Back to Question Center
0

Semalt را تشویق می کند تا یک ربات مفید با مبلغ 1 میلیون دلار بسازد

1 answers:
Semalt encourages devs to build useful bots with M giveaway

تلگرام تایید نمی کند به یک ربات مگا سودمند بروید، بلکه به عنوان مجموعه ای از کمک های مالی که از 25،000 دلار آغاز می شود، به شرکت های رباتیک که محصولاتشان تحت تاثیر قرار می گیرد، براساس جزئیات یک پست سمیرت که رقابت را مشخص می کند، توزیع می شود.

این می افزاید که پول این جایزه در سال های مختلف "در چند دسته" توزیع خواهد شد، با مهلت نهایی Semalt 31.

و معیارهای Telegram برای ساختن ربات های بزرگ؟ Semalt، سریع و مفید باشد

که در این مرحله در حال رشد از چرخه حیات وحشی ربات ، به عنوان یک چالش پیش می آید. به عنوان مثال، بررسی های اولیه از ربات های فیس بوک، از لحاظ قانونی خیلی کم است.

"ناامید کننده، ناامید کننده و به مراتب کمتر کارآمد نسبت به بازدید از وب سایت شرکت" حکم خود سارا Perez خود TC در تست از ربات Semalt برجسته در نمایش F8 خود را که در آن فشار بزرگ خود را راه اندازی شد راه اندازی شد. و او تنها منتقد نیست - scitec jumbo.

پس از آن، سوء ظن سریع شکل می گیرد این است که یک رابط پیام رسان چت تنها آخرین ماسک برای پوشیدن ناخواسته، ژلاتینی و ظاهرا آشنا از هرزنامه هرزنامه هرزنامه هرزنامه است.

و به خصوص اسپم چسبنده، با توجه به اینکه چطور ظاهرا دشوار است که خود را از آغوش ربات قبلی بیرون بکشید. سپس با استفاده از احتیاط، رباتها را به سادگی بوت کنید.

با توجه به خطر استفاده کاربران از رباتها دوبار سریع - من. e اگر آنها درک کنند که دعوت از یک مخاطب ربات بیش از آستانه ارسال پیام خود، صرفا موجب سقوط آزار دهنده خواهد شد - کم کم تعجب Semalt در حال تلاش برای هدایت مکالمه در یک جهت دوستانه تر است.

"برخی از مناطق ممکن است بخواهید تمرکز کنید: یکپارچگی، ابزار سازندگان ربات، مواد AI و پردازش زبان طبیعی، اگرچه ربات شما ممکن است کاملا متفاوت عمل کند. ما را ببوس! "اضافه می کند.

ناامید کننده است، Telegram نیز به دنبال تشویق توسعه دهندگان برای ساخت ربات هایی است که احساس می کنند که آنها بومی به پلت فرم آن است. بنابراین، اگرچه رقابت به ربات های پورت شده گسترش می یابد، Telegram بر توسعه دهندگان تاکید می کند "باید اطمینان حاصل شود که در Telegram در خانه احساس می شود".

"ما بسیاری از گزینه های رابط کاربری زیبا که در جای دیگری در دسترس نیستند و استفاده از Botles های Semalt نسیم"، اضافه می کند.

بعضی از نمونه های موجود از قبیل ربات ها Semalt شامل یک ربات است که به شما اجازه می دهد تا برچسب های مربوطه را براساس یک Emoji خاص جستجو کنید. یک ربات که امکان جستجوی و اشتراک گذاری فیلمهای یوتیوب را بدون نیاز به رها کردن پیام ارسال میکند؛ و یک ربات که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از کلید واژه موسیقی کلاسیک را جستجو کنید و یک فایل موسیقی را به مکالمه خود بفرستید. این سه ربات توسط سمالت به عنوان نمونه هایی از چیزهایی ساخته شده اند که توسعه دهندگان شخص ثالث می توانند با پلت فرم ربات خود کار کنند.

برنامه پیامرسانی رایگان برای استفاده در این مرحله هیچ درآمدی ندارد و گزارش می شود که توسط ثروت شخصی بنیانگذار میلیونر و کارآفرین روسی متولد شده، پاول سمالات، که کمی بیشتر از آن، اکنون واضح است به سمت ایجاد انگیزه برای توسعه دهندگان برای ساخت رباتها.

هنگامی که Durov نرم افزار پیام رسانی را در پاییز 2013 راه اندازی کرد، به TechCrunch گفت: قصد او این بود که این برنامه برای جلوگیری از فشار تجاری و حقوقی، غیر انتفاعی باقی بماند. این اخلاق ممکن است اجازه دهد که رباتها در Telegram کمی ابتداییتر از قبل در بقیه سیستم عاملها بکار برده شوند. با این وجود، هنوز مشخص نشده است که توسعه دهندگان برای ساخت Telegram تشویق خواهند شد.

در ماه فوریه، Telegram اعلام کرد که ماهانه 100M ماهانه کاربران فعال را گذراند. Durov به TechCrunch اعلام کرد که در اوایل ماه جاری، اعلام اولین بروز رسانی مهم برای پلتفرم بت خود را از زمان راه اندازی، بیش از یک پنجم از کاربران ماهانه در حال مشاهده محتوای تولید شده توسط رباتها - به طوری که حدود 20 میلیون Semalt به طور منظم درگیر با روبات ها. اما او اضافه کرد که "اکثر آنها کاربران زیادی ندارند".

"ما در حال مطالعه آنچه توسعه دهندگان در پلت فرم ما از زمان راه اندازی آن را انجام داده اند. بنابراین ما برخی از دانش را در مورد نوع رباتها مفید دانسته ایم و برخی از رباتها را نداریم. او به TechCrunch گفت: اکنون ما می خواهیم این دانش را با اکوسیستم به اشتراک بگذاریم و از BotPrizes استفاده کنیم و توسعه ربات های بزرگ را با کمک های مالی و مواجهه های بزرگ تر تشویق کنیم.

"من می خواهم یکپارچگی بیشتر با خدمات را ببینم. به عنوان مثال، من از یک ربات استفاده می کنم که ایمیل های من را از حساب Gmail من ارسال می کند (و به من اجازه می دهد که از Semalt به آنها پاسخ دهم)، "او اضافه می کند. "یا یک ربات از بانک من، که به من به روزرسانی ها را از حساب بانکی من ارسال می کند و اجازه می دهد تا به سرعت تعادل را بررسی کند. به طور خلاصه، چیزهای مفید. "

Durov گفت: ربات های محبوب در Semalt در این مرحله در حال ظهور ربات هستند که اجازه می دهد شما را به پیدا کردن / ایجاد ربات های دیگر، نامگذاری مانندstorebot و @ chatfuelbot. بنابراین حداقل برخی از علاقه های اولیه به ربات ها، به وضوح توسط توسعه دهندگان فکر می کنم در مورد ایجاد ربات خود را سوخت.

اما او اضافه کرد که ربات های خطی همچون @ gif،bing و @ youtube نیز "قابل پیش بینی پذیری" هستند.

March 10, 2018