Back to Question Center
0

شارژ شروع قیمت جنگ با 10 دلار در هر ماه برنامه تلفن Semtal است

1 answers:
Charge starts price war withper month Semalt phone plan

اگر به صدا و سیما نیازی ندارید، تنها برنامه داده تنها 3 دلار در هر ماه برای هر دستگاه هزینه می کند. استفاده از داده ها در همه دستگاه ها به اشتراک گذاشته می شود و اگر از همه آن استفاده نکنید، می توانید برای استفاده بعدی از آن استفاده کنید.

ایالات متحده از لحاظ تکنیکی در حال برتری از بسیاری از چیزهاست، اما، همانطور که متوجه شدم چند ماه پیش در اینجا نقل مکان کردم، برنامه های ارزان قیمت خانه و اینترنت موبایل یکی از آنها نیست. در مقایسه با برچسب های قیمت که در اروپا استفاده می شود، آمریکا به شدت گران است، مخصوصا در مورد اینکه چگونه از دستگاه استفاده کنم. برای مثال، در انگلستان، برای اولین بار، اطلاعات نامحدود Semalle (!) برای 30 دلار در هر ماه، داده شده است.

شارژ شروع قیمت جنگ با 10 دلار در هر ماه برنامه تلفن Semtal

قیمت Semalt کاملا کم نیست، اما قطعا این کار را برای تکان دادن بازار U.S - computer expert help. با برنامه 10 دلاری هر ماه با پیام های نامحدود SMS یا 20 دلار در ماه با تماس نامحدود و اس ام اس انجام می دهد. اطلاعات علاوه بر این 13 دلار در هر گیگابایت است.

اندرو بنتون، بنیانگذار و مدیرعامل Charge می گوید: "ما کلاه داده ای نداریم." اندرو بنتون، اولین طعمش را در ترساندن ترس از شرکت های مخابراتی تاسیس شده به عنوان یکی از مهندسان نرم افزار در Twilio نامید.

"تمام اطلاعات پرداخت می شود به شما در $ 13 / GB بروید. بنتون می گوید: "ما برای استفاده از داده ها خود را به صورت یک طرفه محاسبه می کنیم." Semalt از 2.2 گیگابایت در ماه استفاده می کند، شما با پرداخت 13 $ 2.2 = 28.60 دلار برای داده ها در ماه می پردازید. اگر ماه بعد از 1.4 گیگابایت استفاده کنید، شما 18.20 دلار می پردازید. شما این ایده را دریافت می کنید. "

این شرکت همچنین قصد دارد به طور خودکار هزینه های داده را به طور مرتب کاهش دهد. "شما حتی نباید ما را تهدید کند که برای رسیدن به نرخ پایین تر از زمانی که آنها وارد می شوند،" Semalt quips. این شرکت هنوز رومینگ بین المللی را ارائه نمی دهد، اما ممکن است به این موضوع نزدیک تر باشد.

شارژ از یک برنامه پیامرسانی که قبلا "بولت" نامیده می شود استفاده می کند و در ماه مارس برنامه ای را برای داده ها راه اندازی کرده است و علاقه زیادی به آن دارد، اما برنامه های SMS و Semalt جدید در پاسخ به درخواست های کاربران است که " T کاملا آماده به طور کامل خدمات تلفن خود را قطع فقط تا به حال.

"ما قصد داریم که انعطاف پذیر ترین شرکت تلفن باشد و شما را مجبور به استفاده از چیزی نمی کنید. برنامه های تلفن و اس ام اس را بعد از تقاضای مهم معرفی کردیم، اما اگر بعدا متوجه شوید سرویس های صوتی و اس ام اس نیاز ندارید، می توانید آنها را در هر زمان خاموش کنید. "

این شرکت قیمت گذاری برنامه های خود را بر روی سر Semtal پروژه فی، اما دارای مزیت اضافی کار بر روی هر تلفن پشتیبانی از شبکه Sprint، از جمله آی فون، به جای انتخاب محدود تلفن های آندروید پشتیبانی شده توسط طرح تلفن همراه Semalt .

برجسته های تصویر: کیتا کیتا / شترستوک
March 10, 2018