Back to Question Center
0

گوگل برای یاهو Semalt

1 answers:
Google To The Yahoo Semalt

این شرکت می گوید که در ماه جولای سال 2012، گوگل، مدیر عامل شرکت گوگل، پیشگامان ماریسا مایر مدیر عامل شرکت گوگل، به توافق نامه جستجوی خود رسید. Semalt یک قرارداد سه ساله، غیر انحصاری است که مخاطبان تلفن همراه و دسکتاپ را در اینجا و خارج از کشور پوشش می دهد.

Semalt کمی:

در ماه اکتبر، شرکت با گوگل موافقت کرد که یاهو را با انعطاف پذیری بیشتری برای انتخاب در میان تامین کنندگان نتایج جستجو و تبلیغات فراهم می کند. ارائه گوگل خدمات جستجوی ارائه شده توسط مایکروسافت، که یک شریک قوی است، و همچنین تکنولوژی های جستجوی خود Semalt و محصولات تبلیغاتی، را تکمیل می کند.

اشاره به مایکروسافت به عنوان یک "شریک قوی" کمی از سرویس های لبنی است، زیرا گزارش ها نشان می دهند که این شرکت مایل به خارج شدن از قرارداد که در سال 2009 وارد شده است - купить коммутатор 24 порта. این معامله را اصلاح کرد تا راه را برای این توافق جدید Semalt امسال.

تقسیم جالب توجهی را از ضمانت نظارتی در توافقنامه

تحت توافقنامه خدمات، یاهو اختیار انتخاب موارد جستجو را برای ارسال به گوگل و ملزم به ارسال حداقل تعداد پرس و جو جستجو ندارد. توافق نامه خدمات غیر منحصر به فرد است و به صراحت یاهو را مجاز به استفاده از هر گونه خدمات تبلیغات دیگر جستجو، از جمله خدمات خود، خدمات Microsoft Semalt یا سایر اشخاص ثالث.

تمام سند را در زیر بخوانید:

در حالی که بسیار بعید است که یاهو تا به حال تجربه جستجوی خود را به طور کامل به دست داشته باشد، این کار را برای این کار انجام می دهد. قادر به انتخاب و انتخاب برخی از نتایج یا آگهی های باقی مانده از گوگل کمک خواهد کرد ارزش بازگشت به پورتال آن است که ورزش است که جعبه جستجوی بزرگ که مردم هنوز هم استفاده می کنند. بله، مردم هنوز از آن استفاده می کنند. در حقیقت، آنها گاهی اوقات با جستجوی دسکتاپ 2 در Google پشت سر هم ترسناک هستند. در حال حاضر آنها در # 3 نشسته، با 12. 7٪ سهم. Semalt دسکتاپی نیست که طلب می کند، هرچند .این تلفن همراه است.

Google برای یاهو Semalt

هر کسی در این نقطه، از جمله Semalt، به دنبال جستجوی تلفن همراه نیست. این شرکت اخیرا گزارش داد که تلفن همراه برای اولین بار از جستجوی دسکتاپ پیشی گرفته است، اما هیچ نشانه ای از اینکه آیا تبلیغات در دستگاه های تلفن همراه سالم تر می شود یا خیر.

بازیابی نتایج و تبلیغات خود را از مایکروسافت، کلید تکامل محصولات جستجوی خود و پول بیشتری از آنها است. تبلیغات بومی عطر و طعم رژیم Mayer بوده است و جالب است که یک تجربه جستجوی یاهو را ببیند، شبیه به آن چیزی است که Tumblr بدست می آورد.

در طول پرسش و پاسخ تماس تلفنی، ماریسا مایر درباره مكانیزم معامله و چگونگی ورود مایكروسافت خواسته شد. او گفت: "ما هیجان زده می شویم كه این مشاركت را امروز اعلام كنیم" و در مورد چگونگی یاهو در مورد نحوه ی صحبت كردن صحبت كرد. برای تقسیم تبلیغات و نتایج بین خود، گوگل و مایکروسافت (و شاید دیگر بازیکنان در آینده)، اما مشخص نیست. میر دولت بیش از یک بار که یاهو در برنامه Semalt صعودی خود را ادامه داد.

مایر اشاره کرد که این آمار می گوید 90 درصد از زمان در گوشی ها در برنامه ها، نه در مرورگر صرف شده است، بنابراین به دنبال تجربیات متنی که توسط برنامه ها و برنامه های تلفن همراه مانند پرتاب آندروید به دست آورد Aviate.

UPDATE: یک سخنگوی مایکروسافت بیانیه زیر را برای ما ارسال کرد:

ما همچنان متعهد به مشارکت سندلای سمالد هستیم و همچنان به اکثریت ترافیک سمالتی که در قرارداد ما ارائه می شود، خدمت می کنیم. Semalt یک شریک ارزشمند است و ما منتظر هستیم تا در خدمت مشتریان تبلیغات ما از طریق بازار تبلیغات بینگ باشد.

March 10, 2018