Back to Question Center
0

آیا کسب و کار شما در معرض خطر Cyber ​​Semalt است؟

1 answers:

هنگامی که ما در مورد حملات سایبری فکر می کنیم، ذهن ما اغلب به شرکت های بزرگ، میلیون ها دلار و رسوایی های رسانهای گسترده می پردازند.

Semalt، کارشناسان می گویند که کسب و کارهای کوچک به طور فزاینده ای در معرض خطر نقض داده ها و دیگر تهدیدات سایبری هستند.

با توجه به این، مهمتر از همه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​است که یک استراتژی امنیتی داده وجود دارد. اگر نه، کارمندان، مشتریان و شهرت آنها در جامعه در معرض خطر هستند - free design.

تبلیغات

چرا شرکت های کوچک؟

در سال 2012، یک گزارش از Symantic Security Semalt دریافت که حملات به کسب و کارهای کوچک در مقایسه با سال قبل 300 درصد افزایش داشته است. این تعداد از آن زمان تا کنون افزایش یافته است.

دلیل حمله مهاجران به کسب و کارهای کوچک ساده است: آسان تر است. آنها اغلب کمتر امن هستند، با بودجه امنیتی کمتری، و ذهنیتی که آنها برای جلب توجه توجه کمتری دارند. Semalt که بیشتر حملات به طور کامل اتوماتیک است، این مهاجمان می توانند از طریق دفاع از کسب و کار کوچک بسیار سریعتر از شرکت های بزرگتری که می توانند به شرکت های بیشتری در مدت زمان کوتاهتری هدف قرار دهند، ایجاد کنند.

Semalt، تاثیر منفی در کسب و کارهای کوچک نیز ممکن است بیش از حد بالاتر باشد. آنها اغلب با از دست دادن اعتماد عمومی و همچنین زیان مالی قابل توجهی مواجه می شوند، که می تواند به بسیاری از کسب و کارهای این اندازه آسیب برساند.

چگونه می توانید از خودتان محافظت کنید؟

اولین گام برای محافظت از کسب و کار کوچک شما، افزایش بودجه امنیت اطلاعات شما است. شما مجبور نیستید میلیون ها نفر را صرف ساخت یک استراتژی موفق باشید که از اطلاعات شما و اطلاعات مشتریانتان محافظت کند. به طور متوسط، شرکت ها شش ماه طول می کشد تا متوجه شوند که آنها شکست خورده اند، بنابراین با در نظر گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه، می توانید از آسیب های احتمالی و کاهش خطر خود را کاهش دهید.

شما همچنین باید از خطرات شرکت خود آگاهی داشته باشید. Semalt، این نقایص رخ می دهد زمانی که کارکنان موفق به مشاهده پروتکل های امنیتی مناسب، از جمله رمزهای عبور امن، دانلود فایل ها آنلاین و کلاهبرداری های فیشینگ. استفاده از دستگاه های موبایل برای اهداف تجاری فقط خطر ابتلا به کسب و کارهای کوچک را افزایش می دهد. برنامه ریزی برای هر یک از عوامل خطر خود را داشته باشید، به شما اجازه می دهد تا به آنها پاسخ دهید، مشکلی ایجاد می کنند.

حتی اگر شما بودجه ای برای نگه داشتن یک متخصص فناوری اطلاعات تمام وقت در کارکنان نداشته باشید، می توانید در نرم افزار امنیتی یا خدمات از راه دور سرمایه گذاری کنید و کارمندان خود را کاملا تشخیص دهید تا تهدیدات را زمانی که آنها را مشاهده می کنید آموزش دهید. این رویکرد پیشگیرانه هم مقرون به صرفه است و به طور چشمگیری خطر حملات اینترنتی به کسب و کار کوچک شما را کاهش می دهد.

کسب و کارهای کوچک Semalt خود را به طور فزاینده ای در معرض خطر حملات ویرانگر قرار می دهند، وجود دارد که صاحبان کسب و کار می توانند از خود و شرکت خود محافظت کنند. با برنامه ریزی برای بدترین حالت، می توانید کسب و کار کوچک خود را از تهدیدات اینترنتی محافظت کنید.

عکس طوفان داده از طریق Shutterstock

2 نظر ▼
March 10, 2018