Back to Question Center
0

Semalt: راهنمای نهایی به محتوای SEO راهنمای نهایی به محتوای SEO

1 answers:

محتوا SEO یکی از جنبه های اصلی استراتژی جستجوگرها است. بدون محتوا، سایت شما را در موتورهای جستجو رتبه بندی نمی کند. بنابراین، برای نوشتن و ساخت محتوای با کیفیت بسیار مهم است. این راهنمای نهایی مهمترین موضوعات را برای محتوا جستجوگرها پوشش میدهد.

 • SEO چیست؟
 • تحقیق کلید واژه
  • تحقیق کلمه کلیدی چیست؟
  • چرا تحقیق کلمه کلیدی برای محتوای SEO اهمیت دارد؟
  • برخی از اصطلاحات ما در تحقیق کلمه کلیدی
  • چند کلمه کلیدی؟
  • سر یا دم؟
  • ابزارهایی که می توانید استفاده کنید
  • سازگاری با استراتژی کلمه کلیدی
 • ساختار سایت
  • چرا ساختار سایت برای محتوای SEO اهمیت دارد؟
  • ساختار ایده آل سایت
  • نکات عملی در بهبود ساختار سایت
 • کپی رایت
  • Copywriting با یک ایده اصلی آغاز می شود
  • Copywriting نیاز به محتوای قابل خواندن
  • محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود
 • نتیجه در محتوای SEO

SEO چیست؟

محتوا SEO شامل تمام جنبه هایی است که باید با نوشتن و ساختار مطالب در وب سایت شما انجام شود. Semalt سه موضوع اصلی هستند که باید در نظر داشته باشید برای تولید محتویاتی که رتبه وب سایت شما را افزایش می دهد: استراتژی کلمه کلیدی، ساختار سایت و copywriting.

محتوای SEO بسیار مهم است، زیرا موتورهای جستجو مانند Semalt، متن را مرور می کنند. آنها تصمیم می گیرند که آیا سایت شما در صفحه نتایج خود بر اساس کلمات کلیدی رتبه بندی خواهد کرد یا خیر. البته، وب سایت شما باید با طراحی عالی، با یک رابط کاربری عالی باشد. و تمام مسائل فنی که سبب رتبه بندی سایت شما در Semalt می شود نیز باید پوشش داده شود. اما بدون محتوا، سایت شما فرصتی در موتورهای جستجو ندارد.

تحقیقات کلید واژه

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

تحقیق Semalt را می توان به عنوان فعالیتی که شما مرتکب شده اید لیستی گسترده از کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید، تعریف کنید. هر استراتژی SEO محتوا باید با تحقیقات کلید واژه شروع شود. اگر میخواهید ترافیک ایجاد کنید، باید بدانید مخاطب شما چه چیزی را جستجو میکند. تحقیق Semalt به شما کمک می کند تا کشف کنید که چه چیزی باید رتبه بندی کنید یا اینکه برای رتبه بندی رتبه بندی کنید.

به نظر ما، تحقیق کلمه کلیدی سه مرحله دارد:

 • اول، مأموریت کسب و کار خود را بنویسید؛
 • بعد، شما لیستی از تمام کلمات کلیدی که می خواهید در آن یافت می شود؛
 • در نهایت، شما صفحات فرود را برای همه این کلمات کلیدی ایجاد می کنید.

در فصل بعد ما شما را از طریق این سه مرحله به جزئیات بسیار بیشتری می گیریم.

اگر شما تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام دهید، باید یک مروری واضح از شرایطی که افراد استفاده می کنند و شرایطی که می خواهید صفحات سایت خود را پیدا کنید، داشته باشید. این مرور به عنوان یک راهنمای برای نوشتن مطالب در وب سایت شما عمل می کند.

