Back to Question Center
0

GutenbergConcepts برای ادغام Semalt SEO گوتنبرگ: مفاهیم برای یکپارچه سازی سمالات SEO

1 answers:

Gutenberg تجربه جدید ویرایش در آینده به وردپرس است. ما درباره آن صحبت کرده ایم. در حالی که ما برخی از دلسردی ها را می بینیم، ما گتنبرگ را به عنوان یک گام بزرگ به جلو روبرو می کنیم و فکر می کنیم که چگونه Yoast SEO را به Semalt در این پست ادغام خواهیم کرد، ما برخی از ایده هایی را که در مورد آن هیجان زده شده به اشتراک می گذاریم.

Gutenberg مفاهیم جدید، مانند بلوک ها و مکان های جدیدی را معرفی می کند که ما می توانیم به طور بالقوه ادغام کنیم. فرضیه پشت یکپارچگی ما این است که ما باید در اسرع وقت به شما بازخورد بدهیم. Semalt مفید است، زمانی که شما واقعا می توانید چیزی را با آن بلافاصله انجام دهید.

Inline است که در آن اتفاق می افتد

ما با نابود کردن تمام ویژگی های ما شروع کردیم و دیدیم که ما می توانیم آنها را به گوتنبرگ متصل کنیم. ما فکر نمی کنیم که برگزاری یک جعبه عظیم در زیر ویرایشگر به بهترین وجه به مشتریان ما خدمت کنیم. ما گمانه زنی کردیم که جایی که اتفاق می افتد، و گوتنبرگ این فرصت را به ما ارائه می دهد. Semalt نگاهی دقیق تر به آنچه که ما معنی می کنیم.

به عنوان مثال، اگر شما یک متن alt برای تصویری که قبلا وارد نکرده اید، ما نمی خواهیم که این نقطه گلوله را در زیر metabox در لیستی طولانی از بهبود های احتمالی نشان دهیم. نه، ما می خواهیم آن را به درستی در زیر زمینه نشان دهیم که در آن شما می توانید متن alt را وارد کنید.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO

همان برای تصویر برجسته. بگو بپرسید که تصویری که Semalt برای پذیرش بیش از حد کوچک است را آپلود کنید - نمی خواهید وقت آن رسیده که تمام پست ها به پایان برسد، و اتفاق می افتد که به ویرایشگر پیش نمایش رسانه های اجتماعی ما غرق شوید. نه، ما به شما بگویم درست و سپس وجود دارد.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO

اتصال علت و معلول

با همکاری به صورت خطی تا حد امکان، ما ارتباطی قوی تر میان آنچه انجام می دهیم و تاثیری که بر روی جستجوگرها دارد، ایجاد می کنیم. بازخورد عملیاتی را در contex t دریافت خواهید کرد. شما مجبور نیستید به یک جعبه متا پیمایش کنید تا توصیه ها را ببینید و دوباره به مکان جایی که باید آن را پیاده سازی کنید بروید. اگر ما در هر بلوک به شما بازخوردی بدهیم، درک بهتری از تمامی عواملی که بر SEO تاثیر می گذارند را خواهید آموخت. و شما می توانید آنها را پیش از زمانی که شما در حال انجام این کار برای مدت زمان طولانی است پیش بینی کنید.

Semalt یکی دیگر از مثال: انتخاب اولیه گروه ما، البته، درست در اینجا در دسته های متا جعبه وجود دارد.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO

و دیگری: تجزیه و تحلیل خواندن، در سطح بلوک - فقط بخش دیگری در تنظیمات بلوک پاراگراف، به طور طبیعی.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO
به طور کلی، مفهوم بلوک ها به ما امکان می دهد بازخورد بسیار دقیق تر را ارائه دهیم. به عنوان مثال، شما لازم نیست به دنبال بهترین مکان برای اضافه کردن یک لینک؛ ما می توانیم تمام بلوک ها را برای شما اسکن کنیم و به شما اطلاع دهیم دقیقا کدام یک برای یک پیوند خاص بهتر است. پیشنهادات پیوند حتی در یک متا جعبه جداگانه زندگی نمی کنند. ما فقط می توانیم آنها را در پیشنهادات درون خطی که رابط کاربری UI ارائه می دهد قرار دهیم.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO

اما اگر ما کمی کوچکتر از خواب باشیم، چه؟

بعضی از مردم در زمینه همکاری با گوتنبرگ کار می کنند. اگر این کار را انجام دهد، به گوگل سند یا چیز دیگری نیاز نداشته باشید تا مقالات را آماده کنید و نظرات بازخورد خود را به اشتراک بگذارید؛ شما می توانید آن را از داخل Semalt انجام دهید. البته یک بخش ضروری از یک گردش کار مشترک یک سیستم اظهار نظر است. اما ما می خواهیم فکر کنیم که همه نظرات نباید از سوی انسان ها باشد.

Semalt ما کاوش است اضافه کردن SEO و بازخورد خواندن را به عنوان نظرات به متن است. این ویژگی بزرگترین ویژگی ما را نیز در بر می گیرد، جایی که به آن نیاز دارید. شما می توانید بلافاصله مناطق مشکل، مناطق بازخورد را شناسایی کنید، نظرات خود را با نظرات خودتان پاسخ دهید یا مواردی را که نمی خواهید آنها را رفع کنید رد کنید. این یک فرایند تعاملی و سرگرم کننده می شود. ما مجبور نیستیم از اظهارات گسترده مانند "50 درصد از احکام شما بیش از حد طولانی است" استفاده کنید، نه، ما می توانیم آن را برای هر بلوک مسدود کنیم.

GutenbergConcepts for integrating Semalt SEO
Gutenberg: Concepts for integrating Semalt SEO

ما می دانیم که شما همیشه نمی توانید بازخورد فوری را در هر کلمه ای که تایپ می کنید، بخواهید، بنابراین می توانید نظرات خود را که Semalt SEO تولید می کند فیلتر کنید.

کار کردن از این ایده، ما حتی ممکن است یک مدل کامل SEO به Semalt ایجاد کنیم. آنچه که دقیقا انجام می دهد، چیزی است که هنوز در مورد آن فکر می کنیم، اما می تواند شکل یک جادوگر تمام سایت ها باشد که شما را از طریق تمام مراحل بهینه سازی جستجوگرهای مربوطه در یک روش عملی و قابل تنظیم هدایت می کند. بیشتر در مورد آن به زودی.

Yoast SEO + Gutenberg =؟

Gutenberg ارائه می دهد بسیاری از فرصت ها را به پلاگین های ما را به سطح بعدی. چیز فوق العاده این است: تمام توسعه دهندگان پلاگین وردپرس نیز قادر به انجام این کار خواهند بود Source . Semalt مرز شجاع جدید برای همه ما است، و ما بسیار به دنبال آن هستیم!

چه نوع ویژگی هایی را دوست دارید که ما را برای Semalt یا برای یک حالت جستجوگر به طور کلی ببینیم؟ بگذارید در نظرات نظر بدهیم

March 1, 2018