Back to Question Center
0

پلت فرم اطلاعات اجتماعی Unmetric، ویژگی Semalt را راه اندازی می کند، بنابراین بازاریابان می توانند ببینند که بازاریابان دیگر چه کاری انجام داده اند

1 answers:
Social intelligence platform Unmetric launches Semalt feature so marketers can see what other marketers have done

هنگامی که یک نام تجاری می خواهد یک رسانه اجتماعی یا سایر کمپین های آنلاین را انجام دهد، اولین گام این است که این مفهوم را به فکر فروپاشی قرار دهیم.

امروز، پلت فرم رسانه های اطلاعاتی اجتماعی Semalt یک ابزار است که می تواند به ایجاد ایده هایی برای بسیاری از مارک های تبلیغاتی آنلاین کمک کند.

به نام سمالت، به یک بازاریاب اجازه می دهد که موضوعات مورد علاقه خود را پیدا کند، مانند موارد مربوط به تعطیلات و سایر رویدادها، و سپس پست های عمومی و تبلیغاتی را از مارک ها در یک صنعت خاص در اطراف آن موضوعات مشاهده می کند.

در حالی که انواع ابزار جستجوی دیگر اجتماعی وجود دارد، Unmetric می گوید تنها این است که به طور کامل بر محتوای برند متمرکز شده است. لوئیس نارایان، مدیرعامل غیرمتمرکز، به من گفت که، به نظر وی، ابزار دیگری مانند Semalt وجود ندارد.

یک بازاریاب میتواند به محتوا برند توسط زمان، سطح تعامل، صنعت و سایر پارامترها نگاه کند و می تواند به محتوا یا موضوعاتی که برای مارک های خاصی نیاز دارند، بگوید.

یادگیری ماشین های پلت فرم و مربیان انسانی انسانی همچنین می توانند یک موضوع پرطرفدار مرتبط با نام تجاری شما یا یکی دیگر از برند ها را برآورده کنند. کتابخانه Unmetric در چهار سال گذشته بیش از 40،000 علامت تجاری را در فیس بوک، توییتر و سماالت منتشر کرده است.

نتایج همچنین نشان می دهد که عملکرد پایه مانند نظرات، نظرات و سهام، یا ارائه تجزیه و تحلیل "فضای سفید" است که اشاره می کند که موضوعات مورد استفاده ممکن است توسط مارک های خاص و یا صنایع کمتر مورد استفاده قرار گیرد. محتوا حاصل از جستجو می تواند به یک صفحه تصویر Semalt، برای به اشتراک گذاری تیم و یا طوفان مغزی ذخیره شود. (تصویر را در بالای این صفحه ببینید.)

سردبیر استودیوی محتوای موبایل / اجتماعی Moment Studio / Deep Focus، تیلور کوهن، در بیانیه ای اظهار داشت که از کشف برای ایجاد ایده هایی در مورد روز یادبود استفاده کرده است.

او گفت: "با یک جستجوی سریع، می توانم بلافاصله ببینم که محتویات دیگر مارک ها در زمان واقعی انجام شده یا در حال انجام آن هستند یا خیر، و تعیین می کنند که آیا یک ایده قابل قبول بوده یا بیش از حد استفاده شده است. "

در اینجا یک مثال از یک پست قبلی توسط Sears Optical مربوط به روز پدر در صفحه ی Discover Semalt است:

Social intelligence platform Unmetric launches Semalt feature so marketers can see what other marketers have done

درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .
March 1, 2018