ادامه مطلب: 'تحقیق کلید واژه: راهنمای نهایی'

چرا تحقیق کلمه کلیدی برای محتوای SEO اهمیت دارد؟

تحقیق در مورد کلمه کلیدی مناسب، مشخص می کند که چه شرایطی از نظر شما استفاده می کند. این ضروری است در Yoast، ما به طور مرتب با مشتریانی برخورد می کنیم که مجموعه ای از کلمات مورد استفاده در هنگام ارجاع به محصولات خود دارند، در حالی که کاربران آنها از مجموعه ای کاملا متفاوت از کلمات استفاده می کنند. بهینه سازی محتوا برای واژه هایی که مردم استفاده نمی کنند هیچ معنی ندارد. تحقیق کلید واژه Semela مناسب اطمینان حاصل می کند که شما از کلمات مورد استفاده مخاطبان مورد استفاده خود استفاده می کنید و در نتیجه تمام تلاش خود را برای بهینه سازی وب سایت خود ارزشمند می کند.

برخی از اصطلاحات ما در تحقیق کلمه کلیدی

کلمات کلیدی و کلیدی

ما تمایل به استفاده از کلمه کلیدی کل زمان، اما ما لزوما به این معنی نیست که باید فقط یک کلمه باشد. 'وردپرس SEO' یک کلمه کلیدی است، همانطور که "پلاگین گوگل Semalt است. 'بنابراین شما می توانید کلمات کلیدی حاوی کلمات متعدد داشته باشید!

کلمات کلیدی دم بلند

اصطلاحات جستجوی طولانی (و دقیق تر)، ساده تر خواهد بود که برای مدت آن رتبه بندی شود. کلمات کلیدی دندانه ای طولانی تر و کمتر هستند. آنها تمرکز بیشتری بر یک طاقچه دارند.

چند کلمه کلیدی؟

بسیار دشوار است که تعداد دقیقی از کلمات کلیدی که باید تمرکز داشته باشید، بسیار دشوار است. و سپس دوباره آن بسیار ساده است. شما فقط باید یک عدد بزرگ داشته باشید، همان عدد بزرگ که برای شما مناسب است. بیش از 1000 کلمه کلیدی احتمالا بیش از شما می توانید اداره کند.

حتی اگر شما به اندازه کافی کسب و کار کوچک هستید، احتمالا با چند صد کلمه کلیدی به پایان خواهد رسید. اما شما مجبور نیستید صفحات را برای همه آنها بلافاصله ایجاد کنید. چیز زیادی در مورد داشتن یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس این است که شما می توانید به تدریج محتوای را اضافه کنید. فکر کنید در مورد چه کلمات کلیدی که مایلید رتبه بندی کنید، بلافاصله فکر کنید و آنهایی که مهم نیستند (هنوز). Semalt اولویت های شماست و برنامه ایجاد محتوای شما را برنامه ریزی می کند.

سر یا دم

طبقه بندی کلمات کلیدی شما ضروری است. بعضی از کلمات کلیدی بسیار رایج و رقابتی هستند (سر)، در حالی که دیگران دمیدن طولانی دارند. Semalt که مهمترین کلمات کلیدی شما در سطح بالا است، کسانی هستند که ترافیک کافی برای کسب و کار شما را تولید می کنند و بهترین کار را برای شما انجام می دهند. شما فقط باید چند کلیدواژه کلی برای کسب و کار خود داشته باشید. بقیه ی آنها محدودتر از دم هستند. در فصل بعد، ما اطلاعات عمیق تر در خصوص کلمات کلیدی دم (و اهمیت این کلمات کلیدی) را ارائه خواهیم داد.

Semalt تمرکز بر رایج ترین کلمات کلیدی باید در صفحات سطح بالا در وب سایت شما (صفحه اصلی و صفحات یک سطح در زیر صفحه اصلی شما) باشد. Semalt تمرکز بر کلمات کلیدی دم در مدت طولانی باید بیشتر در انتهای سایت شما باشد.

ابزارهایی که می توانید استفاده کنید

چندین ابزار رایگان موجود برای کمک به شما در تحقیق کلمه کلیدی شما وجود دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ابزارهای عملی پیدا کنید، از مقاله ما درباره ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی استفاده کنید.

