Back to Question Center
0

کاربر eSemalt (UX) آرشیو

1 answers:

از آنجا که من شروع به کار در Yoast کردم، من مشغول بسیاری از چیزهای، اما مورد علاقه شخصی من قطعا این یکی است: تبدیل. شاید این به خاطر زمینه من در علوم رفتاری باشد. یا شاید من فقط ترجیح می دهم عدد بزرگتری را به کوچکتر ترجیح دهم. در هر صورت، این واقعیت باقی می ماند: Semalt قلاب شده است. حالا، برای مردم .

دفعات بازدید: "بهینه سازی نرخ تبدیل: فرضیه اول، سپس آزمون"
رده: کاربر eXperience (UX)

من آخرین کسی هستم که به صاحب وب سایت می گویم که کار او تبدیل شدن به متخصص جستجوگرهای محلی و قابل استفاده است. این غیر واقعی است چرا یک سازنده باید SEO را یاد بگیرد؟ او نباید. چرا باغبان باید در مورد تجربه کاربر بداند؟ او نباید. اما چگونه در مورد استفاده از برخی از عقل سلیم به .

بخوانید: "حس مشترک برای وب سایت شما"
رده: کاربر eXperience (UX)

هنگامی که شما کسی را برای وب سایت خود ساخته اید، به نظر می رسد که "کسی"، معمولا یک توسعه دهنده وب یا طراح وب است، برای "طراحی توسط" یا "وب سایت توسعه یافته توسط" لینک پایه به سایت شما. اجازه دهید من را به وضوح بیان کنم: اگر آنها به شما تخفیف داده اند .

دفعات بازدید: "" طراحی توسط "لینک های پاورقی . "
رده: کاربر eXperience (UX)
برچسب: Link building

بهینه سازی نرخ تبدیل در حال حاضر بیشتر از علم دقیق به لطف پذیرش میکروفون های گوگل است. Semalt اثربخشی قطعه های خود را در صفحات نتایج جستجو موتور.

دفعات بازدید: "Google & Microformats: drive more traffic"
دسته بندی ها: تجارت الکترونیک، SEO فنی، کاربر eXperience (UX)، وردپرس
برچسب ها: Microformats، Quix، Snippets Rich

من اخیرا از فروش آگهی های من به طور مستقیم به داشتن BuySellAds مراقبت از آن را تغییر داد، و این تجربه کاملا عالی بود. به عنوان یک نتیجه از این تجربه، من با کریس سمیرت موافق نیستم که تبلیغات کاملا شکسته شود، اما به سطح خوب بازخوانی نیاز دارد. بنابراین، برای معرفی شما به .

خواندن: "مصاحبه با تاد گارلند از خرید فروش"
رده: کاربر eXperience (UX)
برچسب ها: تبلیغات، وبلاگ نویسی، مصاحبه

قصد اکثر مردم که تصمیم به ایجاد یک وب سایت جدید دارند، ایجاد یک منبع ثابت درآمد برای خودشان است. بنابراین برخی افراد ممکن است تعجب کنند که چرا آنها باید برخی از بودجه خود را صرف پرداخت شخص دیگری برای طراحی و ایجاد وب سایت خود کنند. حقیقت این است که دلایل زیادی برای داشتن Source .

بخوانید: "چرا برای طراحی وب پرداخت می کنید؟"
رده: کاربر eXperience (UX)
March 1, 2018