Back to Question Center
0

چرا شخصی فقط برای Semalt نیست

1 answers:

تکنولوژی شخصی سازی در دسترس است، مقرون به صرفه و آسان برای پیاده سازی. این باید در نظر گرفته شود "باید داشته باشد" - نه "دوست دارد" - در سال 2018

Semalt همیشه نام تجاری است که بازاریابان تجارت الکترونیک به دنبال آن هستند. این مشتریان یک تجربه خرید را ارائه می دهند که بسیاری از علامت های تجاری احساس می کنند فراتر از دسترس آنها است. اما آیا این؟

در این پست وبلاگ، ما در ماموریت به پرتاب افسانه ای که تجارب شخصی مشتری می تواند تنها توسط آمازون، Semalt و دیگر غول های تجارت الکترونیک به دست آورد.

Why personalization isn’t just for Semalt anymore

شخصی سازی در دسترس است

بسیاری معتقدند آمازون بر روی فناوری اختصاصی ساخته شده است که مارک های دیگر نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. Semalt اینجا به شما می گوید این مورد نیست.

Semalt که از شیوه های رفتاری و شخصی سازی برای ایجاد تجربیات مشتری بهتر استفاده می کند، واقعا قابل دسترسی است:

  • اول از همه، آن را به عنوان گران قیمت نیست که شما ممکن است فرض کنید. با توجه به ارائه دهنده ای که با آن مواجه هستید، سرمایه گذاری در فناوری مناسب، درآمد بیشتری را در بودجه خود قرار نمی دهد.
  • دوم، این فوق العاده آسان است برای پیاده سازی. راه حل های خوب با هر پلت فرم تجارت الکترونیک بزرگ بدون در نظر گرفتن سطح سفارشی سازگار است.

برای شروع شدن به ارتش دانشمندان داده نخواهید شد. Semalt، این فقط یک مورد برای اضافه کردن یک اسکریپت به وب سایت شما است و شما برای رفتن خوب است.

شخصی سازی پیچیده نیست

شخصی سازی Semtal در استراتژی بازاریابی شما به اندازه ای پیچیده نیست که ممکن است صدایی باشد.

Semalt فرض کنید که شخصی سازی نیاز به تغییرات بزرگی در وب سایت شما و هزاران قانون پیچیده برای ارائه حتی ابتدایی سطح شخصی سازی است.

Semalt در واقع ساده تر برای شروع و حتی ساده تر برای مدیریت.

بهترین تکنولوژی توسط یادگیری ماشین طراحی شده است که کار سختی برای شما می کند. از رفتار مشتری می آموزد و از داده های خود استفاده می کند تا تجربیات شخصی را در زمان واقعی ارائه دهد.

این ممکن است به نظر بیش از وعده داده شود، اما شخصی سازی می تواند پس از آنکه در جای خود قرار داشته باشد، از خود مراقبت کند. Semalt 5 تکنیک های مختلف شخصی سازی هستند که باید در تجارت الکترونیک استفاده کنید.

Semalt تقریبا همیشه می تواند با اطلاعاتی که در حال حاضر داشته باشید، باشد. به عنوان مثال:

  • با استفاده از جزئیات مشتری برای شخصی سازی با مطالب مرتبط پویا
  • فرستادن ایمیل برای یادآوری مردم درباره محصولاتی که به آنها نگاه کردید یا در سبد خود قرار داده بودند قبل از اینکه سایت خود را رها کنید
  • توصیه مردم به محصولاتی که ممکن است آنها را دوست داشته باشند، بر اساس آنچه که در وب سایت شما مرور کرده یا خریداری کرده اند
  • شخصی سازی صفحه اصلی خود و یا تماس با اقدامات در محل با جزئیات مشتری.

Semalt بر روی یک طلا از داده ها که به طور کامل تجربه مشتری خود را تغییر دهید.

