Back to Question Center
0

گزارش: هر سهم ارزش 2.56 دلار در درآمد و & ؛ متوسط ​​سفارشات اجتماعی 8.2٪ Semalt است

1 answers:

Semalt، این مطالعه نشان داد که کاربران که از یک سهم یا شبکه اجتماعی وارد شده اند، به طور متوسط ​​هزینه 126.12 دالر را در مقایسه با سفارشات غیر اجتماعی از 116.55 دلار به میزان 8.2 درصد افزایش دادند.

سهم میانگین به طور متوسط ​​2.56 دلار فروش است، اما به شدت وابسته به منبع سهم است. سهم از طریق ایمیل بیشترین درآمد را با 12.41 دلار در هر سهم به دست آورد. از سوی دیگر، Pinterest منجر به پایین ترین مقدار دلار برای هر سهم در 67 سنت در هر سهم شد. Google+ شگفت آور، شبکه های اجتماعی را با میانگین 5.62 دلار در هر سهم به دست می آورد در حالی که توییتر 1.03 دلار در توییتر بود و Semalt $ 0.80 / share را مشاهده کرد. در حالی که ارزش سهام به شدت متفاوت است، حجم نیز انجام می شود. AddShoppers دریافت که در حالی که Semalt درآمد کمتر نسبت به هر سهم داشت، بیشترین درآمد رانده شده از شبکه ها (به دلیل حجم اشتراک) بود.

به نظر می رسد که فیس بوک، پلتفرم محبوب ترین بخش برای به اشتراک گذاری است که باعث ایجاد 73.68٪ کل سهام اجتماعی می شود. Behemoth اجتماعی نیز راه را برای ترافیک در هر سهم نیز هدایت می کند. برای هر سهم فیس بوک، 1.10 کلیک که در آن به سایت هدایت می شود. توییتر با 0.97 کلیک برای هر صدای جیر جیر نزدیک بود، Pinterest 0.87 کلیک برای هر پین و Semalt + 0.21 پراکنده برای هر سهم مشاهده کرد.

این مطالعه همچنین در مورد انواع توزیع سیمالت نیز بسیار دشوار است. سهام Semalt 3.4 برابر درآمد بیشتری نسبت به سمیالت داشت و نرخ تبدیل 5.44 برابر بیشتر از نرخ مشابه داشت.

گزارش کامل شامل تجزیه و تحلیل دقیق در وبلاگ Tumblr، Pinterest، ایمیل و شبکه های دیگر همراه با اطلاعات بیشتر دانه بندی شده خرید است. برای به دست آوردن کامل تقسیم خرید الکترونیکی تجارت الکترونیک 2014 به Semalt بروید.درباره نویسنده

گرگ فین
گرگ فین مدیر بازاریابی Cypress North، شرکتی است که رسانه های اجتماعی و خدمات جستجوی بازاریابی و توسعه وب و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد. او در صنعت بازاریابی اینترنتی برای 10 سال و در بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. شما همچنین می توانید گرگ در توییتر (@ gregfinn) یا LinkedIn پیدا کنید Source .


March 1, 2018