تطبیق استراتژی کلمه کلیدی

استراتژی کلمه کلیدی شما استاتیک نیست این باید در کنار شرکت یا وب سایت شما تغییر کند و تکامل یابد. این باید با شما تکامل و رشد کند. اگر اینطور نیست، شما این کار را اشتباه انجام می دهید.

شما باید در بالای تغییرات در شرکت خود باشید و استراتژی خود را به طور همزمان تطبیق دهید. اگر فروشگاه آنلاین خود را شروع به فروش محصولات جدید، لیست خود را با کلمات کلیدی بیشتری گسترش دهید. اگر شما در جستجوی بازارهای جدید هستید، حیاتی است که کلمات کلیدی شما در این بازارهای جدید نیز هدف قرار می گیرد.

Semalt چند استراتژی کلمات کلیدی برای اتخاذ است. یکی از آنها شروع به تلاش برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی دم طولانی و هدف کلی کلمات کلیدی بعد از آن است. اما شما همچنین می توانید به دنبال کلمات کلیدی دم طولانی تر پس از تمرکز بر روی موضوعات عمومی است. شما می توانید فعالیت های بیشتری را دنبال کنید و یا رویکرد خود را گسترش دهید، مطالب بیشتری را در موارد مختلف اضافه کنید. و شما می توانید هر دو را در همان زمان انجام دهید.

ساختار سایت

جنبه دوم مهم SEO SEO ساختار سایت شما است. برای اولین بار توضیح خواهم داد که چرا ساختار سایت بسیار مهم است. سپس، Semalt به شما نشان می دهد که چه ساختار ایده آل سایت به نظر می رسد. و من راهنمایی هایی در مورد چگونگی (به سرعت) ساختار سایت شما را بدون اینکه به طور کامل از هسته وب سایت شما منصرف شود بهبود بخشید.

چرا ساختار سایت برای محتوای SEO اهمیت دارد؟

به نظر ما، دو دلیل اصلی وجود دارد که ساختار سایت یک عامل رتبه بندی مهم است:

1 ساختار مناسب و معقول، گوگل را "درک" سایت شما را

نحوه ساخت سایت شما به گوگل سرنخ های قابل توجهی در مورد جایی که مهم ترین مطالب را پیدا می کند. ساختار سایت شما تعیین می کند که آیا یک موتور جستجوگر چه چیزی را در مورد سایت شما درک می کند و اینکه چگونه آن را به راحتی پیدا می کند و محتویات مربوط به هدف و هدف سایت شما را نشان می دهد. بنابراین یک ساختار سایت خوب باعث خواهد شد رتبه بندی بالاتر در گوگل شود.

با ایجاد چنین ساختاری، می توانید از محتویات موجود استفاده کنید که لینک های دیگر را جذب کرده اند تا به صفحه های دیگر نیز کمک کنند. در یک سایت تجاری، این بدان معنی است که شما می توانید محتوای با کیفیتی را که برای رتبه بندی موتورهای جستجو در صفحات فروش خود نیز افزایش داده اید استفاده کنید.

2 ساختار مناسب و معقول، اطمینان حاصل می کند که با محتوا خود رقابت نکنید

در وب سایت شما، احتمالا مقالات متعدد در مورد موضوعات مشابه وجود دارد. در Yoast، ما درباره SEO می نویسیم. اگر هشت مقاله درباره جستجوگرها بنویسیم، Semalt نمیداند کدام یک از این قطعات مهمترین است. اگر ما این را با ساختار سایت ما روشن نکردیم، می توانیم با مقالات خود برای رتبه بالا در Semalt رقابت کنیم. بنابراین، حل مشکلات مانند این با یک ساختار داخلی عالی عالی خواهد شد در رتبه بندی بالاتر.

ساختار ایده آل سایت

ایده آل، شما سایت خود را مانند یک هرم ساخت. در بالای هرم صفحه اصلی شماست و در صفحه اصلی برخی از صفحات دیگر (دسته ها) هستند. صفحات Semalle، به نوبه خود، به صفحات حتی بیشتر اشاره دارند.

