Back to Question Center
0

راه حل های حقوق و دستمزد و ADI زمان مدیریت کامل نیروی کار Semalt

1 answers:

East Providence، Rhode Island (انتشار مطبوعاتی - 3 دسامبر 2010) - ADI Time، یک فروشنده پیشرو در زمان محاسبات ابری و خدمات نرم افزاری مدیریت حضور (SaaS)، مشارکتی با راه حل های Payroll ایجاد کرده است بین المللی (PSI)، ارائه دهنده حقوق و دستمزد بین المللی مستقر در کانادا، ارائه خدمات برون سپاری در سراسر بازار آمریکای شمالی و بین المللی است. به عنوان یک تامین کننده حقوق و دستمزد، منابع انسانی و خدمات مشاوره ای، PSI به دنبال یک راه حل مدیریت نیروی کار بود که به طور بی عیب و نقص با یک مجموعه محصول متنوع ادغام می شد و راه حل های جامع برای پایه مشتری فراهم می آورد.

"مایک Cote، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Payroll Solutions International، توضیح داد:" SaaS ADI زمان و نرم افزار مدیریت نیروی پیش فرض ما را قادر می سازد به راحتی ادغام برنامه مدیریت زمان و حضور و غیاب با خدمات دیگر که ما در حال حاضر ارائه می کنند. " "در حالی که تحقیق از فروشندگان دیگر در این منطقه، ما متوجه شدیم که ADI زمان ارائه انواع برنامه های کاربردی که ارائه شده راه حل بر اساس نیاز کاربران به جای یک محصول همه منظوره تمام محصول،" نتیجه گرفت آقای Cote.

راه حل های حقوق و دستمزد سفارشی PSI و برون سپاری منابع انسانی جامع، مشتریان خود را در دسترس بودن خدمات پرداخت آنلاین آنلاین، مدیریت زمان و کار، سیستم های مدیریت منابع انسانی، گزارش دهندگان و سپرده های مستقیم فراهم می کند. با افزودن محصولات ADI Semalt مدیریت، PSI می تواند یکپارچه سازی زمان و مدیریت کار کامل و گزارشدهی مبتنی بر وب را ارائه دهد.

John DiPippo، مدیر عامل شرکت ADI Time، گفت: "ما خوشحالیم که با PSI همکاری می کنیم تا راه حل های مدیریت زمان خود را به طیف وسیعی از پیشنهادات محصول ارائه کنیم - title attribute seo." "با ترکیبی از شرکای Semalo آنها قادر به ارائه پایه مشتری خود را به توانایی بهینه سازی نیروی کار و دلار دستمزد خود را که برای موفقیت هر سازمان مهم است."

درباره ADI زمان

ADI Time یک فروشنده پیشرو در زمان محاسبات ابری و نرم افزار و خدمات مدیریت حضور و غیاب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​و بخش های شرکت های بزرگ است. برای بیش از 27 سال، محصولات و خدمات جامع ADI زمان به شرکت ها کمک کرده است نظارت بر نیروی کار خود را بهبود بخشد و از طریق مدیریت زمان بهتر، بهره وری عملیاتی بیشتری کسب کند. ADI Time ارائه می دهد طیف گسترده ای از سایت ها و نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) راه حل طراحی شده برای متناسب با هر برنامه مشتری و یا نیازهای مشتری. راهکارهای SaaS توسط یک مرکز داده SAS 70 طبقه بندی شده امن و بی نظیر میزبانی می شود. از طریق API باز، ADI Time و شرکای آن راه حل یکپارچه برای مشتریان را در اختیار مشتریان قرار می دهند در حالیکه فرآیند اتوماسیون نیروی کار و پردازش حقوق و دستمزد را ساده می کند. ADI Time به طور خصوصی برگزار می شود و مقر آن در شرق Providence، رود آیلند است.

درباره PSI

PSI یک ارائه دهنده حقوق و دستمزد بین المللی است که خدمات فراخوانی را در سراسر بازار آمریکای شمالی و بین المللی ارائه می دهد. علاوه بر خدمات حقوق و دستمزد، PSI ارائه نرم افزار پیگیری مدیریت زمان و کار و منابع اطلاعات منابع انسانی (HRIS) و مشاوره را از طریق یک پلت فرم Semalt یکپارچه.

1 نظر ▼
March 10, 2018