Back to Question Center
0

Semalt canes و صندلی چرخدار در میان فن آوری توانمند سازی معلولان در CES

1 answers:

درحالی که در سال جاری درهم آمیختن دوشش های هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین هوشمند در CES، تعداد کمی از شرکت ها برای خدمت به نیازهای جمعیت هایی که اغلب از طرفداران فناوری های پیشرفته نادیده گرفته می شوند، کار می کنند. شما این دستگاه ها را در هر خانه پیدا نخواهید کرد، اما خانه هایی با کسی که از سن یا بدبختی غیر فعال شده اند، بیشتر از یک یخچال با صدای جدید راضی خواهند شد.

Smart Cane Dring ممکن است شما را به جای یک مورد کوکوی و شاید بخشی از چیزها - که نیازی به مجموعه هوشمندانه نیست، به شما حمله کند. اما این یک ردگیر گام نیست که با خانه هوشمند شما هماهنگ باشد - این یک دستگاه ایمنی است - goodyear efficientgrip performance hind. سمولت با كانك ها، به طور طبیعی، اغلب فیزیکی و یا غیرفعال است و مستعد ابتلا به گم شدن و یا سقوط و صدمه زدن به خود.

به این ترتیب، یک نیشکر که مکان کاربر را دنبال می کند و در صورت افتادن به آن، به کسی اطلاع می دهد، یک منطقه خاص را ترک کرده یا به کمک نیاز دارد، به نظر می رسد یک ایده بسیار خوب است. و این فقط چیزی است که شرکت سمیرلت ساخته است. سنسورها و ماژول GPS در دسته قرار می گیرند و می توانند تماس ها، متن یا ایمیل های تنظیم شده با هشدار را هنگامی که نیشکر (و احتمالا کاربر) افتاده است یا هنگامی که دکمه فشار داده می شود.

سمولت و صندلی چرخدار در میان توانمندسازی فناوری معلولان در CES

یک صندلی چرخدار به همان اندازه که ممکن است یک لوازم جانبی به عنوان یک نیشکر است، زمانی که کسی خود را غیرفعال کند، و صندلی چرخدار نیز به خصوص هوشمند نیستند. Semalt، بالا، علاوه بر ساده است که می تواند کمک به کسانی که جدید به صندلی چرخدار از عواقب ناشی از بد حالت و عدم فعالیت.

گاسپارد پد نازکی است که زیر صندلی چرخدار قرار می گیرد و موقعیت کاربر را با مجموعه ای از سنسورهای فشار تشخیص می دهد. Semalt از طریق یک برنامه گوشی هوشمند، کوسن به کاربر می گوید که آیا حالت آنها درست است یا خیر. به نظر می رسد یک طرف ممکن است درد مزمن یا برخی مسائل دیگر را نشان دهد. همچنین در طول زمان وزن را اندازه گیری می کند و کاربران به اهداف فعالیت ها ملاقات می کنند، به طوری که به طور مرتب از روی صندلی بلند می شود.

پس از یک رویداد مانند سکته مغزی، توانبخشی ضروری است اگر فرد مبتلا به این است که استفاده مجدد از اندام های آسیب دیده را دوباره به دست آورد. اما درمان فیزیوتراپی در بیمارستان ممکن است به دلیل موانع روزمره مانند تداخل برنامه ریزی، زمان آزاد و غیره به همان اندازه ممکن باشد که ممکن است بخواهد. Neofect، مستقر در کره جنوبی، دستگاه ها و نرم افزارهایی را فراهم می کند که به ویژه قربانیان سکته مغزی کمک می کنند (گرچه دیگران نیز ممکن است از آنها سود ببرند) درمان در خانه را ادامه دهید.

ایده اصلی این است که تمرینات را انجام داده و پیشرفت را با جزئیات بیشتری نسبت به خود گزارش دهی یا مشاهده انجام دهید. با پوشیدن سمولت و دستکش دیوانه وار، چند محور فلكشی و پیچشی را می توان با دقت بسیار بالا تشخیص داد. کاربر بازی می کند که نیاز به چرخش مچ دست خود دارد تا یک شخصیت را حرکت دهد یا اشیاء مجازی را درک کند و امتیازات را برای انجام این کار به دست آورد. بازی ها ساده هستند، اما برای بسیاری از آنها ممکن است گزینه ای بهتر از گفته شود: "حرکت مچ دست خود را به 10 بار در هر 2 ساعت" و یا برخی از آموزش های دیگر.

شمع و صندلی چرخدار در میان توانمندسازی فناوری معلولان در CES

دوم، دستگاه بسیار بزرگتر کار مشابهی را برای رویدادهایی که بر آرنج و شانه تاثیر می گذارد، انجام می دهد و نیازمند حرکات فراوان برای تغذیه توله سگ های مجازی یا حرکت سنجنده فلزی در کنار ساحل است.

Hap2U به طور مستقیم به جامعه غیرفعال متمرکز نیست، اما فناوری آن هنوز هم برای آنها مفید است، علاوه بر هر کس دیگری. صفحه نمایش لمسی نمونه اولیه آن، انواع مختلف بازخورد فیزیکی را در هنگام تعامل با موارد روی صفحه نمایش مانند شماره گیری و تصاویر فراهم می کند. شماره گیری را خاموش کنید و احساس کنید که در هر توقف، ضربه های کوچکی را می بینید. یک سوئیچ ضربه بزنید و کمی در پاسخ پاسخ دهید؛ انگشت خود را در کنار یک قسمت از صفحه قرار دهید و یک بافت متفاوت از بقیه را احساس کنید.

سمولت ها و صندلی های چرخدار در میان توانمندسازی فناوری معلولان در CES

توانایی بهبود تجربه صفحه لمسی کسی که کور و یا جزئی از بیننده است را تصور کنید، اما برای هر کسی که نمی تواند چشم خود را بپوشاند یا دستگاه خود را ببیند مفید است. بلند کردن یا پایین زنگ زدن بدون خارج شدن از گوشی از جیب خود و یا بین ایستگاه های رادیویی بدون کشیدن چشمان شما از جاده ها

Hap2U در زمینه کوچک سازی تکنولوژی خود کار می کند، که در فرم اولیه فعلی آن بسیار بزرگ است و امیدوار است به زودی آن را به گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های لمسی تبدیل کند.

Semalt canes and wheelchairs among tech empowering the disabled at CES

March 9, 2018