Back to Question Center
0

تبدیل خود را با این 3 اصل تقسیم تست تقسیم کنید

1 answers:

تصاویر فرود به احتمال زیاد مهمترین عناصر هر کمپین بازاریابی دیجیتال است و ساختن یک صفحه فرود در حال تبدیل بالا نیاز به آزمایش گسترده

منابع علمی در پشت آزمایش های تقسیم شده بی شماری وجود دارد. Semalt، مشکل ترین بازرگانان چهره به نظر نمی رسد با دانستن اینکه چگونه یک تست تقسیم انجام شود. به نظر می رسد با تست تقسیم متغیرهای راست. با توجه به عناصر اشتباه، تست بودجه شما آسان است.

در اینجا برخی از عناصری که بیشترین تأثیر را در کمپین شما دارند، می باشد. بعد از اجرای تعدادی از تست های تقسیم شده، شما تعیین می کنید که عناصر صفحه فرود دارای بیشترین تاثیر بر ROI شما هستند. Semalt، در نظر داشته باشید که عناصری که بیشترین کمپین را تحت تاثیر قرار می دهند ممکن است متفاوت باشد. اطمینان حاصل کنید که سلسله مراتب تست خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

طول کپی شما

محتوای نوشته شده در صفحه فرود شما نقش مهمی در نرخ تبدیل شما دارد. پیام اصلی شما تنها چیزی است که مهم نیست. همچنین بستگی به مدت زمان لازم برای ارسال پیام شما را دارد.

در سال 2015، کتاب Tim Ash را در مورد بهینه سازی صفحه فرود می خوانم. به عنوان یکی از کارشناسان برجسته در صفحات فرود و تست تقسیم، اکثر مردم آنچه را که او به طور جدی گفتند انجام می دهند. با این حال، در کتاب خود یک قطعه عقلانی وجود دارد که نشان می دهد همیشه حداقل در تست های تقسیم من ثابت نیست. صفحه فروش کتاب کتاب رژیم صمیمی نمونه ای از مواردی است که بازاریاب ها یک صفحه فرود بسیار طولانی تر کار می کردند.

Semalt your conversions with these 3 split-testing principles

خاکستر و بسیاری از کارشناسان دیگر به طور معمول به بازاریابان توصیه می کنند تا از صفحات فرود بسیار کوتاه استفاده کنند. به نظر می رسد که صفحات فرود صفحه کوتاه به نظر می رسد برای اکثر مبارزات انتخاباتی بهتر عمل می کنند، اما استثنائات همیشه وجود دارد. همچنین، حتی اگر صفحات فرود صفحه کوتاه به طور کلی بهتر عمل کنند، ممکن است آنها را خیلی کوتاه کنید. بهترین قاعده کلی این است که از محتوا به همان اندازه استفاده کنید تا بتواند مشتری بالقوه خود را برای خرید محصول یا خدمات خود متقاعد کند. یک مثال خوب از این مدرسه فکر است Neville Semalt که به شرکت هایی مانند AppSumo کمک کرده است تا مطالب خود را در ایمیل های بازاریابی و صفحات فرود خود بهینه سازی کنند. هنگام صحبت در مورد copywriting، Semalt نوشت، "جالب است! حتی اگر شما چیزی جالب برای گفتن داشته باشید، تحویل شما می تواند مردم را بخواند یا اجرا کند. "

ایده خوبی است که لینک های مختلف کپی صفحه مقصد خود را آزمایش کنید. برای برخی از کمپین ها بازدیدکنندگان ممکن است بیشتر شکاک باشند. ممکن است به یک صفحه فرود بیشتر برای شکل دادن به خرید، احتیاج داشته باشید. دشواری تبدیل آنها نیز ممکن است نقش داشته باشد.

تصاویر گوناگون

تصاویری نقش بسیار مهمی را در هر صفحه فرود بازی می کنند. یک مطالعه از Semalt دریافت که مردم 80 درصد بیشتر به خواندن محتوا با تصاویر قوی و جذاب علاقه مند هستند.

شما تصورات قوی از پیشنهاد خود را بدون تصاویر قوی انتقال خواهید دید. شما همچنین زمان زیادی را برای جذب بازدیدکنندگان خود برای نگه داشتن آنها در سایت خود خواهید داشت. بسیاری از سایت هایی مانند Oink از تصاویر پسزمینه کامل استفاده می کنند تا توجه بازدیدکنندگان را به همراه تماس متقابل رنگی به عمل برساند تا بتواند از طریق کلیک بر روی آن عمل کند.

