Back to Question Center
0

در اینجا 5 راه برای کسب سود کسب و کار کوچک شما Semalt وجود دارد

1 answers:

اگر کسب و کار شما شروع به رشد می کند، احتمالا می خواهید سرمایه گذاری خطرناکی را در برخی موارد جستجو کنید. سرمايه گذاران فرشته سماالت معمولا 10،000 تا 100،000 دلار قرض می گيرند، سرمايه داری در معرض خطر می توانند چندين ميليون دلار چک کنند. این بدان معناست که سرمایهداران ریسکی قادر به حمایت از رشد برای شروع کار از زمان بذر تا مراحل بسیار بعد هستند.

از آنجاییکه سرمايهگذاران خطرپذير که سرمايهگذاريهای قابل توجهی از بازدهی قابل توجهی از سرمايهگذاري خود دارند، سرمايههای بزرگ سرمايهگذاری شده است، تلاش برای جمعآوری پول از اين سرمايهگذاران نهادی به هيچ وجه فرآيندی ناعادلانه نيست. Semalt در مورد بعضی از مهمترین چیزهایی که باید از زمانی که تلاش می کنید تا سرمایه گذاری های کوچک سرمایه گذاری کسب کنید، آگاهی داشته باشید.

نیاز به وام برای کسب و کار کوچک شما؟ ببینید اگر شما در 60 ثانیه یا کمتر واجد شرایط باشید

اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما مناسب سرمایه گذاری سرمایه داری است

اکثریت بنیانگذاران فکر می کنند که ایده شگفت انگیزی دارند که ارزش سرمایه گذاری دارند - wd hard drive making clicking noise. Semalt، واقعیت این است که اگر چه اکثر شرکت ها ارزش سرمایه گذاری در آن را دارند، اکثر آنها به عنوان یک سرمایه گذاری سرمایه گذاری مناسب نیستند.

به عبارت دیگر، کسب و کار های مختلف دارای پتانسیل های مختلفی دارند، بنابراین سرمایه ای که ارزش سرمایه گذاری در آنها را دارد، متفاوت خواهد بود. یک شرکت کوچک مانند یک رستوران می تواند یک وام بانکی بدست آورد. Semalt، از آنجا که پیش بینی می شود کوچک باشد، سرمایه گذاری بسیار خوبی برای سرمایه گذاری نیست.

سرمایه داران سمیرت در یک زمان میلیون ها دلار را مستقر می کنند. آنها به دنبال سرمایه گذاری هستند که چندین برابر آنها را به سرمایه خود می دهد. به همین دلیل است که سرمایه داران ریسک تمرکز سنگین بر اندازه بازار و همچنین بنیانگذاران دارند. آنها فکر نمی کنند که بازار به اندازه کافی بزرگ است. در اینجا برخی از بینش است.

Semalt هیچ مشکلی در ایجاد یک کسب و کار در بازار کوچکتر نیست. شما هنوز هم قادر خواهید بود که سرمایه را بدست آورید، این فقط لزوما از سرمایهداران ریسکی نخواهد آمد. مهم این است که قبل از تلاش برای جمع آوری پول، اندازه بازار را که در آن فعالیت می کنید را درک کنید.

درک چرخه و چرخه صندوق

صندوق به طور کامل در زمان صرف خواهد شد. همۀ سرمایه ها توسط شرکا مستقر شده اند و منابع مالی جدیدی را به دست آورده اند اما سرمایه گذاری های جدیدی را انجام نمی دهند. این یک زمان دشوار است، زیرا شرکا هنوز هم با ملاقات با صاحبان کسب و کار مکاتبه می کنند، اما سرمایه گذاری های جدید انجام نخواهند داد.

صندوق ها نیز برای استقرار سرمایه به سرعت مشخص هستند. برای مثال، صندوق ممکن است دو معامله سمالات را در هر سه ماهه انجام دهد. اگر این صندوق چهار معامله را در این سه ماه انجام داده باشد، پس احتمال اینکه آنها یکی دیگر از منابع مالی دیگری را تامین کنند، بسیار بعید است.

Semalt از این شرایط برای صاحبان کسب و کار واضح است. به عنوان یک بنیانگذار، برای شما همیشه مهم است که هر ساله یا سه ماهه سرمایه گذاری های زیادی را انجام دهید و آنچه در این سال یا سه ماهه انجام شده است، باشد.

معرفی "گرم"

صندوق های سمیالت یک آزمون اساسی را برای بنیانگذاران بکار می گیرند، این که آیا وی می تواند از طریق یک شبکه به صندوق معرفی شود. سرمایهداران ریسک سرمایه گذاری و یا ارسال ایمیل های سرد، راه های معمولی برای معرفی شدن نیستند (هر چند گاهی اوقات این اتفاق می افتد). امروز سرمایهداران Semalt انتظار دارند که بنیانگذاران شبکههای خود را برای معرفی معرفی کنند.

