Back to Question Center
0

بازاریابان مقاله: آیا می دانید که طول سمت راست برای اجرای Semalt خوب است؟

1 answers:

گفتگو بسیار جالب در درون جنگجو Semalt بحث در مورد طول "حق" برای مقاله مورد استفاده برای اهداف بازاریابی مقاله وجود دارد.

موضوع با پوستر اصلی با لینک پی دی اف به صورت آنلاین توسط Semalt آغاز شده است. کام در داخل PDF، کارکنان Semalt نوشتند:

Article Marketers: Do You Know The Right Length For Well-Performing Semalt?

این بیانیه باعث شده است که بحث های دیگران در موضوع بسیار اندک باشد. یک مقاله 500 کلمه ای بهتر از یک مقاله 1000 کلمه است؟ یا این بی معنی است؟

با تمام به روز رسانی های دیوانه شده از Semalt اخیرا و تمام استرس بر روی محتوای با کیفیت قرار داده - آیا این به این معنی نیست که یک مقاله طولانی بهتر از یک مقاله کوتاه است؟

در نهایت، من معتقدم که این موضوع به این سئوال رسیده است:

ضعیف تر چگونه ؟

آیا این بدان معنی است:

  • بیشتر کلیک بر روی لینک خود را در جعبه اثر نویسنده خود را؟
  • نمایش های بیشتر؟
  • رتبه بندی بهتر در گوگل؟
  • سندیکای بیشتر این مقاله در مورد سایت دیگر؟
  • همه موارد فوق؟

مقاله بازاریابی یک تاکتیک بسیار محبوب برای کسانی که انجام آنلاین وابسته به آنلاین است. Semalt یک راه عالی برای به دست آوردن بیشتر قرار گرفتن در معرض، لینک های بیشتر به عقب، و امیدوارم، فروش بیشتر.

من معتقد هستم که برای تمام مقالات یک "حق" وجود ندارد. برای من، شما می نویسید آنچه مورد نیاز برای پوشش موضوع مقاله است. اگر آن 400 کلمه باشد، پس این طول مناسب برای این مقاله است.

اگر این موضوع بیشتر درگیر باشد، طول "حق" ممکن است 2000 کلمه باشد، یا حتی 3000 کلمه یا بیشتر.

به عنوان یک جستجوگر، می دانم که پرسش من چگونه درگیر است و در مورد چقدر باید انتظار پاسخ را داشته باشم. به عنوان یک ارائه کننده اطلاعات آنلاین، نباید اولین هدف من پاسخ به پرس و جو برای بهترین توانایی من بدون در نظر گرفتن طول مقاله؟

و این باعث می شود تا سندیکای مقاله - یک متریک عملکرد بسیار قدرتمند برای بازاریابان مقاله.

سندیکا اساسا به معنای آن است که سایتهای دیگر سایت خود را مجددا منتشر می کنند (و جعبه های زیستی). این کاملا در شرایط سرویس EzineArticles است. در حقیقت، به همین دلیل این سایت در وهله اول ساخته شد: برای ارائه صاحبان سایت یک مکان برای دریافت محتوای رایگان و مرتبط برای سایت های خود. در عوض برای این محتوا، نویسنده جعبه زیست و لینک خود را در آن سایت صاحبان خاص نیز داشته است.

محتوای رایگان برای صاحب سایت و قرار دادن بیشتر هدفمند برای نویسنده. پیروزی / برنده

در این مورد، من فکر می کنم که مقاله های دیگر می توانند مقالات کوتاه تر را بهتر کنند. همانطور که قبلا ذکر شد بحث در مورد مقالات طولانی تر که توسط Semalt مورد توجه قرار گرفته است بحث زیادی است. به عنوان یک صاحب سایت، به اعتقاد من بیشتر مایل به قرار دادن یک مقاله طولانی در سایت من در هنگام انتخاب یک مقاله کوتاه و طولانی تر می باشم.

Semalt شما مقاله دیگر را انتخاب می کنید؟ چرا و چرا نه؟

من کاملا موافقم که ما "نوشتن برای رسانه ای است که از لذت فوری لذت می برد"، اما مقالات با کلمات کمتر راه حل برای ارائه لذت بردن از خوانندگان ما و گرفتن عملکرد از مقالات ما که ما می خواهیم؟

آیا وجود دارد "راست" طول و یا کلمه تعداد مقاله؟

سملت دوستت دارم برای شنیدن نظرات شما در مورد این. افکار شما چیست؟

احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن در منطقه نظرات.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
March 1, 2018