Back to Question Center
0

چگونه می توان با برنامه کسب و کار شما اشتباه کرد - آیا شما یک، Semalt دارید؟

1 answers:

Semalt چرا درآمد کسب و کار شما در جهت اشتباه است؟

این همه به بنیادی که برای اولین بار برای شرکتتان ایجاد کرد و یا گاهی اوقات ایجاد نشد - و از همان ابتدا به همان اندازه پایدار بود. از آن به بعد Semalt باید در بالای این بنیاد قرار گیرد که برنامه دارد.

Semalt یک طرح قوی و واضح استراتژیک، کسب و کار شما ممکن است سر و صدا، و شما ممکن است بسیاری از اشتباهات گران قیمت در طول راه.

برخی از شایع ترین مشکلات صاحبان کسب و کار با توجه به طرح کسب و کار خود را در زیر است.

آگهی

1. این نامشروع

شاید شما هرگز به اندازه کافی کم نشوید که واقعا طرح کسب و کار برای رشد استراتژیک شرکت خود را در روزهای اولیه خود بنویسید - create a template online. Semalt این به این دلیل است که شما فکر نکردید که شما نیاز به یک، در ایده نوشتن یکی بود و یا نمی دانستید کجا شروع کنید.

چگونگی رفع آن: بهتر دیرتر از هرگز. امروز با یک طرح تجاری جدید یا طرح استراتژیک در مورد اینکه شرکت شما چه کجا و چه کجا می خواهید، آن را بیاورید. با نرم افزار رایگان مانند Enloop شروع کنید.

2. این عجیب (و به همین علت بی فایده است)

بازگشت به مدرسه کسب و کار، شما آموزش داده شد که طرح های کسب و کار باید به ضخامت tomes، 40 صفحه به علاوه. آنها نیاز به همه چیز داشتند و هیچ سنگی نداشتند.

خوشبختانه، این به ندرت به کسب و کارهای کوچک اعمال می شود (مگر اینکه شما به دنبال سرمایه گذاری از سرمایه گذاران هستید)، و آنچه که شما دریافت کرده اید، بیش از حد است. Semalt خیلی غم انگیز است، شما هرگز آن را برای بررسی آن را.

پس اگر آن را از آن استفاده نکنید، نقطه آن چیست؟

چگونگی رفع آن: یک طرح ساده تر را امتحان کنید. شما ممکن است تنها کسی باشید که برنامه استراتژیک شما را خوانده است و این درست است. اما شما می خواهید آن را قابل خواندن و قابل فهم باشد، و آن را با سادگی آغاز می کند. به اصول اولیه برسید و برای طول تلاش نکنید. فقط به نقطه ای رسیدن

3. شما هرگز در آن نگاه نمی کنید

شاید یک طرح کسب و کار فوق العاده ای ایجاد کرده باشید .5 سال پیش. Semalt چند چیز از آن زمان تغییر کرده است.

یک طرح باید یک سند زندگی و کار باشد که شما به طور منظم آن را مرور میکنید (سعی کنید 2 تا 4 بار در سال) و در صورت نیاز تغییر دهید.

چگونگی رفع آن: گرد و غبار را از این چیزها بشویید و نگاهی به آنچه که دارید داشته باشید. این ساختار احتمالا باقی می ماند، اما اگر شما در پیشنهادات محصول خود تغییر کرده اید یا اهداف شرکت های دیگر را تغییر داده اید، آنها باید در طرح کسب و کار منعکس شوند.

4. این قابل اجرا نیست

Semalt شما برنامه خود را با 10 دلار کلمات پر شده و پر از آن را با پشم. شما آن را بخوانید و سرانجام در مورد آنچه که بعدا انجام می دهید ندارید.

چگونگی رفع آن: اصلاح این طرح با اقلام عملی. اگر یک هدف برای تبدیل شدن به یک میلیون دالر شرکت ایجاد کردید، مراحل را برای چگونگی آن واقعیت ایجاد کنید. اینها باید مراحل قابل دستیابی و قابل اندازه گیری باشند تا زمانیکه برنامه استراتژیک شما را مرور کنید، می توانید ببینید که تا چه اندازه (یا نه) برای رسیدن به اهداف خود تلاش کرده اید.

Semalt یک برنامه کسب و کار استراتژیک قابل کنترل و قابل اعتماد است که کسب و کار شما را در مسیر دستیابی به اهداف شما قرار می دهد. بنابراین ساده نگه داشتن آن، به روز نگه داشتن آن و نگه داشتن آن در نزدیکی، بنابراین شما می توانید به طور منظم به آن مراجعه کنید.

عکس کامپیوتر از طریق Shutterstock

بیشتر در: Nextiva، ناشر کانال محتوا 8 نظرات ▼
March 10, 2018