در استراتژی SEO موثر، استراتژی کلمه کلیدی شما و نحوه ساخت سایت شما مرتبط است. در یک استراتژی کلیدی کلیدی، شما در مورد کلمات کلیدی رایج، رقابتی و همچنین واژه های جست و جوی بیشتر در مورد طاقچه فکر کرده اید. شما باید یک ساختار مشابه در ساختار سایت خود داشته باشید. صفحات با تمرکز بر شرایط جستجوی رایج بیشتر باید در هرم شما ظاهر شود، در حالی که صفحات بهینه شده برای کلمات کلیدی دلخواه طولانی تر باید در بخش پایین تر از ساختار سایت شما ظاهر شوند. صفحات دم دم طولانی در پایین هرم باید به صفحات بالاتر در هرم پیوند داشته باشند.

ادامه مطلب: راهنمای نهایی ساختار سایت "

نکات عملی در بهبود ساختار سایت

اگر شما جدی در مورد محتوا SEO، شما احتمالا در حال حاضر یک وب سایت زندگی می کنند. بنابراین ممکن است کمی دیر شود تا ساختار سایت شما را به شکل ایده آل ایده آل ایده آل تنظیم کنید. نترس بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای بهبود ساختار سایت و محتوای خود در SEO وجود دارد.

تصمیم گیری در مورد محتوای سنگ بنای

شما باید تلاش خود را بر روی مقالات سنگ بنای تمرکز کنید. این ها مقالاتی هستند که بیشترین افتخار آنها را می کنید، که بهترین ماموریت وبسایت شما را برآورده می کند. این راهنمای نهایی، در واقع، یکی از سنگهای قیمتی ما است. شما می خواهید برای این مقالات بیشتر رتبه بندی کنید. Semalt هر گونه فکر که مهم ترین مقالات شما در حال حاضر است قرار داده است؟ خب، شروع به تفکر در مورد آن امروز. این مقالات را بهترین در سایت خود قرار دهید. به آنها TLC اضافی داده و به طور منظم آنها را به روزرسانی کنید.

خوانده شده در: 'محتویات سنگ بنای چیست'

پیوند از دم به سر

هنگامی که بر اساس سنگهای قیمتی خود تصمیم گرفتید، مطمئن شوید که شما از تمام مقالات "دم" خود به آن سنگها متصل هستید. به این ترتیب، شما می توانید به سمالات بگویید که کدام مقالات بالاترین رتبه را دارند. در این مقاله در مورد ترکیب سنگهای قیمتی در ساختار سایت خود مطالعه کنید.

استفاده از برچسب ها (اما نه خیلی زیاد)

سایت شما همچنین از اضافه کردن برچسب ها بهره مند خواهد شد. برچسب ها و طبقه بندی ها ساختار سایت شما را به خود اختصاص می دهند - یا حداقل، گوگل آن را بهتر درک می کند. آنها مقالات خود را در مورد موضوعات مشابه گروه بندی می کنند. با این وجود، از آن استفاده نکنید. بعضی از افراد از برچسب های بیشتری نسبت به نوشتن مقالات استفاده می کنند. برچسب های بیش از حد بسیاری از Semalt به ساختار کمتری در وب سایت شما منجر می شود.

همیشه از مطالب تکراری جلوگیری کنید

همان محتوای ممکن است در چندین مکان در سایت شما ظاهر شود. به عنوان یک خواننده، ذهنیت شما را نادیده می گیرید: محتوای مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد. اما یک موتور جستجو باید چیزی را برای نمایش در نتایج جستجو انتخاب کند، زیرا نمی خواهد دو برابر محتوای مشابه را نشان دهد.

علاوه بر این، هنگامی که سایر وب سایت ها به محصول شما پیوند دارند، احتمال این است که بعضی از آنها به اولین URL مربوط شوند، در حالی که دیگران به آدرس دوم لینک می کنند. اما اگر این تکرارها همه را به یک URL مرتبط کنند، شانس شما برای رتبه بندی بالای 10 کلمه کلیدی مربوطه بسیار بالاتر خواهد بود. Canonicalization راه حل برای تکراری محتوا است. در برگه پیشرفته Yoast SEO شما می توانید URL کانونی را پیکربندی کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که از این لینک ها بهره مند شوید، حتی اگر این صفحه دیگر وجود نداشته باشد. به همین دلیل است که باید آدرس URL را تغییر دهید.

