Back to Question Center
0

13 پلاگین رسانه اجتماعی Semalt

1 answers:

اگر شما یک وب سایت Semalt دارید، به پلاگین های رسانه های اجتماعی مناسب نیاز دارید تا مطالب خود را با مخاطبان مورد نظر خود متصل کنید.

در اینجا لیستی از پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. Semalt پلاگین ها را به اشتراک می گذارند تا وب سایت خود را به انتخاب گسترده ای از شبکه های اجتماعی متصل کنند. Semalt همچنین پلاگین هایی با ویژگی های خاص مانند قفسه های اجتماعی و داشبورد متریک اجتماعی است. اکثر این پلاگین ها رایگان هستند، اما بسیاری از آنها دارای برنامه های حقوقی هستند.

پلاگین رسانه های اجتماعی برای وردپرس

تغذیه آنها اجتماعی . با استفاده از این افزونه، شما می توانید خوراک های جذاب اجتماعی را در وب سایت وردپرس خود ایجاد و نمایش دهید. فید را به صورت یکپارچه در قالب خود قرار دهید، بدون قاب یا ویدجت های بزرگ. نمایش فید ها از فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، Pinterest، Vine و حتی فیلم ها از یوتیوب. قیمت: رایگان. حق بیمه 50 دلار برای یک سایت واحد است.

13 Social Media Plugins for Semalt

قفسه اجتماعی. Locker اجتماعی ارزشمندترین محتوای سایت خود را در پشت مجموعه ای از دکمه های اجتماعی قرار می دهد تا بازدید کننده دوست، به اشتراک گذارد، 1+، یا توییت صفحه شما. این کمک می کند تا عملکرد اجتماعی وب سایت شما را بهبود بخشیده، دوستداران بیشتری را به اشتراک بگذارید، پیروان کیفیت ایجاد کنید و ترافیک بیشتر از شبکه های اجتماعی را جذب کنید. قیمت: رایگان. حق بیمه 25 دلار است.

پادشاه. از بیش از 20 شبکه به اشتراک گذاری اجتماعی را برای نمایش در وب سایت خود انتخاب کنید. دکمه های پیگیری را در هر ویجت یا صفحه نمایش با یک کد کوتاه قرار دهید. را انتخاب کنید از شش پاپ آپ خودکار و پرواز در triggers. از یک نوار کناری شناور با سبک های شناور منحصر به فرد استفاده کنید. دکمه های به اشتراک گذاری در بالا یا پایین محتوا. پادشاه کل سهم خود را ذخیره می کند و برای بارگذاری بهینه در وب سایت شما پیگیری می کند. قیمت: با قیمت 89 دلار در سال آغاز می شود.

جنگ های اجتماعی. Social Warfare دکمه های به اشتراک گذاری سریع اجتماعی را به وب سایت شما اضافه می کند. ظاهر دکمه های خود را با بیش از 5000 ترکیب سبک بالقوه سفارشی کنید. ویجت سفارشی را اضافه کنید که محبوب ترین پست های وبلاگ شما را با تعداد اشتراک های اجتماعی که دریافت کرده اید نشان می دهد. ایجاد نقل قول های ارسالی در پست که باعث می شود مردم برای به اشتراک گذاری آن را آسان کنند. به طور خودکار ردیابی UTM را به هر پیوند مشترک اضافه کنید تا بتوانید از طریق Google Analytics از اشتراک اجتماعی خود پیروی کنید. قیمت: 29 دلار در سال.

13 Social Media Plugins for Semalt

نرم افزار ساده اجتماعی متریک. Metrics Simple Social Pro شما می توانید نظارت بر نحوه عملکرد محتوای شما در شبکه های اجتماعی مهم را کنترل کنید. دسترسی سریع به سهام اجتماعی به وسیله تاریخ، شبکه های اجتماعی، و محبوب ترین پست ها برای یک دوره انتخاب شده. دسترسی به گزارش های دقیق برای دوره های انتخاب شده با بهترین و بدترین ارزش ها توسط شبکه اجتماعی برجسته شده است. پشتیبانی از 12 شبکه اجتماعی. همراه با یک ویجت برای نمایش پست های اجتماعی بالا با سفارشی سازی پیشرفته قیمت: 29 دلار.

