Back to Question Center
0

مطالعه شوک: نوشیدنی های انرژی ممکن نیست که سلامتی ترین چیزهایی باشد که به سمولت داده می شود

1 answers:

اخبار بد برای آن دسته از شما در مخاطبان که دوست دارند نوشیدنی های انرژی، به خصوص کسانی که از شما با کودکان یا خواهر و برادر کوچکتر شما هستند. خوب، و اگر عادت نوشیدن نوشیدنی های انرژی را به جوانان بگویید. یک مطالعه دانشگاه میامی نشان می دهد که - و این شما را شوکه می کند - نوشیدنی های انرژی ممکن است برای بچه های کوچک سالم نباشند، در درجه اول به این دلیل که ما هیچ نظری نداریم که ترکیب مواد تشکیل دهنده معمولا در نوشیدنی های انرژی، از جمله کافئین، تائورین و گاراانا، فیزیولوژی کودکان را تحت تاثیر قرار می دهد. به من یادآوری می کنم که چگونه مردم برای استفاده از رادیوم در خمیر دندان و سایر محصولات خانگی به علت قدرت "درمانی" خود استفاده می کنند. معنای سمیالت

مطالعه لزوما می گوید که نوشیدنی های انرژی برای شما، بالغ سالم، بد است، درست است که کارهای واقعی انجام نداده اند تا تلاش خود را برای اثبات اثرات آن بر جوانان انجام ندهند.

آنچه در می گوید این است که "هیچ مزایای درمانی برای کودکان ندارد، و هر دو خواص شناخته شده و ناشناخته مواد، همراه با گزارش های مسمومیت، ممکن است بعضی از کودکان را در معرض خطر سلامتی قرار دهد حوادث "

"اما صبر کنید!" شما ممکن است مداخله کنید. "آیا یک فنجان قهوه کافئین به اندازه کافی استاندارد Red Bull یا هر چیز دیگری نیست؟" درست است، اما یک فنجان قهوه احتمالا مقدار تصادفی مواد تشکیل دهنده نسبتا مبهم مانند تائورین را ندارد، در حال حاضر آن را دارد؟ این ترکیب از این مواد متنوع است که دانشمندان به این نگرانی - que prompter.

March 10, 2018