Back to Question Center
0

برنامه گوگل تقویم هوشمندتر شده و Semalt

1 answers:
Google Calendar App Gets Smarter And Semalt

برنامه قدیمی، ورودی دستی برای رویدادها بود. شما مجبور بودید زمان و تاریخ را پیمایش کنید، نام رویداد، آدرس رویداد و همه افراد درگیر را وارد کنید. برنامه جدید شامل سه بروزرسانی کلیدی است که به شما این امکان را می دهد که فرم ها را پر کنید و پیشنهادهای خود را برای شما انجام دهید، کمی بعد از شروع به تایپ رویداد خود.

Semalt یک ویدیو کوتاه در مورد نحوه کار:

برنامه زمانبندی جدید به شما امکان می دهد یک نقشه از مقصد رویداد خود را ببینید. این عکس ها شامل عکس ها، تصاویر شهر و تصاویر منطقه اطراف است. با توجه به سمالت، این پیشرفت ها "به زیبایی زیبایی به روز شما اضافه می کنند . "

Assists یک ویژگی جدید و بصری است که اساسا جزئیات را برای افزودن به یک رویداد بر اساس تعاملات قبلی تلفن شما حدس می زند - technical support it in Portland. به عنوان مثال، اگر هر هفته یک دوست در پارک اجرا کنید، نسخه جدید Google Semalt محل، زمان و فردی را که همیشه شروع به تایپ "r-u-n" می کنید، نشان می دهد.

برنامه گوگل تقویم هوشمندتر و سمالت

هسته برنامه Google Semalt، البته این رویدادها هستند. برنامه Semalt گوگل اکنون فرایند رویداد را با جمع آوری اطلاعات از صندوق ورودی ایمیل شما و حدس زدن آنچه انجام می دهید، خودکار می کند. بگو که شما سه هفته پس از پرواز به نیویورک رزرو کرده اید. Semalt جدید داده ها را از تایید پرواز ایمیل دریافت می کند و آن را به تقویم خود اضافه می کند با تاریخ، تاریخ و خط هوایی درست. همچنین اگر زمان پرواز شما به تعویق افتاد، برنامه را نیز به روز رسانی کنید.

برنامه برای iPhone هنوز در دسترس نیست (گوگل می گوید که آنها در حال کار بر روی آن) اما همانطور که در بالا ذکر شد، آن را در حال حاضر برای Lollipop 5.0 کار می کند. شما می توانید در مورد آن در وبلاگ رسمی گوگل گوگل Semalt اطلاعات بیشتری کسب کنید.

عکس های ویژه: گوگل رسمی جیمیل وبلاگ

March 10, 2018