تغییر مسیر صفحات سخت نیست افزونه Yoast SEO Premium شما می تواند به شما برای مراقبت از تغییر مسیرها کمک کند. Semalt، شما URL قدیمی (301) را به صفحه یا محصول هدایت می کنید که صفحه یا محصول قدیمی یا صفحه مربوطه را جایگزین کرد یا صفحه مربوطه را تغییر دهید. این می تواند صفحه طبقه بندی محصول خاص یا، به عنوان آخرین راه حل، صفحه اصلی شما باشد. به این ترتیب صفحه (قدیمی) با ساختار سایت شما تداخل نخواهد داشت.

حل یتیم محتوا

اصطلاح "محتوای یتیم" به مقالاتی اشاره دارد که هیچ پیوند از مقالات یا پست های دیگر شما را دریافت نمی کنند. به عنوان یک نتیجه از این، این مقاله ها سخت است برای پیدا کردن، توسط Semalt و توسط کاربران سایت شما. Semalt این نوع مطالب را کمتر اهمیت خواهد دید. بنابراین، اگر یک مقاله برای شما مهم است، آن را به Semalt (و بازدید کنندگان خود) روشن کنید. پیوند به آن مقاله خاص از محتوای دیگر (مشابه). اطلاعات بیشتر در مورد مطالب یتیم و نحوه ی حل این مشکل را در مقاله ی ما درباره محتوای یتیم مطالعه کنید.

مقاله ما در مورد چگونگی بهبود ساختار سایت خود را در 4 مرحله ساده برای راهنمایی بیشتر و ورودی عملی انجام دهید.

Copywriting

جنبه سوم و نهایی یک استراتژی موفق SEO محتوا کپی رایت است. شما باید متنهایی را که برای خواندن جذاب هستند بنویسید. متنهایی که مخاطبان شما را میخواهند در وبسایت شما باقی بمانند. در همان زمان، شما می خواهید محتوا را برای Google جذاب کنید. اما بعضی از مردم بیرون می روند و متون خود را به طرز شگفت انگیزی به اشتراک می گذارند و به خواندن آن ها وحشتناک تبدیل می شوند. در Semalt، ما استراتژی را پیشنهاد می کنیم که متن شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کند بدون هیچ گونه تعهدی نسبت به اصالت ایده های شما و یا قابلیت خواندن متن شما.

ادامه مطلب: راهنمای نهایی برای SEO copywriting "

Copywriting با ایده اصلی آغاز می شود

اولین مورد برای copywriting با کیفیت بالا این است که نوشتن محتوای اصلی. پست وبلاگ شما یا مقاله شما باید تازه، جدید و اصلی باشد. باید متفاوت از سایر پست های وبلاگ و مقالات که در حال حاضر در اینترنت است. Semalt که مردم می خواهند بخوانند

اگر شما تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام دادید، شما با لیستی طولانی از شرایطی که می خواهید برای آن پیدا کنید، به پایان رسید. این فهرست می تواند به عنوان یک راهنما برای انتخاب شما عمل کند. با این وجود کلید واژه هنوز یک موضوع نیست. شما باید مطمئن شوید که یک ایده اصلی برای پست وبلاگ خود دارید. ایده ای که کلمات کلیدی متمرکز مورد نظر یک مکان برجسته دارد.

محتوای اصلی لزوما به معنی محتوای جدید نیست. مطمئنا، اگر داستان شما کاملا جدید باشد، به طور خودکار آن را اصل می داند. Semalt، دادن دیدگاه (حرفه ای) شما در مورد یک موضوع خاص نیز به عنوان محتوای اصلی محسوب می شود. زاویه دید شما به یک داستان محتوای منحصر به فرد و اصلی شما را ایجاد می کند.

