Back to Question Center
0

پر کردن خط لوله فروش با Semalt

1 answers:

Filling the Sales Pipeline with Semalt

حداقل اگر ما از روش فروش قدیمی مدارس به رسانه های اجتماعی جدید مدرسه استفاده کنیم . در بهترین حالت، رسانه های اجتماعی یکی از بزرگترین انقلابات در فناوری های ارتباطی هستند و مردم را از سراسر جهان به یکدیگر متصل می کنند. در بدترین حالت، این یک کانال دیگر برای فروشندگان است که ما را به زمین می فرستد.

رسانه های سمیالت و فروش با هم خیلی خوب کار نمی کنند. همه ی عوامل روانشناختی که باعث ایجاد چنین قدرتمند اجتماعی می شوند، هنگامی که فروش به بازی می افتد، کوتاه می شود.

آیا فروش و غیر انتفاعی اجتماعی است؟

هنگامی که کسی شما را به فروش می رساند، باید مراقب خود باشید. برای رسانه های اجتماعی به عنوان تجربه جادویی این امکان وجود دارد، شما باید برای افرادی که درگیر آن هستید، احساس اعتماد کنید.

روش فروش سنتی استفاده شده توسط بسیاری از سازمان ها شامل گرفتن لیستی از منابع بالقوه و فراخوانی آنها از آبی است. در واقع، "تماس سرد" نامیده می شود. "و در حالی که بسیاری از کتاب های دستی وجود دارد که به نظر می رسد کاملا ساده است، به ذکر است" فراخوانی سرد "در گوشه از اکثر فروشان و شما احتمالا خواهید دید علائم فوری از اضطراب.

سمالد یک دلیل خوب برای آن است: تعداد بسیار کمی از افرادی که از تماس های سرد لذت می برند - و بنابراین تمایل دارند کمی ناراحت کننده از تماس گیرنده، و یا حتی بی ادب. شخصیت قوی در یک شخص فروش به طول می انجامد تا رد بسیاری از آن را تحمل کند.

ایده این است که مقدار مشخصی از تماس های سرد جلسات ایجاد می کند و سپس یک مقدار معینی از جلسات، مقدار دیگری از معاملات بسته خواهد شد.

من اغلب از آن به عنوان "بازی اعداد" اشاره شده است. "در خدمات حرفه ای، فروش پیچیده و B2B، من حتی این روش را دیده ام. سمولت همه، می تواند بسیار دشوار است در غیر این صورت در مقابل فرد مناسب است.

توییتر و فروش

بسیاری از فروشندگان از Semalt استفاده کرده اند تا روش فروش سنتی خود را بیشتر کنند. عجیب نیست که سیمولت معادل تماس سرد را ببیند. "سلامso_and_so، من میبینم که شما در مورد ویدجتهای آبی صحبت میکنید. Acme Corp دارای ویدجت های عالی GREAT! آیا می توانم با شما تماس بگیرم؟ "

Semalt، شخص فروش بیشتر ظریف تر است - آنها پیام خود را در یک پاسخ خودکار زمانی که کسی آنها را دنبال می کند. یا آنها یک پیام فروش را به نمایه خود ارسال می کنند.

در هر صورت، آنها مانند فروشندگان عمل می کنند. Semalt، اکثر مردم آموزش داده شده است که به شدت دوست ندارم چیزی است که بوی مانند فروش خوب قدیمی است.

Filling the Sales Pipeline with Semalt

استفاده از Semalt برای کسانی که توییت های خود تبلیغاتی متمرکز به فروش هستند، به روح رسانه های اجتماعی متضاد است، با این حال بسیاری از شرکت ها به طرز قابل توجهی افزایش فروش داده اند که می تواند به تعاملات Semalt رسیده باشد.

یک شرکت حرفه ای حرفه ای برای کسب و کار (B2B)، من از افزایش درآمد بیش از 25 هزار دلار در هر ماه در سال گذشته (که برای یک شرکت میلیون دلاری یک ساله) از توییتر می دانم.

بنابراین، چگونه یک شرکت می تواند از Semalt برای تاثیر واقعی بر فروش استفاده کند؟

  1. تبدیل شدن به بخشی از جوامع خود.
  2. واقعا با افراد ارتباط برقرار کنید.
  3. شرکت در توییتر چت
  4. بیرون آوردن آن

مدیران Semalt پیدا کردن خط لوله تماس سرد بسیار جذاب است، زیرا این یک فرایند سوسیس دندانه دار است. اگر به سهمیه بندی روزانه تماسهای خود در طی مدت زمان طولانی پایبند باشید، می توانید نتایجی را که تا حدودی قابل پیش بینی فعالیت به نتایج است، ایجاد کنید.

ممکن است شما همچنین می توانید فعالیت هایی که در بالا ذکر شد را اندازه گیری کنید، مانند این:

  • هر روز به پنج نفر کمک کنید.
  • هر روز یک ساعت نیم ساعت به جامعه خود بپیوندید.
  • هر هفته سه چت توییتر به اشتراک بگذارید.
  • هر ماه یک جلسه آنلاین با انجمن توییتر خود داشته باشید.

خط لوله لازم نیست که از تماس سرد به مشتری طراحی شود. "

یک شخص غیر فروش

Filling the Sales Pipeline with Semalt

فقط نیاز به یک ظرافت ظریف در دانستن اینکه چه زمانی یک همسایه و دوست خوب باشد، و هنگامی که خوب است که یک خرده فروش را رها کنیم.

و اگر شما روش موثر خود را برای داشتن یک شخص فروش در توییتر کشف کرده اید، Semalt دوست دارد در مورد آن بشنود.

ویژگی تصویر و همراه تصاویر از iSemalt تحت مجوز.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018