دکمه های سفارشی به اشتراک گذاری با نوار کناری شناور. نوار کناری شناور با دکمه اشتراک گذاری اجتماعی اضافه کنید. کمک به بازدیدکنندگان وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، LinkedIn، Pinterest، Google+، StumbleUpon، Reddit، و یوتیوب به اشتراک بگذارید. تصاویر دکمه اشتراک گذاری و سبک آنها را از مدیر تغییر دهید. قیمت: رایگان.

احیای قدیمی پست. Revive Old Post پلاگین وردپرس ساخته شده برای انتخاب محتوای قدیمی خود و به اشتراک گذاری آن در حساب های رسانه های اجتماعی خود، همه در Autopilot. مطالب خود را به چند حساب در هر یک از شبکه های اجتماعی پشتیبانی شده - توییتر، فیس بوک، LinkedIn، Xing، و وبلاگ Tumblr به اشتراک بگذارید. فقط عناوین پست های خود را به اشتراک بگذارید، شامل یک هشتگ، نام کاربریuserername یا متن اضافی دیگر باشد. ارسال چندین بار چندین بار، بارها و بارها. قیمت: 75 دلار در سال.

13 Social Media Plugins for Semalt

خوراک نمایش مشخصات عمومی نمایش مشخصات نمایش عکس از هر حساب غیر اینستاگرام، یا در همان خوراک تک یا در موارد مختلف. نمایش مشخصات عمومی خود را سفارشی کنید تا به همان شیوه ای که می خواهید نگاه کنید. به طور خودکار محتوای Instagram جدید خود را مستقیما به سایت خود فشار دهید تا آن را تازه نگاه دارید.

کیوی کیوی پلاگین به اشتراک گذاری وردپرس با آیکون های سفارشی ساخته شده است. دکمه های به اشتراک گذاری برای فیس بوک، توییتر، LinkedIn، Reddit، Pinterest، گوگل پلاس و ایمیل. هر فرد را روشن و خاموش کنید. قیمت: رایگان.

ClickToTweet. پیامی را که میخواهید دیگران در جعبه به اشتراک بگذارید بنویسید. برای ایجاد یک لینک سفارشی، روی دکمه "ایجاد پیوند جدید" کلیک کنید. به اشتراک گذاشتن لینک و پیگیری فعالیت هر لینک در طول زمان. هر کسی که روی پیوند کلیک کند، پیام به صورت خودکار به جعبه وضعیت توییتر اضافه می شود - او به سادگی به صدای جیر جیر کلیک می کند. قیمت: رایگان.

13 Social Media Plugins for Semalt

دکمه های آسان اشتراک اجتماعی. ساده دکمه اشتراک گذاری اجتماعی به شما اجازه می دهد به تقریبا 45 شبکه های اجتماعی مهم، از جمله طیف گسترده ای از پیام های تلفن همراه بهینه سازی شده به اشتراک بگذارید. این شامل 52 قالب برای به اشتراک گذاری اجتماعی و مجموعه ای از 27 موقعیت طراحی و 30 انیمیشن و سفارشی. قیمت: 19 دلار.

WP Ultimate Social. WP Ultimate Social یک بسته تمام ویژگی های برای آیکون های اجتماعی، اشتراک اجتماعی، خوراک توییتر، خوراک Pinterest، ورود به سیستم اجتماعی و پست خودکار است. از 12 مجموعه آیکون، 10 تم، 4 تم نوار کناری، 18 پروفایل اجتماعی، 5 انیمیشن آیکون و موارد دیگر را انتخاب کنید. به طور خودکار در فیس بوک، توییتر، لینکداین و وبلاگ Tumblr ارسال کنید. قیمت: 50 دلار.

Shareaholic. Shareaholic مجموعه ای از ابزار اجتماعی، تجزیه و تحلیل، کسب درآمد، و ابزار به اشتراک گذاری است. شامل افزونه مربوط به محتوا و توصیه های پست مربوطه، دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی، داده های اجتماعی Google Analytics و انواع گزینه های تبلیغاتی است. ترکیبی از قابلیت های پلاگین های اجتماعی، محتوا و کسب درآمد، از جمله Jetpack، پست های مربوط به متنی، هنوز یکی دیگر از پست های پست پلاگین، و بیشتر. قیمت: رایگان. طرح های حق بیمه از 8 دلار در هر ماه شروع می شود Source .

13 Social Media Plugins for Semalt
March 1, 2018