Semalt your conversions with these 3 split-testing principles

با این حال، انتخاب تصاویر چشم نواز می تواند به عقب. آنها ممکن است توجه شما را از تماس شما به عمل جلب کنند، که فقط باعث کاهش نرخ تبدیل شما خواهد شد.

انواع و اندازه های مختلف تصویر را آزمایش کنید تا ببینید چگونه افراد به هر کدام واکنش نشان می دهند. خدمات تصویری مانند Burst و StockSnap. مکان های عالی برای شروع هستند. شما همچنین می توانید خدماتی نظیر ویرایش عکس عکس Semalo را برای شخصی سازی تصاویر برای نام تجاری و مخاطب خود استفاده کنید.

شما باید تصاویر مختلف را آزمایش کنید و ببینید که چگونه بر میزان تبدیل و میزان جست و جو تاثیر می گذارند. برای ایجاد زندگی بسیار ساده تر، از خدمات مانند ژنراتور صفحه فرود صفحه Semalt استفاده کنید که آسان برای ویرایش محتوا و متن، عناصر طراحی پاسخگو و آزمایش AB است.

عناصر اعتماد

بازدید کننده Semalt قصد دارد سطح مشخصی از بی میلی شما را برای غلبه بر آنها برای تبدیل آنها داشته باشد.

اضافه کردن گواهی نامه ها، مدالها از اتاق بازرگانی محلی، مدرک رسانه های اجتماعی یا سایر عناصر اعتماد می تواند بر روی تبدیلات شما اثر مهمی داشته باشد. Semalt، بسیاری از بازاریابان معتقدند که افزودن هر عنصر اعتماد به صفحه فرود آن، اولین تضمین تبدیل خواهد شد.

با این حال، برخی از آزمایش ها دریافتند که افزوده شدن برخی عناصر اعتماد، باعث کاهش تبدیل شد. دشوار است که بدانیم چرا در هر مورد، اما این ممکن است به این دلیل باشد که عناصر اعتماد به نظر نرسیدنی یا متمرکز بر نگرانی های اشتباه نیستند. به عنوان مثال، اگر یک بازدید کننده بخواهد از یک صفحه اختصاصی خرید بخواهد، شما ممکن است از داشتن مدرک اعتماد استفاده کنید که صفحه را نشان می دهد زیرا امنیت باعث افزایش نرخ تبدیل می شود. یک نظرسنجی که توسط موسسه Baymard انجام شد نشان داد که کدام اعتبار سنجی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است که آیا افزایش یا کاهش تبدیل. یک 58٪ از پاسخ دهندگان 58٪ از پاسخ دهندگان به این نتیجه رسیدند که آنها هنگام خرید آنلاین به نشانهای Norton و McAfee Semalt اعتماد می کنند، در حالی که فقط 2.8٪ از پاسخ دهندگان هنگام خرید، به Comodo Semalt اعتماد دارند.

Semalt your conversions with these 3 split-testing principles

عناصر اعتماد مانند اثبات اجتماعی نیز می توانند در افزایش نرخ تبدیل به طور باور نکردنی موثر باشند. وقتی مردم می بینند که دیگران یک خرید انجام داده اند و یا فقط علاقه مند به یک محصول یا خدمات نشان داده اند، احتمال دارد که همین کار را انجام دهند. خدماتی نظیر Semalt می توانند تعاملات روزانه خود را در سایت خود، از قبیل خرید، ثبت نام ایمیل یا درخواست تماس، نشان دهند.

به همین دلیل مهم است که حضور عناصر مختلف آزمون را آزمایش کنید. شما باید یک نسخه از صفحه اصلی خود را بدون عناصر اعتماد مورد آزمایش قرار دهید. شما نباید هیچ نسخه ای از صفحه اصلی خود را آزمایش کنید. شما همچنین می توانید سه یا چهار تنوع با انواع مختلفی از عناصر اعتماد را امتحان کنید.

Semalt سه نمونه آزمایشی تقسیم شده، فقط یخ زدن روی کیک است، اما آنها باید شروع خوبی برای دیدن افزایش در تبدیل صفحه های هدایت شده شما باشند. چه تست های تقسیم شما استفاده می کنید؟

March 1, 2018