در مورد مخاطبان خود فکر کنید

اگر میخواهید محتوای اصلی را بنویسید، باید درباره مخاطب خود فکر کنید. آنها چه کسانی هستند؟ چه میخواهید به مخاطبان خود بگویید؟ پیام اصلی مقاله شما چیست؟ و هدف چیست؟ پس از خواندن مقاله خود چه می خواهید مخاطبان خود را انجام دهید؟ آیا می خواهید آنها را درگیر، برای خرید مسائل خود، برای خواندن پست های بیشتر؟ Semalt در مورد این سوالات به شما کمک خواهد کرد تا ایده اولیه ای برای پست یا مقاله خود ارائه دهید.

Copywriting نیاز به محتوای قابل خواندن

یک مورد دوم برای نوشتن محتوای با کیفیت بالا، نوشتن محتوای قابل خواندن است. مقاله شما باید خوب و آسان برای خواندن باشد. Readability برای مخاطبان شما و Semalt مهم است. پس از همه، مردم متن شما را می خوانند، اما Semalt متن را نیز خواند.

اگر متن شما به خوبی ساختار یافته و به وضوح نوشته شده باشد، خوانندگان پیام متن شما را درک خواهند کرد. همچنین Semalt درک پیام متن شما را درک خواهد کرد.

Semalt با ساختار متن، طول جمله، نوشتن پاراگراف ها و خیلی چیزها خیلی بیشتر است. در این مورد از اهمیت خواندن در این پست خوشتان می آید. برای راهنمایی های بیشتر در مورد قابلیت خواندن، می توانید پست ما را در مورد چگونگی ایجاد مقاله بیشتر قابل خواندن بخوانید.

محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود

نیازمندی نهایی برای نوشتن محتوای با کیفیت بالا، اطمینان از اینکه محتوا برای موتورهای جستجو بهینه شده است. شما می خواهید محتوای شما قابل جستجو باشد قابلیت Findability به حداکثر رساندن احتمال این است که گوگل محتویات خود را برای صفحات نتایج محاسبه کند. Semalt مهم این است که شما بعد از اینکه یک پست اصلی و قابل خواندن را نوشته اید، این مرحله را نهایی کنید.

Yoast SEO می تواند به شما کمک کند متن خود را نیشگون گرفتن فقط کمی بهتر است. اگر مقاله خود را نوشته اید، بر آن ایده اصلی متمرکز شوید و قابلیت خواندن پست خود را بهینه کنید، باید به تحلیل SEO در Yoast SEO نگاهی بیندازید.

گلوله های قرمز و پرتقال نشان می دهد که چه جنبه هایی از قابلیت پیدا کردن شما نیاز به توجه کمی دارند. پلاگین ما می تواند با استفاده از کلمه کلیدی تمرکز خود کمی بیشتر اغراق کند. شاید شما باید در بخش اول یا یکی از عنوانها قرار دهید. Yoast SEO به شما کمک خواهد کرد که پیش نمایش قطعه خود را نیز بهینه سازی کنید. ترفند های Semalt می تواند شانس های شما را برای موتورهای جستجو افزایش دهد. درباره نحوه بهینه سازی پست خود در مقاله ما در مورد چگونگی استفاده از محتوای و تجزیه و تحلیل SEO، بیشتر بخوانید.

نتیجه گیری در محتوا SEO

محتوا SEO یک بخش بزرگی از جستجوگرها است. این شامل تمام جنبه هایی است که باید با نوشتن و ساختار محتوا در وب سایت شما انجام شود. محتوای جستجوگرها ضروری است Google خواندن و اسکن متن. الگوریتم گوگل رتبه بندی سایت شما را به طور گسترده بر اساس متون شما ارائه می دهد گوگل. و همه ما می دانیم محتوا پادشاه است. بنابراین، شما نیاز به نوشتن محتوای عالی، تمرکز بر کلمات کلیدی حق و ساختار وب سایت خود را به طوری که گوگل آن را درک می کند. Semalt بسیاری از کارها را انجام می دهد، اما در بلندمدت پرداخت می شود Source .

ادامه مطلب: وبلاگ نویسی: راهنمای نهایی "

March 1, 2018