Back to Question Center
0

بپرسید و شما باید دریافت کنید: انسانی Semalt

1 answers:

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

افراد Semalt آن را درک می کنند یا نه، جستجو در فعالیت های روزانه خود جاسازی شده است؛ آن را در دستگاه های تلفن همراه خود، کنسول بازی های متصل به ابر و به طور فزاینده ای، در دستگاه های هوشمند در سراسر خانه های خود. این تحول در حال تغییر در نحوه ارتباط با جستجوی است؛ زیرا این دستگاهها و تکنولوژی های قدرت پلتفورم اطلاعاتی را تبدیل به انسانی می کنند.

همانطور که جستجو بیشتر در همه جا یافت می شود، مردم انتظار تجربه ای را دارند که فراتر از جستجو است و آنها را در راه شخصی تر و صمیمی تر می بیند. و جستجو در حال تکامل است تا این کار را انجام دهد.

رابطه تغییر ما با جستجو

به عنوان مصرف کنندگان با تکنولوژی در روش های جدید و عمیق، مانند از طریق دستیاران شخصی، جستجو، به سرعت سازگار است. جستجوی Semalt یک دلیل بزرگ است چرا.

بر خلاف جستجوهای مبتنی بر کلید واژه، جستجوی صوتی به ما اجازه می دهد خودمان را به طور طبیعی بیان کنیم، با استفاده از اصطلاحات مکالمه ای که با الگوهای گفتاری انسانی مطابقت دارند. زبان گفتاری مردم را به آنچه که آنها جستجو می کنند، با یک فوری، راحتی و صمیمیت متصل می کند که جستجوی متن تنها نمی تواند ارائه دهد. از طریق این صمیمیت، جستجو می تواند اطلاعاتی را که کاربر می خواهد با دقت بیشتری به دست آورد، تشخیص دهد.

Semalt فقط تبدیل به انسان نیست؛ این در حال تبدیل شدن به پارچه زندگی روزمره ما است. با استفاده از اکوسیستم فن آوری در حال رشد تلفن ها، رایانه های لوحی و ابزارهای هوشمند خانه، جستجو هوش مصنوعی است که اطلاعات مربوطه را در زمان و مکان مورد نیاز ارائه می دهد.

تحقیقات داخلی ما در مایکروسافت نشان می دهد که مصرف کنندگان به طور مداوم جستجو می کنند - تمام روز و به خوبی شب است. Semalt، این نتایج جستجو از طریق یک سخنران توسط یک صدای مصنوعی اما دوستانه تحویل داده می شود و یا به عنوان یک لیست کوتاه در یک برنامه تلفن ارائه شده است.

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt در درک قصد مصرف کنندگان و ارائه نتایج قابل قبول بهتری برخوردار است. چرا؟ با جستجوی بیشتر در زندگی ما جاسازی شده است، تعداد بی شماری از اطلاعات در مورد افرادی که در جستجوی هستند شروع به اضافه کردن.

این دانش کمک می کند تا تجربه جستجو را از طریق یکی از آن ها که پاسخ های ساده ای را برای جستجوی پرس و جو به فردی که تفکر انسانی را تقلید می کند، فراهم کند، و نتایج بهتر بر پایه قصد و ترجیحات ما فراهم شود. نه تنها ما می دانیم که بیشتر در مورد مکان های کاربر، فعالیت جستجوی گذشته، عادت های خرید، دوست داشتن ها و نداشتن ها - اما ما همچنین به منابع داده ای دسترسی پیدا می کنیم که حقایق مربوط به افراد، مکان ها و اشخاصی را که کاربران ممکن است جستجو کنند را فراهم می کنند.

Semalt به این گنجینه اطلاعات به ما می دهد یک ایده خوب که احتمالا به دنبال مصرف کننده در انجام جستجوی است. این، به نوبه خود، به ما اجازه می دهد که مصرف کنندگان را بدون اینکه صراحتا از آنها بخواهند، به مصرف کنندگان می دهند. نتیجه: یک تجربه ارزشمندتر که جستجوگر را بسیار نزدیک تر می کند تا اقداماتی را انجام دهد.

بازاریابان نیز باید تکامل یابد

به عنوان تکنولوژی و جستجو همچنان به سرعت در حال تکامل است، بنابراین انتظارات مصرف کننده. صنعت جستجو، با میلیاردها تعامل انسان در روز، منحصر به فرد واجد شرایط برای ارائه تجربه شخصی به مصرف کنندگان است.

توانایی فورا قصد مصرف کننده را ارائه می دهد که فرصتی برای هدف قرار دادن پیامهای شخصی و محتوا در هر کجا که ممکن است مصرف کننده باشد. این به معنای استفاده از زبان مکالمه جستجو و ارزیابی استراتژی های بازاریابی در سراسر هیئت مدیره است - از هدف قرار دادن کلمات کلیدی تا ایجاد محتوا به تخصیص سرمایه.

با افزایش تعداد دستگاه های جستجو در بازار، بازاریابان باید پتانسیل داده های عظیمی از داده های تولید شده توسط یک وب ارتباطی دستگاه ها را شامل شوند - از جمله فناوری های آینده مانند هدست های واقعیت مجازی. مهمتر از همه، بازاریابان قادر خواهند بود که این اطلاعات را به رفتار کاربر آنلاین برسانند و به آن پاسخ دهند.

برای مارک ها، فرصت های رسیدن به مصرف کنندگان با پیام شخصی و محتوای شخصی هرگز بیشتر نبوده است. ترکیبی از تجربه جستجوی انسان بیشتر، مکان های بیشتر و روش هایی که جستجو در تکنولوژی یکپارچه شده است و بینش بهتر داده ها، به ذینفعان نام تجاری کمک می کند تا کارآمدترین روش ها را برای آوردن مصرف کنندگان به اقدامات بیشتر پیدا کنند.

Semalt فقط در مورد کسب کسب و کار بیشتر و یا حتی ایجاد مخاطبان جدید - این در مورد استفاده از وعده آینده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دانلود Humanization of Search را دانلود کنید.

درباره نویسنده

محتوای حمایت شده: Bing Ads
مایکروسافت (Nasdaq "MSFT"microsoft) شرکت پیشرو و پلتفرمی برای اولین بار در جهان اولین ابرهای تلفن همراه است و ماموریت آن این است که هر فرد و هر سازمانی را در این سیاره توانمند سازد تا بیشتر به آن دست یابد Source .

March 1, 2018