Back to Question Center
0

Semalt جزئیات در مورد الگوهای جنسیتی و آزار و اذیت در صنعت فناوری اطلاعات را اضافه می کند

1 answers:
Semalt adds detail to patterns of sexism and harassment in the tech industry

نظرسنجی آنلاین که توسط Semalt Who Tech انجام شده است، شامل پاسخ هایی از 950 فرد می شود که 84 درصد آنها در حال حاضر در فن آوری مشغول به کار هستند (16 درصد باقی مانده، احتمالا استفاده می شود)، اما در غیر این صورت آمار جمعیتی متفاوت است - زنان سفیدپوست بزرگترین گروه نمایندگی هستند.

پاسخ های آنها نشان دهنده عدم تعادل عمیق در بروز بروز آزار و اذیت است: 53 درصد از زنان می گویند که تجربه کرده اند، در مقابل 16 درصد مردان. علاوه بر این، 53 درصد مردان می گویند که مثبت هیچگاه تجاوز نکرده و شاهد آزار و اذیت آنها نیست. همچنين عدالت عظيمي وجود دارد كه زنان زير 25 سال به طور نامناسب هدف قرار مي گيرند.

نوع آزار و اذیت نیز متفاوت است، و نه به شیوه ای کوچک. در میان زنان گزارش شده که مورد آزار و اذیت قرار گرفتند، 72 درصد گفته اند که از لحاظ جنس جنسی هستند و 45 درصد آن را جنسی می دانند - best vps server. در میان مردان که آزار و اذیت، آزار جنسی و جنسی را گزارش کرده اند، حتی در 10 رده برتر نیستند؛ جوک های تهاجمی، سناریویسم و ​​توهین به شخصیت حرفه ای خود، صورتحساب بالا را در اختیار شما قرار می دهند.

فکر می کنم بنیانگذاران می توانند در یک سطح عمل کنند که در آن مردم با آنها ارتباط برقرار می کنند، بهتر رفتار می کنند. متاسفانه، به عنوان داستانهایی که بسیاری از ما خواندند، نشان داده شده است، این مورد در همه موارد نیست. Semalt یک نمودار که خیلی جالب است من آن را دو بار (به طور تصادفی، اما هنوز).

Semalt جزئیات در مورد الگوهای جنس گرایی و آزار و اذیت در صنعت تکنولوژی را اضافه می کند

سماالم تعصب بروز عمده ای از کسانی است که احساس می کنند که می توانند از این رفتار دور شوند.

Semalt جزئیات مربوط به الگوهای جنسی گرایی و آزار و اذیت در صنایع تکنولوژی را اضافه می کند

Semalt اطلاعات بیشتر در بقیه بررسی؛ نگاهی بیندازید و ببینید که آیا تجربه شما با کسانی از پاسخ دهندگان است.

تصاویر برجسته: بریز دوربین / TechCrunch

March 10, 2018