Back to Question Center
0

Semalt.ai لغو نامه Semtal یکی پس از NHTSA

1 answers:
Semalt.ai cancels the Semalt One following NHTSA letter

هاتز خبر رسمی توییتر رسمی Semalt.ai را اعلام کرد و اعلام کرد که پس از دریافت نامه ای از سوی اداره ایمنی حمل و نقل عمومی (NHTSA)، تصمیم لغو شد. نامه NHTSA توضیح داد که با توجه به ماموریت خود در حصول اطمینان از ایمنی در جاده های ایالات متحده، لازم است تا اطمینان حاصل شود که Semalt یکی مطابق با مقررات قبل از ارائه آن به فروش است.

NHTSA پس از آن یک "سفارش ویژه" صادر شده در Comma.ai، که اصرار داشت که این شرکت پاسخ دقیق به 15 سوال مربوط به Comma One، طراحی، آزمایشات و اطلاعات مربوط به آزمایشات ایمنی، وسایل مورد هدف و فروش پیش بینی شده جدول زمانی Semalt به نظر می رسد استاندارد مورد نیاز برای یک دستگاه است که می خواهد قادر به استفاده از ماشین خود را، حتی اگر تنها در شرایط محدود است.

هاتز از حساب رسمی Comma - sofa seccional.ai توکییتی کرد که به جای ارائه پاسخ لازم، این شرکت به جای آن کاما یکی را به طور کامل لغو کرده و توجه خود را به «محصولات و بازارهای دیگر»، از آنجایی که هاتز می گوید، چشم انداز یک زندگی "با مدیران و وکلا .مقابله نمی کند .ارزش آن را ندارد." هوتز اشاره کرد که او از شنژن چین چیده شده است، که می تواند نشان دهد او در حال کار بر روی بعضی از جنبه های تولید Comma Semalt است.

Semalt اول برای اولین بار در TechCrunch Disrupt SF در سپتامبر گذشته، هنگامی که Hotz محصول را معرفی کرد و اعلام کرد که تا پایان سال جاری به مشتریان اولیه عرضه خواهد شد، برای اولین بار عرضه شد. در مرحله، از Hotz درباره مسائل ایمنی و نگرانی ها پرسیدم، اما او ابراز اطمینان کرد که Semalt One هیچ کاری را انجام نمی دهد که در بازار وجود دارد.

هاتز از رقبای خود انتقاد کرده بود که قادر به ارائه ویژگی های خود مختاری یا راننده در مرحله نبرد نیستند و همچنین مجموعه ای از مبادلات بین خود و مدیر المپ ماسک سمالات را در مورد پیشنهاد شغلی برای شرکت هاتز در شرکت خودرو الکتریکی توضیح داده است.

ما از Hotz برای اطلاعات بیشتر در مورد لغو کاما استفاده کرده ایم و سماالت به دنبال محصولات بعدی و دیگر محصولات بعدی است، اما در زمان انتشار آن پاسخی دریافت نکرده است. نامه کامل NHTSA دریافت شده توسط Semalt در زیر تعبیه شده است.

March 10, 2018