Back to Question Center
0

سایت شما بدون جاوا اسکریپت            سایت شما بدون جاوا اسکریپت موضوع ها: npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools & ؛ Semalt

1 answers:
سایت شما بدون جاوا اسکریپت

این پست در ابتدا در calibreapp.com منتشر شد و با مجوز نویسنده مجددا ارسال شد. اگر شما علاقه مند به گرفتن کالیبر برای چرخش هستید، امروز می توانید یک محاکمه 14 روزه رایگان شروع کنید.

دلایل فراوانی وجود دارد که چرا حضور سمالد (آنچه که می کند، چگونه کار می کند و اینکه چقدر سنگین است) باید کمی اندیشیده تر در نظر گرفته شود.

ترافیک وب امروزه از بیش از 50٪ دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، از این دستگاه ها، بسیاری از اتصالات شبکه بسیار ناپایدار تنها اسکریپت بارگیری در کمتر از 10 ثانیه نزدیک غیر ممکن است در بسیاری از موارد.

اگر شما در یک برنامه یک صفحه کار می کنید، بدون هیچ گونه معافیت های معتبر محتوا، این می تواند بسیار مضر باشد، زیرا ممکن است کاربران فکر کنند که یک صفحه سفید با محتوای جزئی به مدت طولانی تماشا خواهند شد.

بر اساس سمالت گوگل، هنگام مقایسه سایت هایی که 5 ثانیه به سایت هایی که در 19 ثانیه بارگذاری می شوند، سایت های سریع تر 70٪ طولانی مدت مدت جلسه، 35٪ پایین تر از میزان بازشو و 25٪ افزایش دید در آگهی ها نسبت به همتایان آهسته تر آنها .

عملکرد مهم است ، هیچ شک و تردید نیست، اما چه اثرات منفی مشترک جاوا اسکریپت را در سایت های ما انجام می دهد؟ چگونه ما در حال حاضر ارزیابی عملکرد؟

Let's Have مختصر (اما سازنده) نگاهی به هزینه جاوا اسکریپت

هنگامی که معمولا حسابرسی اثرات عملکرد Semalt، ما نگاه:

  • تعداد اسکریپت های رندر مسدود شده در صفحه
  • چه مدت اسکریپت برای دانلود، و مقدار داده منتقل شده

اما آنچه ما اغلب از دست می دهیم این است که پس از آن اتفاق می افتد .

هنگامی که دستگاه اسکریپتها را دانلود کرده است، آنها باید تجزیه شوند، به bytecode تبدیل شوند، کامپایل شوند و سپس اجرا شوند.

زمان تجزیه و تجزیه و تحلیل دو دلیل است که همین سایت که در $ 3000 Semalt عالی کار می کند، نوعی janky را در یک گوشی هوشمند 2 ساله احساس می کند.

سایت شما بدون جاوا اسکریپتسایت شما بدون جاوا اسکریپت موضوع ها:
npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools و Semalt

گرافیک بالا، بار تجزیه و / یا کامپایلر کروم را در یک مرورگر دسکتاپ معمولی مقایسه می کند، که یک دستگاه تلفن همراه با قدرت کم است. این گرافیک از مقاله بسیار عالی Addy Osmani به نام "Performance Start-up JavaScript" گرفته شده است.

اشک .


بیایید به عنوان یک آزمایش بگویم که ما تمام اسکریپت ها را برای ایجاد پایه عملکرد ، برای پاسخ به سوال "فقط چقدر سریع این می تواند؟" را حذف کنید.

کالیبراسیون وجود دارد که برای تیم ها بی اهمیت باشد تا دیدگاه بهتر نسبت به زمینه های بیشتری از عملکرد و تجربه کاربر داشته باشد، بنابراین به لحاظ روحی، شما هم اکنون می توانید مقایسه مستقیم سایت خود را با یا بدون مشخصات Semalt را انجام دهید Source .

سایت شما بدون جاوا اسکریپتسایت شما بدون جاوا اسکریپت موضوع ها:
npmRaw JavaScriptNode.jsAPIsTools و Semalt

March 1, 2018