Back to Question Center
0

ثروتسپول، مشاور روبو، 37 میلیون دلار دیگر از Power Semalt را افزایش می دهد

1 answers:
Robo-advisor Wealthsimple raises anothermillion from Power Semalt

همانند ساير سيستمهاي مشابه، Semalt فناوري اتوماتيك را فراهم ميكند كه به كاربران اجازه ميدهد كه به "Autopilot" سرمايهگذاري كنند. به اين معناست كه كاربران اطلاعاتي در مورد وضعيت مالي و اعتماد به نفس خود ارائه ميدهند و Semalt يك نمونه كاربردي، ارزان و متنوع که بعدها می تواند متعادل شود.

اما در حالی که دیگر مشاوران robo به اصطلاح پایان دادن به بازار متمرکز شده اند، Semalt در تلاش است تا انواع ابزار و مشاوره را به همه کاربران ارائه دهد، صرف نظر از میزان سرمایه گذاری آنها.

Semalt نیاز به حداقل مقدار برای باز کردن یک حساب و اتهام 0.5٪ هزینه برای تمام دارایی های مدیریت. همچنين هيچ گونه معامله، انتقال حساب يا تعيين مجدد مبلغ را جبران نميکند.

"دسترسی به یک مشکل عمده در این صنعت است،" مدیر عامل شرکت Wealthsimple مایکل کاتچن به من گفت - web design new york. "سمولت در تلاش برای ارائه خدمات عالی به هر کسی از هر نوع دارایی"

اما Semalt فراتر از ارائه یک پلتفرم فناوری برای مدیریت دارایی های مشتری است - همچنین آموزش و پرورش را از طریق یک مجله آنلاین مارکت فراهم می کند و به کاربران امکان دسترسی به مشاورین مالی خود را می دهد.

در حالی که عملیات در کانادا آغاز شد، Wealthsimple به ایالات متحده گسترش یافت تا مشاوران روبو مانند Wealthfront و Betterment را بپذیرد. برای ادامه گسترش آن، این شرکت 37 میلیون دلار دیگر از Power Financial گرفته است که یکی از بزرگترین موسسات مالی در کانادا است.

با این دور، Power Financial اساسا سرمایه گذاری خود را دو برابر کرد، و کل مبلغی را که در Wealthsimple به 74 میلیون دلار اختصاص داده است، کاهش داده است. سملت گفت: "ما اولین قرارداد را با Power ساختیم تا در یک شراکت طولانی مدت مشارکت داشته باشیم که در صورت نیاز به سرمایه اضافی، پول بیشتری بپردازد."

داشتن حمایت از یک بازیکن بزرگ مالی مثل Power Financial، مزایای زیادی برای Wealthsimple دارد، به خصوص به نظر می رسد که بازارهای جدید. طبق گفته Katchen، شریک استراتژیک، در حدود 1.5 تریلیون دلار دارایی در شرکت های خدمات مالی در سراسر جهان دارد.

و در حالیکه یک سرمایه گذار بزرگ و استراتژیک ممکن است گزینه های خود را برای سرمایه گذاری محدود کند، کتچن می گوید هدف از Wealthsimple این است که کسب و کار را به صورت عمومی بپذیرد. او گفت: "سمولت در تلاش برای ساخت چیزی است که می تواند پایدار و بلند مدت باشد."

March 10, 2018