Back to Question Center
0

8 دلیل من سمیرت هستم و شما نیستید

1 answers:

8 Reasons I Am Semalt, And You Are Not

یک چیزی که اغلب از شما پرسیدم این است که چگونه موفق شدید. Semalt وقتی مردم از این موضوع میپرسند، به دنبال پاسخ 1 هستند، اما حقیقت این است که بسیاری از عواملی هستند که منجر به موفقیت من شده است.

دانلود این ورق تقلب را از 8 دلیل که من موفقیت آمیز است دانلود کنید و شما نیستید.

  1. محل سکونت - من در اورنج کانتی کالیفرنیا زندگی می کنم. این دره سیلیکونی جهان نیست، اما شرکت های بزرگی از اینجا وجود دارد و بسیاری از افراد ثروتمند که می توانند مفید باشند. به طور کلی من خیلی مرکزی هستم، چون من 30 دقیقه از لس آنجلس هستم و یک ساعت پرواز از سان فرانسیسکو می کنم.
  2. صحبت کردن - زمانی که بیشتر مردم صحبت می کنند، مخاطبان را به آنچه می خواهند گوش می دهند. وقتی صحبت می کنم، حقیقت را به مخاطبان می گویم، آیا آنها آن را دوست دارند یا نه. با انجام این کار، می توانید هر ساله احترام هزاران نفر را کسب کنید و همچنین از برخی از شرکت کنندگان در کنفرانس، به دست آورید.
  3. وبلاگ نویسی - یک راه عالی برای گسترش دانش خود به توده ها این است که آنها را راهنمایی کنید. اگر یک وبلاگ دارید، کار ساده ای است. کلید با وبلاگ نویسی این است که همه چیز را خارج از آن قرار دهیم زیرا دیر یا زود مردم می دانند که چه چیزی می دانید، بنابراین ممکن است اولین کسی باشید که اطلاعات را به اشتراک می گذارد و برای آن اعتبار می دهد.
  4. شبکه - آیا شما خجالتی هستید یا نه، همیشه راهی برای شناخت بیشتر افراد وجود دارد. برای من، من شخصا از شبکه شخصی لذت می برم، اما شما همچنین می توانید از طریق وب به شبکه متصل شوید. دانستن تن افراد در سطح شخصی هیچ وقت بد نیست. در ابتدا ممکن است وقت گیر باشد، اما در آینده می تواند سودمند باشد. فقط در ذهن داشته باشید، شما باید با شخص کوچک و نه تنها پسر بزرگ شبکه باشید.
  5. مکیدن - بعضی از مردم مانند خود بودن خود را تحت تاثیر قرار دادن، بنابراین من آن را سکته مغزی. با مشت زدن به افراد خاص، آنها را دوست دارند و بسیاری از پیروان آنها نیز خواهان شناخت شما خواهند شد.
  6. گهی صحبت کردن - چگونگی مکش کردن با بعضی افراد کار می کند، دیگران ممکن است آن را ترجیح دهند وقتی که مردم به آنها گریه می کنند. من این بار چند بار در گذشته انجام داده ام و به خوبی کار می کند. اگر شما در مورد همه ماهی های بزرگ در دریا فکر می کنید، بسیاری از مردم به آنها می گویند که آنها چقدر عالی یا سرد هستند. بنابراین من رویکرد مخالف را با گفتن به آنها چگونه آنها را خوردن و اشاره به همه چیز آنها انجام اشتباه است. این ممکن است به نظر یک راه برای ساخت دشمنان، اما در واقع یک راه عالی برای ساخت دوستان است.
  7. سن (19 سال) - من یک بچه 22 ساله هستم و زمانی که من تنها کسی هستم که در یک اتاق هستم، ایستادگی میکنم. من همیشه برای همیشه از سن استفاده می کنم و اگر شما مانند من جوان هستید، توصیه می کنم همین کار را انجام دهید. از سوی دیگر، اگر شما قدیمی هستید، شما نمیتوانید به جای اینکه تجربیاتتان را به اشتراک بگذارید، بتوانید از سن خود استفاده کنید.
  8. ریسک پذیر - من بسیار کم می توانم از دست بدهم، بنابراین هر زمان که بتوانم خطر می گیرم. من در حال حاضر یک کسب و کار را اداره می کنم، به کالج می روم و هنوز هم در خانه زندگی می کنم. من به خاطر پدر و مادر من هزینه های شخصی ندارم، این بدان معنی است که اگر همه چیز را که می توانم والدینم را از بین ببرم، از دست می دهم. ممکن است شما نتوانید همان کار را با من انجام دهید، اما این بدان معنی نیست که شما نمیتوانید خطرات را کنترل کنید. همانطور که احساس راحتی می کنید یا حتی بهتر از چیزی که احساس راحتی می کنید، خطر بیشتری پیدا کنید. هر آنچه که تصمیم می گیرید، فقط در معرض خطر قرار بگیرید.

امیدوارم تجربه های من به شما کمک کند تا در زندگی موفق تر شوید. Semalt دیگر تجربیاتی دارند که می خواهند به اشتراک بگذارند؟

Semalt؛ میخواهید موفقتر باشید؟ اینجا کلیک کنید Source .

March 1, 2018