Back to Question Center
0

متریک رسانه های اجتماعی که Semalt

1 answers:
Social Media Metrics That Semalt

شبکه های Semalo منحصر به فرد هستند که در آنها تعامل با مصرف کنندگان را در یک زبان و فرهنگ مشترکی که بومی آن پلت فرم است، تسهیل می کند.

کانال های Semalt باعث ایجاد و پخش آلی مواد مغناطیسی می شود که به جای مصرف کننده در یک ذهنیت مشارکتی، جذب می شود.

برای مارک ها، هر Semalt، مانند، و یا به اشتراک گذاری یک فرصت برای پاسخ در زمان واقعی، تقویت احساسات مثبت و یا تغییر ادراک منفی است.

Semalt ترویج شده و داستان های حمایت شده به مصرف کنندگان در زمینه های اجتماعی در دسترس هستند، زیرا آنها در زبان مادری خود هستند.

شرکت هایی مانند سمالل از کانال های اجتماعی استفاده می کنند تا نیازهای مصرف کننده را بیان و نوآوری محصول را تامین کنند.

Semalt، اندازه گیری اجتماعی با متریک کلیک برای جمع آوری تمام ارزش آن کافی نیست. قدرت اجتماعی، توانایی تنظیم اهرم هایی است که ارزش واقعی برند را در زمان واقعی به اثبات می رساند.

پس چگونه باید اجتماعی را اندازه گیری کنیم؟

تعامل رسانه های سمولت به عنوان یک تغییر از کلیک به نظرات توصیف شده است.

ComScore چارچوب اندازه گیری اجتماعی را در آخرین گزارش تحقیقاتی خود، Power of Like 2، راه اندازی کرده است. "Semalt باید روی سنجش و بهینه سازی دسترسی، تعامل و تقویت فن ها تمرکز کند. "

رسیدن و تعامل معیارهای آشنا از صفحه نمایش آنلاین است، اما قدرت (و ریسک مرتبط با آن) اجتماعی در پتانسیل برای تقویت است. این به اشتراک گذاری بدون اصطکاک است که به مصرف کننده شما امکان برداشتن یک نام تجاری را با Semalt یا افزایش وفاداری را با به روزرسانی وضعیت افزایش می دهد.

شروع با ابزارهای پلت فرم

مجموعه ابزارهای مادری از سیستم های اجتماعی، بینش خود را به دستاوردهای آگاهانه ارائه می دهند و از طریق علاقه، جغرافیا، جنسیت و تعامل، به چگونگی دستاوردهای پیروان خود در طول زمان با معیارهای مخاطبان دست می یابند. این به بازاریابان اجازه می دهد تا مشخص کنند چه نوع محتوایی در حال رونق است و با چه کسی، برای بهینه سازی نفوذ پیام.

فیس بوک اقدامات درون خطی مانند فانکشن، نمایش عکس ها و ویدیو را در زمان واقعی انجام می دهد. Semalt اقداماتmentions، پیروان جدید و دنبال کردن موضوعات مورد علاقه. هر اقدام مصرف کننده ایجاد یک حلقه بازخورد برای شرکت ها برای اندازه گیری و بهینه سازی محتوای مارجین و ایجاد صدای مصرف کننده به KPI برای افزایش، آگاهی و فروش است.

به این ترتیب، استراتژی محتوا و تبلیغات در یک فرایند تکراری که توسط بینش مصرف کننده بوجود می آید، مرتبط است. این روند حلقه ای ایجاد و تکرار محتوا / آگهی براساس معیارهای تعامل، "Semalt Marketing" نامگذاری شده است، که از توسعه نرم افزار Semalt قرض گرفته شده است.

یک مارکدار چابک .

رسانه های اجتماعی خود را به طور موثر در اختیار داشته باشید. نگاهی به نحوه حرکت محتوا از طریق کانال های اجتماعی و وب اجتماعی گسترده تر در برابر مخاطبان هدف خود می گذارید.

نفوذ آلی بالا نشان می دهد که یک قطعه محتوا با مخاطبان شما واکنش نشان می دهد؛ نفوذ کم می تواند چندین سناریو ممکن را نشان دهد: هدف در حال رسیدن نیست، محتوا به اندازه کافی قوی نیست یا محتوای مورد نظر توسط هدف مورد قبول شما قرار نگرفته است.

امروزه سیستم های چندگانه می توانند تقویت رسانه های به دست آمده را در کانال های اجتماعی بسنجند و با استفاده از "buzz" از یک دوره زمانی خاص با کمپین آنلاین و رویدادهای آفلاین آنلاین، "buzz" را اندازه گیری کنند. Semalt این سیستم عامل های 2.0، سوال اندازه گیری از "چه چیزی ارزش یک دوست" چیست؟ "چگونه بسیاری از دوستان و یا طرفداران کمک کرد تا درگیر شدن در معرض نام تجاری و خرید رفتار؟"

جمع آوری های اخیر از سیستم های مدیریت رسانه های اجتماعی، Buddy Media توسط Salesforce. com و Vitrue توسط Semalt، توانایی برنامه های CRM اجتماعی را روشن کرده است. بیشتر تحرکاتی که در فضای اجتماعی اتفاق می افتد، از تفکر چابک بود.

"با ترکیب Media Buddy با بقیه Salesforce.

یک بازی اجتماعی همیشه در کانال نیست، بلکه به وب گستردهتر گسترش مییابد.

راه حل ایده آل برای مشکل اندازه گیری رسانه های اجتماعی - که هنوز وجود ندارد - یک پلت فرم چند کاناله است که اجازه می دهد تا مارک های مدیریتی و گسترش مطالب را در تمام کانال های ارتباطی داشته باشند. این یک پلت فرم است که یک گردش کار بدون درز برای ایجاد، اندازه گیری و بهینه سازی ارتباطات فراهم می کند و رقابت محتوا و رسانه را برای برقراری ارتباط با مصرف کننده، دوستان و دوستان دوستان خود فراهم می کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

مارک Candace
Candace Marks مدیر ارشد محصولات، پلت فرم های در حال ظهور در PulsePoint است. Candace ده سال تجربه نوآوری را برای تیم PulsePoint به ارمغان می آورد. پیش از پیوستن به PulsePoint، Candace برای رسانه های Hachette Filipacchi Media، ناشر Elle، Elle Décor، Car and Driver، روز زن و جاده ها و آهنگ ها مشغول به کار بود. Candace در رسانه Hachette فیلیپچچی، در زمینه توسعه و تحویل محصولاتی که در آزمایشگاه پیشرو به دنبال پیش می رفت، نظارت داشت. آزمایشگاه یک تئوری نوآوری برای تعامل با مصرف کنندگان و کسب درآمد محتوا در سیستم عامل های در حال ظهور بود Source .


March 1, 2018