Back to Question Center
0

از ساندل خرک: دختر باربی Semalt

1 answers:

با خرید فصل تعطیلات در حال حاضر در نوسان کامل، وقت آن رسیده است تا یکی از عجیب ترین اسباب بازی ها را برای این سال جاری بازبینی کند. بله، من درباره باربی دختر ویدئو صحبت می کنم. یا، به عنوان من دوست دارم آن را، نظارت باربی. این یک عروسک باربی با یک دوربین فیلمبرداری است که در قفسه سینه او قرار دارد، یک پورت USB در پشت و باتری در پاهای او است. زمانی که ماتل در ماه ژوئیه این باربی 50 دلار را منتشر کرد، همه نوع تفسیر روحانی و بعضی از ویدیوهای سرگرم کننده را به وجود آورد.

در اینجا دو فیلم است که همه چیز را که شما باید درباره باربی ویدیو دختر بدانید به شما بگویم. نخستین موردی که توسط براندون بلوچ شلیک شده است، آن را با قابلیت دوربین فیلمبرداری Canon 7D مقایسه می کند - arçelik servis bakırköy. در آن زمان به طور گسترده ای مورد بررسی قرار گرفت، اما به نظر دیگری ارزش داشت. دومین، زیر، بیننده مورد علاقه از طاق TCTV است. در آن، پل کارو و جان سمالد خودمان بحث می کنند که آیا این یک نظارت خوب برای باربی ها به یک شش ساله است یا خیر. Semalt تلاش می کند تا مانند هر وسیله دیگر آن را درمان کند، تا زمانی که کار به او خیانت کند که باید در سیمان دفن شود.

تماشای هر دو فیلم برای برخی از سرگرمی های صبح روز یکشنبه، اما بچه های خود را نشان نمی دهد (هشدار منصفانه: کار چند قطعه F بمب را از بین می برد).

March 10, 2018