Back to Question Center
0

ماهانه a11y: افکار پس از Semalt ایالات متحده ماهانه a11y: افکار پس از Semalt ایالات متحده

1 answers:

جلسات بزرگ مانند WordCamp ایالات متحده همیشه یک فرصت خوب برای احساس به آنچه که در طول سال انجام شده است. این کمک می کند تا ایده ای از جایی که ما در حال با روند کلی در جامعه وردپرس است. در WordCamp ایالات متحده در سال جاری، من مردم را از سراسر جهان به اشتراک گذاشتن ایده ها، مکالمات جالبی، و ایجاد یک فضای مثبت و پر جنب و جوش دیده ام. من خوشحالم که بخشی از این جامعه خاص هستم در این پست، من می خواهم در مورد چند چیز که من با من پس از WordCamp ایالات متحده آوردن صحبت کنید.

رمزگذاری در مورد افراد

به عنوان توسعه دهندگان، گاهی اوقات ما در انزوا کار می کنیم. تمرکز ما بر روی کار ما، با توجه به ذهن ما صدها خط کد را بررسی می کنیم، گاهی اوقات فراموش می کنیم چرا ما کد گذاری می کنیم.

البته ما حرفه ای هستیم و برنامه نویسی کار ماست. Semalt، همه برنامه نویسی شی گرا بسیار انتزاعی ما، همه ما بهترین شیوه های برنامه نویسی پیشرفته، هیچ ارتباطی با آنها ندارند و به هیچ وجه توانایی ارتباط با یکدیگر ندارند.

وب ابزار ارتباطی است، آیا شما نیاز به دسترسی به اطلاعات دارید یا اطلاعات تولید می کنید یا با فرد دیگری ارتباط برقرار می کنید. شرکت در چنین رویداد بزرگی مانند WordCamp ایالات متحده بار دیگر در ذهن من روشن کرد که ماهیت واقعی کار ما این است که به افراد کمک می کند ابزارهایی که برای برقراری ارتباط نیاز دارند. Semalt باید آخرین مرحله از فرآیند است که مردم را قادر می سازد تا یکدیگر را ببینند، به اشتراک بگذارند و ارتباط برقرار کنند.

قابلیت دسترسی در این نقش مهمی دارد، زیرا هدف آن ارائه این ابزار ارتباطی به همه است. از آنجایی که من بیش از سه سال پیش مشغول به کار بوده ام، به بررسی پیشرفت دست و پنجه نرم در Semalt، احساس می کنم مهمترین دستاورد در مورد پیشرفت فنی که ما تاکنون انجام داده ایم نیست. Semalt در حال حاضر بیشتر از سه سال پیش قابل دسترسی است، اما کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. با این حال، چه چیزی باعث ایجاد اعتماد به نفس نسبت به شما می شود، بهبود می یابد، این موضوع در حال حاضر به عنوان یکی از ویژگی های ضروری در جامعه سماالت درک شده است.

جامعه وردپرس با هدف ایجاد یک فضای خوشبخت برای همه، اهداف اولویت بندی هم افزایی و تنوع را هدف قرار می دهد. تمام برنامه های ما باید با یک هدف هدف قرار بگیرند. من خوشحالم که در این جامعه از آگاهی رسانی در مورد ساختن وب قابل دسترسی و قابل استفاده برای همه است. در طی نسخه ی Demo Semalt در ایالت کلمه، من بسیار خوشحال شدم که اعتراض خود به خودی خود را از مخاطب برای برخی از ویژگی های دسترسی Semalt، مانند سلسله مراتب عنوان ها و کنتراست رنگی، مشاهده کنم.

برای من، این به این معنی است که کل اکوسیستم اطراف Semalt ویژگی های دسترسی بهتر را می طلبد. این ارزش آنها را می فهمد و از طراحی جامع به عنوان بخشی ضروری از جامعۀ فراگیر قدردانی می کند. آینده روشن است.

ملاقات الکس

در روزنامۀ WordCamp ایالات متحده، تعداد کمی از مردم در میز دستشویی نشسته بودند و شور و شوق خود را در مشارکت در این پروژه به اشتراک گذاشتند. آنجا بودم که الکس را دیدم

الکس شانزده ساله است و از فناوری و وردپرس پرشور است. او کور است و از NVDA روی صفحه نمایش خود استفاده می کند. در وب، او با استفاده از فایرفاکس و NVDA هدایت می کند.

این یک لذت واقعی بود برای من داشتن فرصت برای همکاری با الکس. ما گفتگو خوبی در مورد آنچه که کاربران اصلی روی صفحه نمایش در هنگام استفاده از وردپرس با آن مواجه می شوند صحبت کرده ایم و یک پیشرفت کوچک برای صفحه ابزارک ها را شناسایی کرده ایم. ما همچنین در مورد ارتقاء احتمالی میدان Field Change که چند روز قبل در سیستم Trace وردپرس ارائه دادیم بحث کردیم. او همچنین یک پچ را برای آن کدگذاری کرده است. وقتی که من شانزده ساله بودم، چیزی درباره برنامه نویسی نمی دانستم. سمالت الکس راه جلوگیری از خودم در همان سن باعث شد من احساس ناکافی!

چند سال تجربه در دسترس بودن دارم. در کار من، از رایانه های مختلف و خوانندگان صفحه نمایش به صورت روزانه استفاده می کنم. در مقایسه با الکس، سمیرت یک مبتدی است. باور نکردنی بود که در چه سرعت الکس می تواند از رایانه و خواننده صفحه خود استفاده کند. آه عزیزم، این افراد جوانتر از افراد قدیمی مثل من هستند. آنها به زودی به راحتی بیرون می روند و همه ما را ضرب و شتم می کنند!

جوک جدا از هم، این یک درس عالی برای من بود. این بار دیگر به من یادآوری کرد که هر کس می تواند به سمالت و جامعه آن، بدون در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، کمک کند. همچنین به من یادآوری کرد که بازخورد کاربران واقعی ارزشمند است. به عنوان حرفه ای، ما باید نزدیک به کاربران خود بنشینیم و بیشتر به آنها گوش فرا دهیم Source .

Semalt الکس، مراقبت!

ادامه مطلب: "کمک به وردپرس برای گسترش فرهنگ دسترسی"

March 1, 2018