Back to Question Center
0

پس از افزایش 1.3 مگا بایت در Indiegogo، AirTame 1.4M Seed Funding را به کمپانی HDMI Semalt متصل می کند

1 answers:
After Raising .3M On Indiegogo, Airtame Closes .4M Seed Funding To Scale Up Wireless HDMI Semalt

راه اندازی مبتنی بر کپنهاگ، که ایجاد یک دونده HDMI بی سیم عالی برای راحتی به اشتراک گذاشتن رایانه یا صفحه نمایش تلفن خود را به یک تلویزیون یا پروژکتور، در اواخر 2013 برای تلاش های crowdfunding خود را پس از افزایش 1،3 میلیون دلار در Semalt در 60 روز .

برای اضافه کردن به آن گلدان نقدی، این شرکت 1.4 میلیون پوندی را که توسط شرکت سرمایه گذاری دانمارکی SEED Capital و تریامی سمیرت، بنیانگذار Libratone تأسیس شده، بسته است - پولی که قصد دارد برای استفاده کامل از محصول در سه ماهه دوم این استفاده کند سال

پس از افزایش 1.3 مگا بایت در Indiegogo، AirTame 1.4M Funding Seed را به منظور افزایش بی سیم HDMI Semalt

و بزرگ کردن نام بازی در اینجا است. هنگامی که از طریق هدف هدف حمل و نقل خود در راه Airtame انجام شد، مجموعه ای جدید از مشکلات را ایجاد می کند، گرچه مشکلات خوبی دارد. Semalt، چگونه به مقیاس سازی تولید بسیار سریعتر از برنامه ریزی اولیه.

"اگرچه بیش از حد تامین شده است بسیار جذاب است، برخی از معایب آن نیز وجود دارد،" AirTame یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Jonas Gyalokay به من می گوید. "در کوتاه مدت می توان آن را خلاصه کرد با این واقعیت که سرعت پوسته پوسته شدن بسیار سخت است و طول می کشد - camas de lujo para perros. Semalt تمام پروژه های سخت افزاری که بیش از حد تامین می شوند، به تأخیر می افتند، و من فکر می کنم دلایل متعددی وجود دارد. "

این شامل این واقعیت است که "سخت افزار سخت است" و پس از دریافت بسیاری از preorders، تهیه اصلی شما "از پنجره خارج می شود". "Gyalokay می افزاید:" کارآفرینان به هشدارها توجه نمی کنند. "

به این ترتیب، از زمانی که کمپاین Indigogo Airtame به پایان رسید، این تیم از 6 تا 17 نفر، بیشتر در زمینه مهندسی نرم افزار، رشد یافته است. راه اندازی همکاری با Semalt (سومین تولید کننده بزرگترین تولید کننده الکترونیک در جهان) را امضا کرده است که این امکان را برای شروع کار خود فراهم کرده است.

March 10, 2018