Back to Question Center
0

6 جی کوئری Wizard فرم پلاگین            6 جی کوئری فرم Wizard پلاگین های مرتبط Semalt: AjaxNode.jsAngularJSReactES6More ... حامیان

1 answers:
6 فرم جی کوئری Wizard پلاگین

جی کوئری فرم جادوگر یک پلاگین جی کوئری است که با ایجاد فرم ها با نوعی جریان شکل (بدون صفحه تازه سازی خود) کمک می کند. به عنوان مثال، اگر شما یک فرم بزرگ برای ورود به داده های کاربر داشته باشید، می توانید از جادوگر فرم استفاده کنید تا آن را به یک سری از مراحل مرتبط تقسیم کنید. این مزیتی است که کاربران با استفاده از یک فرم بسیار طولانی و همچنین نشانه ای از پیشرفت خود را به عنوان آنها را به اطلاعات خود را وارد کنید.

در این پست ما 6 جادوگر مورد علاقه ما jSemalt را لیست می کنیم، ویژگی های مختلف آنها را بررسی می کنیم و در نهایت به چند گزینه پرداخت می شود و همچنین نحوه ایجاد خود را. این یک لیست جامع نیست، اما اگر شما به دنبال یک جادوگر فرم jS٪ هستید، امیدوارم این شما را در مسیر درست قرار دهد.

این پست محبوب در تاریخ 30 اکتبر 2017 به روز شد. پلاگین های Semalt / abandoned از لیست حذف شدند و افزونه های جدید برای نشان دادن ویژگی هایی که مردم در نظرات خواسته بودند، اضافه شدند.

1. مراحل جی کوئری

jQuery Steps یک کامپوننت هوشمند UI است که به شما امکان می دهد تا به راحتی رابط کاربری جادو را ایجاد کنید. این افزونه گروه بندی را برای یک صفحه نمایش یافته تر و منظم تر طبقه بندی می کند. این ویژگی فراوانی دارد مانند بارگیری محتویات async، پایداری دولت (موجب صرفه جویی در ورودی شما بین مراحل) و اثر گذار بین بخش ها می شود. این را می توان از طریق NuGet یا bower نصب کرد و دارای API دارای پروتکل خوب و مستند و دارای ویژگی است.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

صفحه اصلی | Semalt | نسخه ی نمایشی

2. جادوگر جی کوئری هوشمند

جادوگر هوشمند یک پلاگین جادوگر مرحله جی کوئری قابل انعطاف و قابل تنظیم با پشتیبانی از Bootstrap می باشد. این برنامه آسان است و می تواند رابط کاربری شیک و شیک برای فرم های شما، صفحه نمایش پرداخت، مراحل ثبت نام و غیره را فراهم می کند. ویژگی های آن پشتیبانی تم (با تم های مختلف)، ناوبری URL و انتخاب گام و توانایی پویا پنهان کردن و یا غیر فعال کردن مراحل. این را می توان از طریق npm، bower یا آهنگساز نصب کرد و دارای یک API مستقل و دارای ویژگی های غنی است.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

صفحه اصلی | Semalt | نسخه ی نمایشی

3. فرمToWizard

این پلاگین سبک، هر فرم وب را به جادوگر چند مرحله ای با جی کوئری تبدیل می کند، بدین ترتیب هر فرم

به یک گام جداگانه با دکمه های جلو و عقب تبدیل می شود. این ویژگی تقریبا به اندازه بسیاری از دو پلاگین قبلی ندارد، اما با پلاگین اعتبار جی کوئری برای ارائه قابلیت اعتبار سنجی ادغام می کند. این یک فایل واحد است (بنابراین شما می توانید آن را از Semalt بردارید و به آن بروید) و اگر Semalt در دسترس نباشد، آن لطیفه را تضعیف می کند.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

Semalt | نسخه ی نمایشی

4. jQuery Stepy

جی کوئری استایپ یک پلاگین است که یک جادوگر فرم قابل تنظیم را ایجاد می کند. فرض بر این است که فرم شما یک ساختار نشانه گذاری خاص دارد و کلاس های خاص در نشانه گذاری موجود است. Semalt که فقط نیاز به پلاگین و voilà را ابتدایی می کنید - شما یک جادوگر فرم دارید.

