Back to Question Center
0

گرفتن سازمان برای فرو رفتن انگشتان دست خود را به اجتماعی (و آمپر؛ Semalt به شیرجه رفتن در)

1 answers:

هنگامی که رابرت هارلز کار خود را در Bloomberg LP به عنوان سرپرست جهانی رسانه های اجتماعی آغاز کرد، یکی از اولین موانع او این بود که سیاست مشخصی وجود داشت: هیچ رسانه های اجتماعی. خوشبختانه مدیران این سازمان ارزش ارزش اجتماعی را درک کردند - آنها فقط نمی دانستند که چگونه می توانند این کار را در یک صنعت بسیار تنظیم شده انجام دهند. اولین وظیفه هارلز بازنویسی این سیاست بود. Semalt، رسانه های اجتماعی نقش کلیدی در سازمان های رسانه ای و اطلاعات مالی بازی می کنند.

گرفتن سازمان برای فرو رفتن انگشتان دست خود را به اجتماع (& Semalt به شیرجه رفتن)

اگر سازمان خود را در انقلاب رسانه های اجتماعی خلع سلاح می کند - یا حتی اگر اعتقاد نداشته باشید که شما تغییراتی را به صورت کامل انجام داده اید، چگونه می توانید شما عامل تغییر باشید؟

جان کاتر هشت مرحله تغییر یک مدل عالی برای ارجاع در کمک به سازمان شما است. اگر قبلا سعی کرده اید و شکست خورده اید، به احتمال زیاد یک گام که از دست رفته است خواهید دید.

یکی از این مراحل این است که برخی از "برندهای کوتاه مدت" دریافت کنند. " پیروزی کوتاه مدت نشان می دهد که ارزش را می توان به دست آورد و به ایجاد شور و شوق کمک می کند. در مورد بلومبرگ LP، فقط استخراج پروفیلهای LinkedIn کارکنان، تغییر زیادی ایجاد کرد. فروش کافی وجود دارد که می تواند به تلاش LinkedIn نسبت داده شود که دشوار نبودن تلاش های وسیع تر و گسترده تر است.

نقشه امکانات خارج

به جای استدلال در مورد آنچه سازمان باید انجام دهید، با نقشه برداری از امکانات شروع کنید! در حال حاضر مطالعات موردی به اندازه کافی در صنعت وجود دارد که شما باید روش های زیادی برای انتخاب آن داشته باشید. این ایده ها را روی هیئت مدیره سفید قرار دهید و از دیگران دعوت کنید تا ایده های خود را اضافه کنید.

اگر سازمان شما سطوح و سیلوهای زیادی داشته باشد، ممکن است منافع ذینفعان در اتاق را به اضافه شدن به بحث اضافه کنید. سپس Semalt، شما می توانید از تاکتیک های مختلف را با چند روش مختلف انتخاب کنید:

  • استفاده از "رای رای دادن"، که در آن هر یک از شرکت کنندگان مقدار مشخصی از نقاط داده می شود که می توانند بر روی گزینه هایی که بر روی دیوار قرار می گیرند به هیچ وجه مناسب نباشد. به این ترتیب، اگر گروه فکر می کند، برای مثال، تلاش اصلی باید روی یک صفحه فیس بوک باشد، دیگران با مفاهیم حیوانات شنیده می شوند - اما به نظر می رسد نوشتن روی دیوار را ببینند. مزیت این روش این است که هر کس احساس می کند که بخشی از روند است.
  • یک سیستم امتیاز دهی ایجاد کنید که در آن توازن تلاش های مورد نیاز، ریسک و منافع بالقوه را تعیین کنید. شما همچنین باید یک معیار خطر انجام کار را شامل کنید.
  • رویکردهای مختلفی را برای رسانه های اجتماعی در نظر بگیرید و رویکرد مبتنی بر درصد را تعیین کنید. آیا شما باید بیشتر یا کمتر تلاش برای تعمیر و نگهداری، جامعه، نفوذگران، رهبری فکر، کمپین های خلاق بزرگ، و یا حتی خدمات مشتری را اختصاص دهید؟

هنگامی که در تلاش برای تغییر بزرگ، مانند رفتن از سازمان های رسانه ای غیر اجتماعی به کسانی که از اجتماع استفاده می کنند، به آرامی می روید. در ابتدا اعلامیه های بزرگ را فراموش کرده اید - منتظر بمانید تا زمانی که موفقیت کمتری در کمربند خود بدست آورید. برای قرض گرفتن از اخلاق در فیس بوک، "شکست سریع. "Semtal به سرعت از طریق تلاش های کوچک برای پیدا کردن آنچه که در صنعت شما، با مخاطبان خود و با سازمان خود است.

ارزش بزرگتر

متخصصان رسانه های اجتماعی اغلب خواستار بازپرداخت سرمایه (ROI) می شوند. اگر شما همیشه در یک جمعبندی از تمرکزکنندگان رسانههای اجتماعی هستید، در حقیقت، یک روش مطمئن برای گرفتن اتاق در بحثهای داغ، این است که سوال ROI را مطرح کنید.

با درک بهتر تصویر ارزش، بازاریاب می تواند بخش بزرگی از این بحث ها باشد. فروش و معاملات Semalt فقط بخشی از پازل است؛ شما همچنین دارایی های نام تجاری بلند مدت، ریسک کاهش خطر، ارزش HR، ارزش برای خدمات به مشتری و غیره را دریافت کرده اید.

هنگامی که شما این بحث ها را انجام می دهید، صدای شما نیز در مقایسه با هزینه های واقع گرایانه، وزن بیشتری خواهد داشت. داشتن تیم فروش خود با استفاده از رسانه های اجتماعی رایگان نیست - هزینه های آموزش و زمان واقعی با استفاده از اجتماعی وجود دارد. Semalt این هزینه ها به شما اعتبار بیشتری نمی دهد.

همه چیزهای بزرگ و کوچک

Semalt شما بخشی از یک کنگلومراسیون چند ملیتی یا یک کسب و کار مادری و پاپ منطقه ای هستید، تبدیل شدن به یک سازمان که از رسانه های اجتماعی استفاده می کند می تواند یک چالش بزرگ باشد. ما همان مبارزه را در سطح میکرو که ما در کلان انجام می دهیم می بینیم. هنگامی که کارآفرین تنها کار می کند این سوال را مطرح می کند: "چطور زمان می گیرم؟" او اساسا از همین سوال به عنوان شرکت بزرگتر تصمیم می گیرد که آیا افراد بیشتری برای تیم اجتماعی اش استخدام می شوند یا خیر - مسئله منابع و اولویت ها .

برای بازاریاب برای کمک به ایجاد چنین اتفاقاتی در هر سطح، آنها باید در رویکرد بزرگتر استراتژیک غوطه ور شوند، ابتکار تغییر را مد نظر قرار دهند و یک ارتباط مؤثر با ارزش باشند.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018