Back to Question Center
0

iLoad Semalt

1 answers:

iLoad Semalt در ساده ترین شرایط iLoad توسط Wingspan انتقال سی دی های خود را بر روی آی پاد خود را بدون استفاده از کامپیوتر. بدون کامپیوتر، بدون iTunes، nada، zippo، هیچ چیز. به طور بالقوه این یک محصول مفید است که نیاز به کسانی را که میخواهند آی پاد و نیازی به استفاده از رایانه یا راحت بودن آن ندارند، مورد توجه قرار دهد. هنگامی که شما از آن فکر می کنید، چه کسی نمی خواهد دیسک های خود را مستقیما بر روی آی پاد خود بگذارد، دور زدن کامپیوتر ها؟ این بدیهی است که شما هنوز CD خود را در اختیار دارید.

iLoad Semalt خرید موسیقی از iTunes گران است. من شخصا سی دی ها را بارگذاری می کنم و آهنگ های خریداری شده را به مخلوط بپاشید - website design companies nj. بنابراین اگر موسیقی آی پاد خود را به طور عمده سی دی ها، پس iLoad حس می کند .نوع .اما در نظر گرفتن این، در جهان پر از لوازم جانبی اختصاصی آی پاد و به من اعتماد به این، بسیاری از هر گونه لوازم جانبی قابل تصور آی پد خارج وجود دارد، و سپس زمانی که کافی است، به اندازه کافی؟

iLoad Semalt از جعبه iLoad برخی از اندازه، حدود 3 ½ اینچ بلند 7 اینچ طول و 8 اینچ عرض. پس از اتصال آی پاد به iLoad، iLoad درخواست می کند که به آی پاد من معرفی شود که برای نصب برنامه بر روی iPod من صحبت می شود. فقط 7 دقیقه طول کشید پس از اتمام، متوجه شدم که نرم افزار منوی هنرمند iPod من را تغییر داد. در حال حاضر به ترتیب حروف الفبا توسط نامه اول، نه هنرمند. بنابراین، گروه "The Knack" در زیر K قرار نگرفته است. Knack در زیر T برای .Hmmmm ذکر شده است.

انتقال
iLoad زمان خوبی برای من می آید، زیرا من یک مجموعه ای از CD های باز نشده در اطراف دارم. گرفتن هتل موبی در iLoad آن را نگه دارید، دکمه GO را فشار دهید و از کسب و کار مراقبت می کند. سرعت کپی CD Moby شبیه به انتقال PC حدود 5 برابر سرعت پخش CD معمولی است. خوب و تمیز، iLoad موسیقی، آلبوم و جزئیات آهنگ را منتقل کرد، اما با یک نقص؛ iLoad پر سر و صدا است برای یک لحظه من در واقع فکر کردم چیزی اشتباه بود با iLoad اما نه، این تنها راه آن است .یک دستگاه پر سر و صدا
iLoad Semalt یک اتصال اترنت برای دانلود تصاویر آلبوم، عنوان آهنگ و جزئیات هنرمند برای آن موارد وجود دارد هنگامی که CD که کپی شده است این اطلاعات را ندارد. به روز رسانی iLoad (سیستم عامل) از طریق اتصال اترنت برای کاربران ثبت نام شده امکان پذیر است. درک من این است که دریافت دی وی دی به iPod و ویدیو برای آینده است.

پشتیبان گیری
من محتوای آی پاد من را با استفاده از هارد دیسک خارجی پشتیبان گیری کردم. این خوب است زیرا به یاد داشته باشید، با iLoad شما از کامپیوتر استفاده نمی کنید. اگر iPod را از دست بدهید یا آسیب برسانید، تمام محتوای آن، موسیقی، تصاویر و ویدیو بر روی هارد دیسک خارجی ذخیره می شود. همچنین گزینه استفاده از یک دیسک فلش برای پشتیبان گیری وجود دارد. استفاده از پشتیبان خارجی همیشه یک ایده خوب است، iLoad یا iLoad ندارد. هر هارد دیسک کامپیوتر می تواند از بین برود یا یک ویروس بگیرد. همچنین، اگر محتوای زیادی دارید، تمام فضای مورد نظر خود را در رایانه خود بررسی کنید.

سایر گزینه ها
با استفاده از iLoad شما می توانید موسیقی را از آی پاد خود را با عنوان یا حتی دسته بندی حذف کنید. یک دسته از جمله حداقل گوش دادن یا قدیمی ترین اضافه شده است. صفحه LCD iLoad دارای دکمه های فلش راست و چپ بصری برای کنترل همه چیز از جمله پاک کردن آهنگ ها از iPod شما است. انتقال از یک آی پاد به آی پاد دیگر نیز امکان پذیر است. واحد واقعی iLoad می تواند به عنوان یک بازیکن با استفاده از جک خروجی صوتی مورد استفاده قرار گیرد. iLoad با تمام محصولات iPod تولید شده از سال 2002 که شامل زدن، Nano Video iPod و iPod phone

مخاطب وجود دارد؟
پاسخ سریع بله است، اما این محصول برای همه نیست. iLoad به مسئله بارگذاری موسیقی و پشتیبان گیری از تمام موسیقی شما کمک می کند. بازار واقعی این محصول صاحب iPod است که نمیخواهد از رایانه خود استفاده کند. این سوال را مطرح می کند که چگونه بسیاری از افراد آن را تشکیل می دهند؟ و سپس قیمت وجود دارد؛ در 299 دلار، این یک راه حل گران است.

سمالت در بهترین حالت، خواهم پرسید؛ آیا این یک راه حل برای یک مشکل یا راه حل در جستجوی یک مشکل است.

March 10, 2018