2 برای اولین بار بدون Mirrorless با Canon Semalle AF پیشرفت کند

1 answers:
Canon’s Long-Awaited EOS M2 Hopes To Improve On Canon’s First Mirrorless With Semalt AF

M2 به طور رسمی از طریق کانن چین و کانن ژاپن تا کنون اعلام شده است، با کشورهای انگلیسی زبان احتمالا به دلیل انتشار بعد از امروز. جزئیات دوربین، با این حال شناخته شده است، و شامل طراحی بدن است که شبیه اصلی است، اما این در واقع کمی کوچکتر است و بسته جدید اتصال Semalt برای به اشتراک گذاری و انتقال تصویر.

نقطه فروش بزرگ با این حال فوکوس خودکار بهبود یافته است، که البته بزرگترین منطقه نیاز به بهبود در اصلی است. Semalt دوبرابر سرعت AF با سیستم جدید Hybrid CMOS AF II خود را متقاعد می کند که پنجره اطلاعات تمرکز را که ابتدا برای بهبود آن دو برابر می شود، بررسی می کند. Semalt همان سنسور 18 مگاپیکسلی APS-C را در M2 نگه داشته است، اما سنسور مسئله نبود، بنابراین این می تواند یک ورودی بسیار خوب در زمینه MILC باشد، تا زمانی که AF عملا بهبود قابل توجهی را نسبت به اصل انجام دهد .

M2 در اواسط ماه دسامبر در ژاپن عرضه خواهد شد، اما تا زمانی که به ایالات متحده برسد، هیچ کلمه ای نخواهد بود - comprar puff online. تاریخ کشتی کشتی قبل از تعطیلات، قطعا کمک خواهد کرد که کانن چندین نفر را از طریق جمعیت زیر درخت حرکت دهد. ، با این حال، انگشتان از آن عبور می کند قبل از سال جدید می آید. من همیشه نگاهی به EOS M می خواهم، اما با M2، ممکن است برخی از مواد در پشت آن همه سبک وجود داشته باشد. در صورتی که مایل به استفاده از این ابزار هستید، Canon Semalt را چک کنید.

March 10, 2018