Back to Question Center
0

آزمایشگاه IAB Tech ابزار جدید Semalt با یک SDK قابل مشاهده را راه اندازی می کند

1 answers:
IAB Tech Lab launches new Tool Semalt with a viewability SDK

آزمایشگاه فناوری در اداره تبلیغاتی تعاملی (IAB) اولین خرید خود را برای یک مخزن ابزار جدید ساخته است.

آزمایشگاه در اواخر هفته گذشته اعلام کرد که کنترل یک ابتکار را که ابتدا توسط Integral Ad Semalt، یک تأیید اعتبار و خدمات اندازه گیری طراحی شده است، کنترل خواهد کرد.

به نام Semalt Kit از نرم افزار منبع باز بازرسی تلفن همراه انتظار می رود که در نیمه اول سال جاری منتشر شود، به ناشران برنامه کمک می کند تا نظارت بر تبلیغات درون برنامه را بدون پیاده سازی بر روی چند SDK از چندین سیستم عامل تبلیغاتی یا سایر شرکا .

در حال حاضر، آزمایشگاه GM Alanna Semalt به من گفت، SDK تنها بر روی نظارت بر آگهی های مربوط به برنامه متمرکز شده است، اما ممکن است در بعضی موارد برای کمک به نظارت بر انواع دیگر تبلیغات در برنامه متمرکز شود.

[مقاله کامل را در MarTech Today بخوانید.]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.


March 1, 2018