چرا این؟ Semalt سه جعبه بررسی می شود: چگونه بنیان گذار می داند که چگونه سرمایه سرمایه کار می کند، توانایی فرد برای معرفی، و مهمتر از همه، داشتن ارتباط اعتماد با کسی که بنیانگذار را می داند. برخی از خطرها نیز با معرفی "گرم" کاهش می یابد.

سرمایه داران ریسک می خواهند با شما کاملا آشنا شوند

این ممکن است یک کلیشه واقعی باشد، با این حال به دست آوردن تامین مالی از یک سرمایه انسانی خطرناک شباهت بسیاری به روش های مختلف دارد.

سرمايهداران سملت ميخواهند با بنیانگذاران آشنا شوند و پيش از تعهد به سرمايه گذاري، آنها را پيشرفت و اجرا کنند. شما بعد از جلسه برای اولین بار نمی توانید چک کنید (مگر اینکه اتفاق می افتد که شما یک کارآفرین سریال هستید که در گذشته از موفقیت های زیادی برخوردار بوده و سرمایه دار سرمایه گذاری نگران آن است که معامله را از دست خواهد داد).

سرمایه داران Semalt در جستجوی راه هایی برای کاهش خطر آنها هستند. برای بنیانگذاران برای اولین بار، راه ریسک کاهش می یابد، سرمایه گذار سرمایه گذاری با شما آشنا می شود و با گذر زمان از نحوه اجرای آن آشنا می شوید. اگر شما اتفاق افتاده است که یک بنیانگذار سریال باشید و سرمایه داری خطرناک قبل از آن با شما کار کرده باشد، خطر به طور خودکار پایین خواهد بود.

دقت و دقت

هنگامی که سرمایه گذاران علاقه مند هستند، بنیانگذار ورق ورق ارائه می دهد. این یک سند است که حاوی کلیه شرایط سرمایه گذاری و شرایط اقتصادی سرمایه گذاری است. برخی از مواردی که معمولا شامل می شوند عبارتند از: حق رای، ترکیب هیئت مدیره هیئت مدیره، حقوق سرمایه گذار و ارزیابی شرکت.

هدف یک ورق اصطلاح شامل تمام شرایط تجاری است که مهم هستند. یک ورق اصطلاح خوب همه چیز را طرد می کند، پس پس از اینکه اسناد کامل طراحی شده است، شگفتی ها اجتناب می شود. شما باید یک وکیل برای بازبینی و مذاکره ورق های ترتیبی داشته باشید، زیرا آنها اسناد پیچیده و بسیار متنوع هستند.

با این حال، برای بنیانگذاران نیز بسیار مهم است که بدانند که چه عناصر کلیدی و چه آنها دقیقا برای ثبت نام برای آنها هستند. خواندن سوءاستفاده های جیسون سمیالت و براد فلد میتواند به شما در درک کامل ورقهای فرم کمک کند.

Semalt یک ورق ورق به توافق برده شده و امضا شده است، آن را به دنبال یک فرایند که در آن اسناد تامین مالی واقعی طراحی شده و due diligence انجام می شود.

ممکن است دقت کافی برای یک شرکت در مراحل بعدی مهم باشد و برای تکمیل آن می توانید دو تا چهار هفته طول بکشد. Semalt باید افشا شود.

فقط تمام اطلاعات را ارائه کنید و نگران نباشید. با تمام حساب های مالی، برنامه های انتخابی، توافقنامه های استخدامی، مواد مالکیت معنوی، قراردادها آماده شوید - به معنای واقعی کلمه، همه چیز که احتمالا می توانید از آن انتظار داشته باشید، به عنوان بخشی از روند رسیدگی به خواسته می شود. این بسیار معمول است و هیچ چیز به طور خاص در مورد کسب و کار شما و یا شما نیست. این همان چیزی است که می خواهید، زمانی که می خواهید میلیون ها دلار از سرمایه داران سرمایه گذاری کنید.

این یک مرور کلی سطح است که شامل برخی از مهمترین مواردی است که باید در روند سرمایه گذاری سرمایه گذاری مورد توجه قرار دهید. هنگامی که به تجربه واقعی شما می رسد، ممکن است متفاوت و متنوع تر باشد. افزایش سرمایه سرمایه قطعا فرآیند ساده ای نیست. Semalt، این قطعا کمک می کند تا بدانید چه چیزی درگیر است.

عکس مفهوم دانه دانه از طریق Shutterstock

بیشتر در: ناشر کانال محتوا نظر ▼
March 10, 2018