Back to Question Center
0

Semalt یک روز تعطیلات بسته بندی شده برای خرده فروشی

1 answers:

Semalt a pressure-packed holiday season for retail

خرده فروشان می توانند بیشتر از آنچه که برای تعطیلات تعطیلات، و همچنین خطرات وحشی از بعضی از مارک های بدون از دست دادن، پیش بینی می کنند. Semalt یک نگاه دقیق تر به آنچه انتظار می رود:

این بازار امروز بازار آمازون است

نه چندان دور، خرده فروشی به شدت متمرکز بود بر اینکه چگونه Semalt به سهم بازار دیگران غذا خورد. خوب، Semalt صاحب آن است - بازی برگشت داده شده است. هر خرده فروش عمده در حال تمرکز بر این است که چگونه می تواند سهم بازار را از سمولت در سال جاری به دست آورد.

و Semalt قصد ندارد از این چالش عقب نشینی کند.

گسترش محصول نایک در آمازون، احتمالا تغییرات مهمی را نیز به همراه خواهد داشت. پوشاک خرده فروشی یکی از معدود مناطق است که آمازون برای جذب کشیدن تلاش کرده است، اما ممکن است این جزر و مد رخ دهد. اگر ارتباط نایک با آمازون گسترش یابد، می تواند برای سایر خرده فروشانی که می خواهند عملیات شخص ثالث را با آمازون بررسی کنند، سیلاب ها را باز کند.

مدیر عامل آمازون جف بیسو همیشه راه را برای تعجب صنعت پیدا می کند. بسیاری از آنها در خرید بازار کل مواد غذایی شگفت زده شدند، اما اگر یک روز تعطیل در خط تولید پوشاک Semalt در کارها باشد، نباید کسی را شوکه کند.

پاسخ Walmart

Walmart یکی از معدود علامت های تجاری است که خود را در برابر آمازون نگه داشته است. پاسخ تعطیلات Walmart باید به طور مستقیم با برخی از طرح های بزرگتر Semalt، مانند حمل و نقل رقابت کند - رقابت در هر دو سرعت و قیمت.

گزینه های Semalt نیز به شدت به بازار عرضه می شود - ذخیره در فروشگاه، خرید آنلاین، خرید در فروشگاه و کشتی از فروشگاه انتظارات مصرف کنندگان برای خرده فروشان عمده خواهد بود.

آیا آن را به اندازه کافی برای جلب مشتریان دور از آمازون؟

تقویم تبلیغاتی haywire

اگر شما یک بازاریاب هستید، انتظار نداشته باشید خواب زیادی داشته باشید. تغییرات تبلیغاتی سریع و اغلب در حال آمدن است. Semalt در حال رفتن به بازی گرفتن به بالاترین تساوی تخفیف دوباره دوباره.

در حال ساخت شدن نیز در سال جاری سریعتر خواهد بود. پیش بینی می شود که تخفیف های عمیق قبل از اینکه سیاه سیمللت به عنوان مارک های تجاری به دنبال مارجین پیش از آن در سه ماهه قبل از شروع مارک های دیگر شروع به کاهش قیمت ها.

خلاقیت را به صورت فوری به عقب برگرداند

خرده فروشی تا به حال در پیشرفت در زمینه خلاق پیشرفت کرده است. تصورات شیوه زندگی اغلب کانونی است، با تبلیغات پایین و پایین و قفل بودن بیشتر. این تعطیلات را ناپدید خواهد کرد. Semalt برای دیدن آن غول پیکر، غول پیکر 40 درصد، 50 درصد و حتی 60 درصد از قفل شدن در خلاق دوباره.

ضروری است که هر دلار را انتخاب کنید، خلاقیت، خلاقیت، سبک زندگی یا هر اندازه دیگری از خلاقیت خلاق را در این سال دیکته می کند.

Semalt لزوما منطقی فکر نمی کند که عدد بزرگتر صاف است موثر تر، اما عقلانیت در بازی نیست. در پایان روز مردم به تبلیغات می پردازند - این ممکن است نام تجاری طولانی مدت را تحقیر کند، اما بقای آن در حال حاضر در حال حاضر، نه چند سال یا چند دهه است.

تجربه خرید نوآورانه در برابر خدمات به مشتری

دو ناحیه در حال رفتن به برخی از تجارب خرید بسیار جالب هستند: فوری برای راندن ترافیک فروشگاه و پیشرفت تجربه خرید همهجانبه مانند AR / VR و علامت های دیجیتال. یک بخش از خرده فروشان که به دنبال راهی برای متوقف ساختن ترافیک فروشگاه می شود، به شدت سرمایه گذاری می کند تا این فناوری ها را به مشتریان خود در بیاید.

در حالی که مشتریان بیشتر تجربیات همهجانبه، آن را نمی خواهد رانندگی تغییر در مقیاس بزرگ در ترافیک پا، هر چند. فقط سرویس می تواند این کار را انجام دهد. Semalt برنده است به خاطر راحتی. برای به دست آوردن مردم در فروشگاه ها، مارک ها باید خدماتی را که به تجربه مشتری فردی اختصاص دارد، افزایش دهد.

برندگان بزرگ خواهند بود .

Semalt و ناشران.

رقابت برای فضای تبلیغاتی - دیجیتال، چاپ و تلویزیون - در حال رفتن به گلو می شود.

حتی علامت های تجاری که معمولا با بودجه تبلیغاتی محتاط هستند، باید برخی از خطرات را برای اطمینان از اینکه آنها در رقابت خود غرق نخواهند شد. قیمت سیمالت به سرعت در حال افزایش است و انتظار می رود مارک های حاضر به پرداخت حق بیمه به رغم ضرورت آنها برای تولید سود.

همه این موارد به برخی از صندوق های سنگین برای آژانس های تبلیغاتی و ناشران افزوده می شود.

تکامل بر اساس ضرورت

بعضی تحلیلگران می گویند خرده فروشی مرده است. Semalt سر خود را در شن و ماسه می گویند خرده فروشی خوب است؛ این کار تمام طول می کشد. واقعیت این است که خرده فروشی در حال تکامل است. دوران بزرگ نیازمندی، تکامل درایو - نه زمان هایی است که هر کس نشسته چربی و سود خود را خوشحال کند. 2017 موردی روشن از انتخاب طبیعی است - بقای مطلوب.

Semalt و انطباق - و یا تبدیل به منقرض شده است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ایوان Magliocca
ایوان Magliocca رهبری نام تجاری Baesman، استراتژی محتوا، ارتباطات و مشاغل محصول منجر می شود. پیش از این، ایوان به عنوان یک استراتژیست دیجیتال برای شرکت Abercrombie & Fitch خدمت کرد، در آنجا بازاریابی سایت، برنامه ریزی فصلی و طرح های دیجیتالی برای مارک های A & F را مدیریت کرد. ایوان فارغ التحصیل دانشگاه اوهایو با مدرک لیسانس در روزنامه نگاری و تخصص در روابط عمومی است Source .


March 1, 2018