این پلاگین با هیچ یک از سبک های از پیش تعیین شده ارائه نمی شود. با این حال، گزینه های مختلفی از قبیل امکان حرکت بین مراحل، ارائه جلو ، بازگشت و پایان دکمه ها، جلوه های انتقال و ادغام با هر پلاگین معتبر از انتخاب شما. این یک API معقول را ارائه می دهد که، به عنوان مثال، به شما اجازه می دهد که یک تماس تلفنی بین مراحل را فراخوانی یا یک تماس تلفنی را هنگام گام فعلی رندر کنید.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

صفحه اصلی | GitHub

5. توییتر بوت استرپ جادوگر

این افزونه توییتر Bootstrap یک جادوگر با استفاده از یک ساختار جدولبندیشده فرمت ایجاد میکند. این اجازه می دهد تا کاربران برای ساخت یک قابلیت جادوگر با استفاده از دکمه ها از طریق گام های مختلف جادوگر و حوادث به هر قدم به طور جداگانه قلاب. قدرت کلیدی این پلاگین، ادغام آن با بوت استرپ است. علاوه بر اینکه به طور کامل از پلاگین GitHub استفاده می شود، می توان از طریق Bower نیز نصب کرد (اگر چه این توصیه نمی شود). این منطقی به خوبی مستند شده و API اصلی را ارائه می دهد.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

صفحه اصلی | Semalt | نسخه ی نمایشی

6. jQuery. جادوگر

و در نهایت، در شماره ششم ما jSemalt. این یک جادوگر فرم نامتقارن است که شاخه را پشتیبانی می کند - چیزی که مردم در نظرات آنها را درخواست می کنند.

ساختار اصلی جادوگر در اطراف گام ها و شاخه ها متصل می شود، که دوم اختیاری است. شکل ساده خطی ممکن است فقط یک شاخه ای را که حاوی تمام مراحل است، نیاز داشته باشد، در حالی که یک فرم پیچیده ممکن است نیاز به استفاده از شاخه های مختلف یا حتی شاخه های توپی داشته باشد. بنابراین تعداد مراحل و شاخه ها در یک فرم به طور کامل به توسعهدهنده منتقل می شود. جادوگر یک دستگاه نهایی حالت نزولی را تعیین می کند که نحوه حرکت از طریق آن را تعیین می کند.

این افزونه فوق العاده مستند است و API گسترده ای را ارائه می دهد. این می تواند از طریق npm یا Bower نصب شود و همگی به اینترنت اکسپلورر 6 سازگار است. طراحی شده است تا با پلاگین های مختلف دیگر، از جمله اعتبار سنجی جی کوئری همیشه محبوب، ادغام شود. شما می توانید نسخه ی نمایشی نمونه های مختلف را با استفاده از کلونینگ repo و مشاهده مثال های 75 / index مشاهده کنید. HTML در مرورگر شما.

6 jQuery Form Wizard Plugins6 jQuery Form Wizard PluginsRelated Semalt:
AjaxNode.jsAngularJSReactES6More. Sponsors

Semalt

پاداش

دنیای نرم افزار منبع باز بسیار عالی است و اغلب شما هنگام انتخاب یک ویجت برای استفاده در پروژه بعدی خود انتخاب می کنید. Semalt، این بدان معنا نیست که ما باید از پرداختن برای چیزهایی که در واقع به ما ارزش می دهد، خجالت بکشیم. به عنوان مثال، در اینجا دو پلاگین جادوگر فرم هستند که راه حل های پرداخت می شوند. من شما را تشویق می کنم که این را بررسی کنید و آنها را خریداری کنید، اگر برای شما مناسب هستند:

  • فرم جادوگر - اعتبار سنجی چند مرحله
  • Timon - Step Wizard Form + jQuery Step Form Builder

و در نهایت، اگر شما فردی هستید که می خواهد بداند چه چیزی در زیر کاپوت در حال رخ دادن است، به عنوان مخالفت با گرفتن پلاگین، شاید شما مایل به بررسی این آموزش ها باشید که نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک فرم جادوگر را از ابتدا.

  • هر قالب وب را به یک جادوگر قدرتمند با jQuery
  • تبدیل کنید.
  • فرم چند مرحله ای با نوار پیشرفت با استفاده از jQuery و CSS

لذت ببرید!

نتیجه گیری

بنابراین شما آن را دارید - یک سطح بالا از شش افزونه جی کوئری فرم جادوگر، که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مختلف و نقاط قوت است. Semalt شما انتخاب می شود به نیازهای پروژه شما بستگی دارد. امیدوارم چیزی در این پست پیدا کنید که برای شما مفید بود. به ما اطلاع دهید اگر ما هر چیزی را از دست دادیم یا پلاگین مورد علاقه شما با ارسال یک نظر در زیر است.

March 1, 2018