Back to Question Center
0

Semalt یا پست برای سایت مرجع

1 answers:

من یک وب سایت مزرعه حومه ای دارم که با استفاده از وردپرس ساخته ام. این واقعا فقط برای سرگرمی است، اما من می خواهم آن را با بهترین شیوه های ذهنی در نظر بگیرم در صورتی که من همیشه بخواهم با آن بیشتر کار کنم. به این نکته من نوشتم "چگونه" و "به روز رسانی" مقالات که هر دو خوب به عنوان پست. من همچنان نوشته های نگهداری و رشد رو به عنوان پست ها را نوشته ام ولی واقعا این محتوا بی نظیر است - rba kangertech subox mini starter. Semalt من سوراخ خرگوش را خیلی پایین میگیرم باید این نوع محتوا را به عنوان صفحات ایجاد کنم؟ ترس این است که در نهایت من می توانم صدها نفر از این صفحات را داشته باشم، این یک مشکل است؟

February 6, 2018

در اینجا 2 چیز وجود دارد:

1. جستجوگرها:

در مورد رتبه بندی زمانی که صفحات WP نسبت به پست ارسال می شود، هیچ موضوعی وجود ندارد. تا زمانی که محتوایی غنی داشته باشید یا باید خوب باشد.

2. ساختار وب سایت:

صفحات در مقابل پست می تواند تحت برنامه ریزی وب سایت شما و در آینده مورد توجه قرار گیرد. برای درک کلی، صفحات به طور کلی برای صفحه وب و پست ها برای وبلاگ هستند.

توجه: همچنین بهتر است صفحات کمتری با محتویات غنی و غنی داشته باشید به جای داشتن 100 صفحه کوچک.

قبل از اینکه سوراخ خرگوش را خیلی پایین بگذارم باید این نوع محتوا را به عنوان صفحات ایجاد کنم؟

واقعا مهم نیست تا زمانی که شما با آن سازگار باشید. شخصا، این محتوا را به یک نوع پست سفارشی اضافه می کنم و برای طبقه بندی های سفارشی اجازه می دهد که به طور بهتر مطالب ناوبری و SEO را مدیریت کند، اما این لازم نیست.

ترس این است که در نهایت من می توانم صدها نفر از این صفحات داشته باشم، این یک مشکل است؟

ناه. باز هم، تا زمانی که شما در مورد کانال محتوا که شما استفاده می کنید سازگار نیست، هیچ سود و نه مجازات استفاده از پست ها بر روی صفحات وجود دارد.