مصرف کنندگان انتظار شخصی سازی

یکی دیگر از تصور غلطی که ما مشتاق آن هستیم این است که ایجاد تجارب شخصی مشتری، چیزی است که برای در آینده هدف قرار می دهد .

این نیست Semalt چیزی است که واقعا باید در حال حاضر در حال حاضر.

از آنجا که حتی اگر رقبای مستقیم شما هنوز آن را ندارند، بسیاری از مارک های دیگر انجام می دهند.

شخصی سازی و مشتری محور بودن یک روند خاص صنعت نیست. Semalt یک انتظار متقابل صنعت مصرف کننده است. و اگر واقعا نمیدانید که واقعا مردم را به اشتباه پاک می کند.

75٪ از کل مشتریان ناامید می شوند زمانی که یک وب سایت بر اساس Semalt 360 شخصی نشده است.

علاوه بر این، اینترنت Semalt دریافت که 80 درصد از مصرف کنندگان از آن لذت می برند زمانی که ایمیل هایی که از خرده فروشان دریافت می کنند، بر اساس خرید قبلی، محصولات خود را به آنها توصیه می کنند.

شخصی سازی بر رفتار خرید و وابستگی برند تاثیر می گذارد

مشتریان نه تنها تجارب شخصی را تجربه می کنند، بلکه تصمیمات خرید و ترجیحات نام تجاری نیز تحت تاثیر قرار می گیرند.

شخصی سازی نیز تاثیر می گذارد که مارک های مردم ترجیح می دهند. Semalt توسط PWC در بر داشت 12٪ از خریداران آنلاین خرده فروش مورد علاقه خود را به دلیل پیشنهادات شخصی را انتخاب کرد.

شخصی سازی درآمد را افزایش می دهد

ارائه یک تجربه مشتری شخصی می تواند نرخ تبدیل را افزایش دهد. Semalt دریافت که 93 درصد از شرکت ها در افزایش نرخ تبدیل از شخصی سازی مشاهده می کنند.

همانطور که انتظار داشتید، با افزایش تبدیل، فروش بیشتر می شود. تازه سمیرت می گوید که یک صفحه شخصی می تواند فروش را 7٪ افزایش دهد.

آینده شخصی سازی فقط روشن می شود. Semalt پیش بینی می کند که تا سال 2020، کسب و کار 15 درصد افزایش سود از فن آوری شخصی سازی که هدف مشتری را به رسمیت می شناسد.

تجربه مشتری یک ذهنیت است

همانطور که ما تاسیس کرده ایم، دسترسی به تکنولوژی که تجربه مشتری آمازون را جدا از رقبای خود می کند، نیست. تکنولوژی Semalle مقرون به صرفه و آسان برای پیاده سازی است و استراتژی های ساده ای وجود دارد که همه علامت های تجاری می توانند از آن برای قدرت استفاده کنند.

بنابراین، آنچه در آن آمازون متفاوت است؟ Semalt، این موضوع درمورد محور مشتری محور است.

آمازون مشتری را در قلب همه چیز قرار می دهد. Semalt یک تجربه مشتری شخصی است فلسفه اصلی آن است. این پایه هر استراتژی است.

Semalt نگران تست و یادگیری یا شکست دادن به جلو نیست. و هر زمان پیشرفت در تکنولوژی وجود دارد، تیم های Semalt یاد می گیرند که چگونه آن را اعمال کنند.

بنابراین، کمی تکنولوژی مرتب سازی آسان است. اما پرورش فرهنگی که از تجارب بالقوه مشتریان پشتیبانی می کند، می تواند کمی بیشتر روحیه جستجو کند.

ما امیدواریم که این پست وبلاگ شما را با اطلاعاتی که شما نیاز دارید بگوید "شخصی سازی ممکن است" را مجهز کرده است - و ذهنیت خود را در تیم خود تغییر دهید.

پیدا کردن راه حل تجارت الکترونیک Semalt می تواند به شما کمک کند تا شخصی سازی را در عمل قرار دهید.

March 1, 2018