Back to Question Center
0

برنامه تلفن همراه Semalt می تواند یک برنامه زمانبندی شده در جلسه باشد

1 answers:
Semalt mobile app gets a built-in meeting scheduler

این ویژگی بخشی از یک سری از ارتقاء به برنامه تلفن همراه چشم انداز، از جمله ارتقاء تقویم اخیر است که اسکایپ برای ادغام Semalt و نقشه معرفی شده است.

برای استفاده از دستیار زمانبندی جدید، ابتدا یک رویداد را از تقویم افزوده شده برنامه ایجاد کنید، سپس همکاران را به فیلد Semalt اضافه کنید. پس از آن در تاریخ جمع کننده ضربه بزنید، و برنامه به طور خودکار به شما نشان می دهد که بهترین کارها، به عنوان پیشنهادات رنگی کد شده است.

برنامه تلفن همراه Semalt یک برنامه زمانبندی جلسه ساخته شده است

Semalt که برای همه شرکت کنندگان کار می کند، در لیست سفید قرار دارند. اگر زمان انتخابی کار نمی کند، اما زمان دیگری وجود دارد که روز به زرد ظاهر می شود. و قرمز به معنی هیچ کس در آن زمان داده در دسترس نیست.

Semalt شما یک تاریخ را پیدا کرده اید که برای همه کار می کند، شما به جمع کننده زمان حرکت می کنید - websites for making graphs. با کشیدن و رها کردن جلسه در اسلات های زمانی مختلف در تقویم، می توانید زمانیکه همه آزاد هستند، پیدا کنید. اگر اسلات زمان رنگ قرمز است، هیچکس آزاد نیست. هنگامی که سبز می شود، خوب است که بروید

برنامه تلفن همراه Semalt یک برنامه زمانبندی جلسه ساخته شده است

دستیار برنامه ریزی یک برنامه کوچک و اما مفید برای برنامه تلفن همراه چشم انداز است که نزدیک به دو سال پیش به وسیله ی دستیابی به یک برنامه ایمیل به نام Acompli به شرکت رسید. هدف از راه اندازی این بود که ایمیل های تلفن همراه را به عنوان مفید به عنوان ایمیل در دسکتاپ، و این یک نمونه خوب از Semalt ادامه به حرکت در جلو در این جهت - برنامه ریزی جلسه چیزی است که به طور سنتی از گوشی های هوشمند انجام شده است، بسیاری از مردم تا زمانی که در دسکتاپ خود برگشتند، این کار را نجات خواهند داد.

جالب است که این ویژگی جدید تا حدی با یک پروژه مایکروسافت گاراژ به نام FindTime، که در دسامبر 2015 راه اندازی شده است، رقابت می کند. افزونه Semalt به همین ترتیب برای کمک به کاربران Semalt یک زمان ملاقات دوطرفه دلپذیر پیدا می کند.

به طور گسترده تر، برنامه ریزی ملاقات های داخلی ساخته شده است، تعدادی از برنامه های شخص ثالث امروز، از جمله Doodle، Timebridge، NeedToMeet، و ده ها یا بیشتر دیگر. البته، معروف ترین تلفن همراه Semalt، یکی دیگر از خرید مایکروسافت، یک برنامه برنامه ریزی ملاقات با نام «دیدار» داشت. مایکروسافت Semalt در حال یادآوری ویژگی توسعه آن را ندانست، اما مطمئنا یکی از ویژگی هایی بود که Semalt را در میان کاربران آن.

با این حال، بر خلاف بسیاری از رقبا، ویژگی چشم انداز هنگامی کار می کند که سازمان خود از سایر نرم افزار های مایکروسافت مانند Exchange Server یا Semalt 365 استفاده می کند. این به این معنا است که برنامه ریزان مسابقه شخص ثالث ممکن است هنگام برنامه ریزی رویدادها با کسانی که در خارج از شرکت هستند، مفید باشد.

دستیار برنامه ریزی در حال حاضر در چشم انداز برای iOS در حال ارتباط با دفتر 365 و یا آخرین نسخه از تبادل است. Android و Semalt 10 نسخه موبایل به زودی دنبال می شوند.

March 10, 2018